.

.

Со попуст
Sandvik Coromant, QFU-LFH26C2525-065B, Corocut QF QS Алатка За Стебло за жлебување на лицето, Лева Рака, Внатрешна Течност За Ладење

Sandvik Coromant, QFU-LFH26C2525-065B, Corocut QF QS Алатка За Стебло за жлебување на лицето, Лева Рака, Внатрешна Течност За Ладење

DEN 251.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Придобивки од семејството на овој производ : Иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран за стабилно жлебување на лицето. Прецизното снабдување со течноста за ладење Ја Подобрува евакуацијата на чипот и го намалува ризикот од заглавување на чипот. Лесно вметнување се менува, секогаш обезбедувајќи правилна сила на стегање. Вметнувања дизајнирани за ротација на вретеното во насока на стрелките на часовникот (QFU) и спротивно од стрелките на часовникот (QFU). Придобивки од семејството на овој производ : Иновативен дизајн на сечилото. Вметнете дизајн оптимизиран за стабилно жлебување на лицето. Прецизното снабдување со течноста за ладење Ја Подобрува евакуацијата на чипот и го намалува ризикот од заглавување на чипот. Лесно вметнување се менува, секогаш обезбедувајќи правилна сила на стегање. Вметнувања дизајнирани за ротација на вретеното во насока на стрелките на часовникот (QFU) и спротивно од стрелките на часовникот (QFU). Sandvik COROMANT QFU-LFH26 C2525-065 B, corocut QF QS shank алатка за лице жлебови е дел од семејството COROCUT QF производ. COROCUT QF е првиот Избор за сигурно жлебување на лицето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 4095.52

Завршувањето на перформансите на блумакс нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од кор

DEN 1588.80

Држач За Алат За жлебување : со 1" ширина на стеблото и 6" вкупна должина; користи ЛК вметнува; уникатното С

DEN 3.33

Број На Флејти : 2 Вкупна Должина : 2" Вклучен Агол : 90 Степени Големина : 5 / 64" Број На Флејти : 2 Вкупна Должи�

DEN 705.12

Наменето да машини од нерѓосувачки челици, Инконел и други легури Новиот дизајн на никулци со должина н�

DEN 2.33

Индустриски Дупчалки Тоа е велдон стебло дека постабилно стегање за стабилно сечење и завршна обработк

DEN 2.33

Придобивки од семејството на овој производ : иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран

DEN 8052.80

Произведува женски половина круг Дополнителни заби Образец олеснет за лесно преиспитување Голем дијам

DEN 275.20

Кент 3мм Сечење Дијаметар 2 Флејти Карбид Крајот Мелница Премиум микро жито карбид Со Квадратен Крај...

DEN 134.56

Се користи за правење нови навои или повторно навојни оштетени и / или заглавени навои Челичните Чешми з

DEN 154.72

Вкупна Должина : 85мм / 3,3"; Дијаметар На Стеблото : 12мм / 0,47" Дијаметар на сечење : 12мм / 0,47"; Флејти : 2Флејта...

DEN 1.33

Дупка Зголемување Вежба Битови Вежба Малку Карбид Вметнете У Дупчење Сечилото Индексирани Вежба Вметн�

DEN 0.33

☞ Материјал : Карбид ZM1135 : Погоден ЗА HRC30HRC55 челик ☞Апликација : инсталиран на носителот MWLNR / MWLNL / WWLNR / WWLNL

DEN 1.00

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и / или заглавени нишки Теп

DEN 1.33

ПИсечете 151750" Квадратни Стебла Надворешна ОбработкаАлатки За Стебло Надворешна ОбработкаАлатки За Сте

DEN 799.84

ACTOOL hss прстенест секач, со уникатна врвна геометрија обезбедува ефикасно сечење,брза стапка на напојува

DEN 1192.80

Произведени од изберете челик со голема брзина Нпт / АНПТ И НПТФ заострени цевки со стандардни проекции

DEN 3.33

ONSRUD AMC709952 Рутирање Крај Мил Алуминиум Груб / Финишер Средна Должина Вратот Високи Перформанси Број На Фл

DEN 798.40

Сетови за бит од дрво Издржлив и долг животен век Висока цврстина, носете висока температура Рачката на�

DEN 2.33

Конусна Точка Вежба Битови Издржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока температура...

DEN 1.00

Ова е нова стара залиха 25 / 64 (4997 Shank x 7 / 8 должина на исечен x 41 / 4 "над целата должина десна рака Спирална де

DEN 2.33

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користена ма�

DEN 4855.68

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 1030.40

Техничка Спецификација Точка Заострен Држач За Држач За Стебло Големина НА Заострување CAT50 Внатре Голе�

DEN 881.60

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

DEN 1268.64

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 1.00

Машината за мелење е изработена од волфрам челик, со висока цврстина и добра отпорност на абење Флејтат�

DEN 1128.80

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и / или заглавени нишки Теп

DEN 2.00

[Остар Карбид Вметнете] Модел : WCMX040208FN NZ1930, Достапен Држач За Вртење : 90 Степени Индексирани Крајни Мелни�

DEN 191.84

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 988.80

Вртење Алатки, стандард Димензии на пакетот : 2,76 H x 7,09 L x 2,76 W (инчи) Тежина на пакетот : 3,99 фунти Земја На По

DEN 3.00

Држач За Алат За жлебување : со 1" ширина на стеблото и 6" вкупна должина; користи ЛК вметнува; уникатното С

DEN 1.00

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Издржлив и долг животен век Висока цврстина, носете висо�

DEN 3.00

Име на производот : Подложена точка на дијамант; форма на врв : Облик на топката Материјал : метал, дијама�