.

.

Со попуст
Секач за мелење на карбид 1 парче 6мм Шанк r Chamfer Router Bit Bevel Edge Четири заби четири мелници за дрво за дрво

Секач за мелење на карбид 1 парче 6мм Шанк r Chamfer Router Bit Bevel Edge Четири заби четири мелници за дрво за дрво

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со голема отпорност на свиткување и отпорност на абење, тој специјално се користи за голема цврстина, апликации за сечење со голема брзина Материјал : тврда легура ;. Големина на производот : (приближно). Дијаметар на Шанк : 6мм. Опсег на примена : Се користи за обработка на дрво, иверица за обработка на дрво. Со голема отпорност на свиткување и отпорност на абење, тој специјално се користи за голема цврстина, апликации за сечење со голема брзина. Материјал : тврда легура ;. Големина на производот : (приближно). Дијаметар на Шанк : 6мм. Опсег на примена : Се користи за обработка на дрво, иверица за обработка на дрво. Секачот за мелење е погоден за странично мелење, крајно мелење, завршна обработка, итн. Погоден за јаглероден челик, мек челик од легура, челик за умре, челик со алатки, леано железо, титаниум, алуминиум, итн. Материјал : тврда легура; 2. Големина на производот : (приближно) Дијаметар на Шанк : 6мм3. Опсег на примена : Се користи за обработка на дрво, список со ивење од иверица : 1 x нож за обработка на дрво.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2788.48

ПРЕМИУМ ДИЗАЈНПрстенестиот Секач fein има подобрена геометрија на сечење, висококвалитетен челик и изра�

DEN 3964.64

Се користи со Коромант Коромил Сандвик 200 за грубо мелење лице со средна обработка и профилирање на сиво

DEN 1.67

Колетите од 16 C имаат надворешни и внатрешни навои 7 / 8инчи Големина на отворање Должина од 4,31 инчи 2,26инч�

DEN 1.33

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 8052.80

Произведува женски половина круг Дополнителни заби Образец олеснет за лесно преиспитување...

DEN 3958.88

Агол Заокружување Крајни МелнициМетричкиЧелик Со Голема Брзина Радиус : 16 МмДијаметар На Стеблото : 1На�

DEN 753.60

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.000 вртежи во минута Производство на

DEN 1.33

Ве молиме погледнете ги спецификациите пред купувањето, сликата покажува само една или неколку од спец�

DEN 2834.56

ВИДИЈА 6525234 Серија 5 V0 E Vari Mill II Инчен Крај Мил 07500 Инчен Диа, 1.7500 Инчен Максимална Длабочина, 4.0000 " Должина,

DEN 2.67

632 UNC Spiral Flute Taptaint Taptaint Gh3 Gh3 граница 2 флејта HSS Необјавен светла завршена нишка · Големина на конецот : #632 ·

DEN 130.56

За не'рѓосувачки челик, високо лепило и пластични материјали Наклонет агол на работ за обработка на не'р

DEN 1.00

Ги намалува внатрешните и надворешните нишки од 60 ° ООН Способни да исечат поголеми навои на истиот тер�

DEN 3.00

Придобивки од семејството на овој производ : Безбеден и сигурен процес на сечење Високи стапки на пенет�

DEN 1488.00

Вежби со разменливи глави за сечење Алатки за дупчење, стандард Земја на потекло : Шведска Corodrill 870 Тела н

DEN 2.33

Дијаметар на сечење : 22мм, Висина : 1мм, Насока На Сечење : Десна Рака, Класа На Точност : Н2 Материјал : Прои�

DEN 421.92

метрички прави славини за флејта : М26_ 2мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, желез

DEN 0.67

ДРЖАЧ за АЛАТ : држач за надворешна алатка за вртење од челично стебло ТИП НА ДРЖАЧ : дизајн На стегач За �

DEN 808.00

Хсс Прстенест Секач 17 / 16"х2" длабочина на сечење хсс прстенест секач со пилот игла 3 / 4 " стебло со две рамн

DEN 1081.60

Вие ја купувате Mill Pictured Edend Mill Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијамет�

DEN 1.00

Централно сечење Алатки со високи перформанси за материјали за работно парче од титаниум и не'рѓосувач�

DEN 3520.00

Вметнувањата се силни и имаат голема јачина што обезбедува дополнителна цврстина што резултира со несп

DEN 676.80

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К�

DEN 0.33

Вклучена форма на агол Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации Цврсто

DEN 917.92

Професионални Алатки Изработени од Висококвалитетни Материјали, Одлична Изработка и Издржливи Профес

DEN 1.00

Сосема нова метричка нишка од десната рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не дво

DEN 1.67

Дизајн со висока јачина 140° Неутрална Точка Ефикасно во абразивни средини со кратки прашкасти чипови...

DEN 407.84

Пакет вклучува : 1pc метричка M32 x 1,25мм Die RH Материјал : Направено од челик со алуминиумска алатка Тип на ниш

DEN 328.00

Модул : SDQCL 1212 H11; Материјал : легиран челик Тип на држач : Држач За Алат За Вртење Ексклузив ; Соодветни вло

DEN 214.24

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред �

DEN 0.67

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 3.00

Погоден за мелење копии и длабоко сечење на матрици и калапи со аголен радиус на голем број материјали К

DEN 367.84

Тип : M3*0,5 / M4*0,7 / M5*0,8 / M6*10 / M8*1,25 / M10*1,5 / M12*1,75 HSS Дијаметар на низата : 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 / 12mm, Вкупна должина : 51 / 56 / 61

DEN 3.00

Четири флејти произведуваат подобра завршница од помалку флејти Кобалтниот челик се спротивставува на

DEN 1.33

Универзална точка (НАГОРЕ) геометрија наменета за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметну

DEN 239.84

【Големина】 Должина : 3,50 " / 89мм, глава на конец : 1,14" / 29мм, квадратна глава : 7,1мм x 71mm (l*w), дијаметар на шанк :

DEN 1366.40

што ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста и ја подобрува неговата ефикасност на употреба Пре�

DEN 3.00

Може да се користи во повеќето апликации, едно вметнување може да преземе повеќе материјали за работнот

DEN 1884.48

YG1, високо квалитетни алатки за сечење Високи перформанси YG1 е со седиште во Јужна Кореја Глобален лидер

DEN 2.33

12 парчиња во 1 сет : вклучително и чешма за вежбање од 5 парчиња, умираат нишки од 5 парчиња и фиксен клуч о�

DEN 537.44

Материјал : Челик за легура на алатки, дијаметар на сечење : 1 1 / 4 инч, TPI : 18 заби на инч, Насока на сечење : Д

DEN 2.67

●Големина и дијаметар На Сечење : 30мм, Висина : 3,5 мм, Насока На Сечење : Десна рака €Карактеристика}дизај

DEN 1352.48

Уникатната геометрија со спирална точка обезбедува низок вртежен момент при притискање додека ги турк�

DEN 607.68

Индустриски Дупчалки / Обработка На Метали И Повеќенаменски Дупчалки Индустриски Дупчалки / Обработк