.

.

Со попуст
Widia HSK40AHPVTT0608080MHSK40A SHANK ALLOWNER, 6 ММ Алатка за сечење алатка за сечење дијаметар, смалувач на алатки за смалување, должина од 80 мм

Widia HSK40AHPVTT0608080MHSK40A SHANK ALLOWNER, 6 ММ Алатка за сечење алатка за сечење дијаметар, смалувач на алатки за смалување,

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Балансирана - фино мелодија со опционални завртки за поставување M6 Погодно за алатки за сечење на карбид и HSS. Општа намена на алатките за смалување на вклопување. Алатките за кратко време на ериксон ХСК се произведуваат од врвни материјали и до најновите стандарди за спецификација на DIN/ISO.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1292.80

Техничка Спецификација Големина На Поврзување Е10 Стебло Диа Техничка Спецификација Големина На Поврзу

DEN 3.00

Професионален Индустриски Фреза со Висока Цврстина и Отпорност на Абење, Висока Отпорност на Топлина и

DEN 595.20

М2ал формулација за оптимални перформанси на сечење Произведете дупки без бруси за неколку секунди Инд�

DEN 1.67

ЧикагоЛатроб Работник Должина Вежба Малку, Тешки, Серија : 550АСП, Царски, #22 Вежба Жица, 0157 Во Вежба Децим

DEN 212.32

Дијаметар на дупче за дупчење : 9,5мм / 0,37 "; дијаметар на сечење : 9,5мм / 3 / 8" Флејти : 4флут; Целокупна должи

DEN 394.56

Висока прецизност, непречено сечење, посебна отпорност на удар и добра отпорност на абење Материјал : тв

DEN 215.84

Материјалот на држачот за алат за вртење е ЦР челик, има карактеристики на издржливост, цврстина и стаби

DEN 1128.00

Комбинирана Вежба Карактеристики : Подобрување на ефикасноста на производството : Брзо Дупчење, брзо ф�

DEN 2434.88

Крај на крајот на цилиндарот 1 "Дијаметар x 1" Должина на сечење Стандардни 1 / 4 "Шанк Шампион со двојно сеч�

DEN 672.00

11 / 16 " 16 Чешма За Конец НА ОН Ние ќе испратиме Од Федекс, клиентите можат да добијат за 4 дена РХ (десна рак

DEN 3.00

Дијаметар на сечење : 13 / 16 инчи, TPI : 14 заби по инч, насока на сечење : десна рака, Класа на точност : 2Б Матер�

DEN 8052.80

Произведува женски половина круг Дополнителни заби Образец олеснет за лесно преиспитување...

DEN 0.33

Прислушување со високи перформанси : Спирална точка Допрете за апликации преку дупки Чешли со голема бр

DEN 712.00

Карактеристики : 100% висок квалитет и Сосема нов 150 парчиња пресврт вежба битови во складирање пластична

DEN 2.00

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 945.60

Карбид закопките се користат за рачна работа на директно меленици со пневматски или електричен погон С�

DEN 1529.60

【Компатибилен со】 сетот Burr е совршено погоден за чистење, инженеринг, резба од дрво, заварување, кастин

DEN 0.33

Коротурн РЦ Цврст Држач За Стегач За Керамички надворешен држач За Алат Надворешно Снабдување со Течно�

DEN 3.00

Вметнете општа намена за повеќето материјали Не се препорачува за челици за алати и легури со висока те�

DEN 1.00

Коромантна капто спојка, навојна спојка, цилиндрично стебло или монтажа на велдон Вметнува со два рабов

DEN 1.67

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки VC10 материјал за подлога Облогата на титани

DEN 3.00

Широка правоаголна млазница (6 "х 31 / 2") за внесување Се поврзува Со локЛинија модуларен црево и фитинзи А�

DEN 0.33

Индустриски Дупчалки Директно тркалезно стебло М35 челик со голема брзина со кобалт, супер тврд...

DEN 3.33

Име на производот : Траги на метрички приклучоци за навртки; Дијаметар на низата : 3мм (М3) Вкупна големина

DEN 1272.64

Наменето за обработка на општа намена Централно сечење Профил на топката Опција за обложување на алтин

DEN 1571.20

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 1.00

Метричката нишка лева рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не к�

DEN 3.00

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 132.64

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 2.33

Тисин слој Слоттинг, рампинг мелница насока Дормер мил стандард Тисинската обвивка ја зголемува цврсти

DEN 562.08

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 0.33

Пили за Дупчиња на златарЧелик со Голема Брзина Дијаметар : 6Ширина : .114Големина Дупка : 1 / 2Заби На Инч : 12�

DEN 12319.52

Достапно на 45 ° и 60 ° Со сечење на заби од страна на голем дијаметар Продадени во секоја Земја на потекло

DEN 0.33

Вие ја купувате сликата Столо од М & Ј алатки ДООЛКДЕН, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Етикетирање : Со

DEN 456.00

Оваа општа намена построга е дизајнирана за големо производство на метал во широк спектар на материјал

DEN 0.67

Број на флејта : 8; Тежина : 178g Материјал : HSSAl; Содржина на пакетот : секач за слот за слот 1 x t, кутија 1x...

DEN 2.00

®Големина и Должина : 5,39 " / 137мм, Глава На Конец : 1,46 " / 37мм, Квадратна Глава : 18,0 мм х 18,0 мм( Л*В), Дијаметар Н�

DEN 3.00

Големина 7 / 32" Материјал : карбид Должина на флејта : 5 / 8 Вкупна должина : 21 / 2 Големина : 7 / 32, материјал : Ка�

DEN 867.20

Тип : Крај на мелница Материјал : карбид Дијаметар : 1мм 2мм 4мм 6мм 8мм 20мм Севкупна должина : 50мм 60мм 75мм 100м

DEN 1.67

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Висока јачина

DEN 1.67

1) карактеристиката на волфрам челик е антивибрации 2) стеблото е изработено од врвен волфрам челик и е с�

DEN 147.04

Должината на вратот е дизајнирана за достигнување на 50 проценти подлабоки дупки од ANSI Дијаметарот на ша

DEN 6493.44

Апликација за јаглероден челик, челик за алат, леано железо, нерѓосувачки челик од 300 или 400 серии Карбид�