.

.

Со попуст
За PS4 Pro - Game Ninja Mortal Најдобра војна Kombat x PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори Декларална винил DUC -1422

За PS4 Pro - Game Ninja Mortal Најдобра војна Kombat x PS4 или PS5 налепница за кожа за PlayStation 4 или 5 конзола и контролори

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, анти-судир и прашина или абразии. Може да се користи и за покривање на постојните гребнатини или штети на конзолата и контролорите. Направено од високо квалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Винил со висок квалитет излегува целосно чист ако некогаш одлучите да го отстраните, без кинење или остаток. Инсталирајте : Темелно исчистете ја површината. Ставете го на секое парче декорација. Нанесете топол воздух на површината на декларацијата за најдобар резултат (Забелешка : Може да се користи фен за да се зголеми адхезијата на лепилото). Забелешка : Производот се испорачува од Кина, така што ќе бидат потребни 15-25 дена за да пристигнат !!. Опис на производот : PS4 PS5 налепница на кожата Имаме целосни верзии како што се : PS4 Normal, PS4 SLIM, PS4 PRO, PS5 DISC, PS5 DIGITAL MODLE COLLESS SHICKER SKINCE за PS4 PS5 PLAYSTATION 4 PLAYSTATION 5 лесен за употреба и лепење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Сега Вие врескате од превозникот, нема време да размислите! Фатени сте во рој на непријателски авиони и �

DEN 876.80

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Касети за игра само како ш�

DEN 551.52

Напредното прилагодување на оружјето ви овозможува да го промените оружјето во жештината на битката и �

DEN 1076.80

❥ Ultra Slim Чистата обвивка за заштитни случаи на кристали, изработено од лесен и издржлив тврд пластичен �

DEN 563.20

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

DEN 0.67

Безжичен мултиплеер преку ДС мултикартичка и еднокартичка игра (Battleships) и 6 забавни миниигри со користењ

DEN 1051.20

Опис на материјалот : Најлон + EVA + Velvetsize : 10,2 x 4,5 x 2 инчи (26 x 11,5 x 5,2 см) Перформанси на производот : Овој конзо

DEN 0.33

Функција на вибрации Копчиња за чувствителни на аналогни притисок Повеќе режими на игра Достапно во 5 п�

DEN 0.33

【Повеќе формати на емулатор】 Поддржува 4 K Ultra HDMкомпатибилен ТВизлез на видео (1080p / 720p) и монитори и прое

DEN 212.16

Поставено во Пацифичкиот театар од Втората светска војна Интернет мултиплеер Squadmate Mode дозволува втор и�

DEN 0.33

Контролорот Fragfx V2 SE работи со повеќето игри и стилови на игри Еден од најлесните за употреба и интуитивн

DEN 547.20

● Контролорот за жици за игри изработен од ABS материјал, тој е целосен опремена контролер за понуда на с�

DEN 1.67

Оваа кутија за касети за конзола за игри е изработена од трајна транспарентна тврда пластична обвивка, �

DEN 478.40

Fitment : Fit for Sony PSP 3000 серија (не е компатибилно со PSP 1000 и 2000 серија) Се користи за поправка на неисправен екр�

DEN 2.00

(В) Мунејуки Канјо, Јусуке Номура, Компанија за производство на сини карпи (В) Мунејуки Канјо, Јусуке Ному

DEN 1344.00

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

DEN 913.60

Компатибилен модел : PS3 SLIM CECH3012 A 3000 Пакетот содржи : 1 поставена налепница за куќиште за куќиште Ве молиме

DEN 2.00

1 Заштита за вашиот LCD екран на Wii U Game Pad Исчистете еднаш инсталирано Го штити ЛЦД екранот од гребнатини, о

DEN 1171.20

Направено од налепници за лепило ПВЦ (отстранлив) Целосниот сет вклучува налепница со двојна рачка + Фил

DEN 272.00

PS3 игра Истражете нови светови Истражете нови светови Assassin's Creed II е епска приказна за братство, одмазда и

DEN 1.67

бројки Слика на карактерот поврзана со играта, „амибо“, покрај тоа што ужива со тоа што навистина допир

DEN 0.33

Висококвалитетна ламинирана винил заштитна кожи (конзола и Game Pad не се вклучени) Лесен за нанесување и л�

DEN 532.64

ЛЦД екран и дигитализатор Комплетно склопување (TFT материјал) за Galaxy J7 (2017), J730 F / DS, J730 FM / DS ЛЦД екран и диг�

DEN 0.67

? [Предност за игри] опрема за игри Boxwave компатибилен со Infinix Hot 10i Технологијата за автоматско активирање

DEN 0.33

Заштитна силиконска кутија (црвена) за рачен систем на Nintendo 2 DS w / лента за зглобот Компатибилен со сите �

DEN 1.00

Производите се изработени од висококвалитетни материјали, кои можат ефикасно да избегнат корозија и аб

DEN 398.24

Крајното оружје што ќе ве разнесе! Невозможното и незамисливо се случило Терористите го заплениле подз�

DEN 619.20

Заложба за квалитет : Направено од врвно лепило, лесен за инсталирање и отстранување, без леплив остаток

DEN 3.33

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

DEN 2.67

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

DEN 0.33

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

DEN 521.60

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашиот Nintendo 3 DS XL! Не ја сакате примар

DEN 2.00

☛ Пенкало за стилови на стилови на допир се изработени од пластичен материјал, измешајте и одговара на �

DEN 878.40

Направено од полиран издржлив метален материјал кој е доволно тежок за да ја задржи единицата како нова

DEN 1.67

PSP Состојба : Сосема нови 1.коми со копчето за палецот Поставете го стариот со возач на завртки...

DEN 436.80

【Опис на материјалот】 Овој Nintendos се менува тврд компјутер случај дава целосна заштита за главната конз