.

.

Со попуст
Тинејџерски мутант нинџа желки

Тинејџерски мутант нинџа желки

DEN 528.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Новите техники за засенчување на цела и напредните графики верно го рекреираат светот на Леонардо, Мајкланџело, Донатело и Рафаел Вештини за магистерска нинџа задник-кикин во игра базирана на акција. Откријте свитоци и предмети за отклучување на специјални потези и ефекти. Супер-брза акција за воени вештини додека се соочувате против смртоносното стапало-комплетно со импресивни графики и ефекти на стрипови како Баш и Ток. Одете пети до пети со вашата најмалку омилена желка во режимот наспроти режимот-исто така можете да се борите против Април О'Нил, Кејси onesонс, па дури и уништувачот. Новите техники за засенчување на цела и напредните графики верно го рекреираат светот на Леонардо, Мајкланџело, Донатело и Рафаел. Вештини за магистерска нинџа задник-кикин во игра базирана на акција. Откријте свитоци и предмети за отклучување на специјални потези и ефекти. Супер-брза акција за воени вештини додека се соочувате против смртоносното стапало-комплетно со импресивни графики и ефекти на стрипови како Баш и Ток. Одете пети до пети со вашата најмалку омилена желка во режимот наспроти режимот-исто така можете да се борите против Април О'Нил, Кејси onesонс, па дури и уништувачот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Повеќето модерни телевизори се поврзуваат преку HDMI и немаат некои од постарите влезови што ги користат

DEN 403.20

8 влезови A / V и SVideo 3 влезови на компонентите 3 влезови на Етернет (широкопојасен интернет)...

DEN 1.67

Со поддршката на Eye Toy, играчите сега ќе можат да се појават во играта како самите и во режимот на сингл и �

DEN 902.40

Заштитете го вашиот Nintendo DSI од елементите со оваа силиконска обвивка за кожата Спречува гребнатини, чип�

DEN 1124.80

Сосема нов и најдобар квалитет Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е

DEN 1599.68

Ова е сосема нова црна обвивка за игри на Gega Genesis Ова е сосема нова црна обвивка за игри на Gega Genesis Тие се д

DEN 841.60

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

DEN 3.33

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

DEN 2.00

Модел на компатибилност : Склопот OLED заштитен случај е специјално дизајниран за модел на Switch OLED, кој мож�

DEN 56.00

Силен и издржлив дизајн Прилагодлив затегнување Обезбедува лента до зглобот Може да помогне да се избе

DEN 1043.20

Заврши јаглеродни влакна со иста живописна боја и издржливост како и нашата мат финиш, оваа стилска тек

DEN 1.00

Производите се изработени од висококвалитетни материјали, кои можат ефикасно да избегнат корозија и аб

DEN 3.00

Театарот Пацифик : Борба против нов непријател, Империјал Јапонците, Американците мора да научат да се с

DEN 1025.60

Целосно заштитно : Заштитете го вашиот прекинувач од случајни водопади или капки и анти гребење Погоден

DEN 415.84

Склоп на лајт со рачката е со добар квалитет во најлон, Ева и Кадифе, тој е лесен, преносен за патување Swith

DEN 3.00

Играјте како Jackек Спароу, Вил Тарнер и Елизабет Свон додека го пробивате и го намалувате патот низ целос

DEN 1.33

Бесплатно преземање на дигитална позадина (2,99 $ Vaule) Кожата во стилот на декорацијата на Wraptorskinz ги покрив

DEN 1363.20

Композитен AV кабелОвој AV кабел може да биде погоден за Nintendo Wii, Wii U Idea DesignОвој AV кабел е приближно...

DEN 1.33

➽10 компјутери за Nintendo Switch N64 NES Wii Triwing Screwpriver Security Alte, комплет за поправка на безбедност Com Компатибилен м�

DEN 3.00

Ова е полнач за Nintendo 3 DS серија (new3ds 、 new3dsll 、 3 DS 、 3 DSLL), Nintendo DSI и DSLL Можете да се вклучите во излез без да к�

DEN 252.00

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

DEN 878.40

Направено од полиран издржлив метален материјал кој е доволно тежок за да ја задржи единицата како нова

DEN 1376.00

Картичката за игри работи совршено, погодна за колекција на играчи Случајот со кертриџ во САД / ЕУР или Ј

DEN 2.67

Заштитното одделување во главниот џеб е дизајниран да го задржи системот за прекинувач Nintendo Мекиот нај�

DEN 0.67

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

DEN 1518.40

Материјал : Направено од налепници за отстранливи лепила на ПВЦ, што нема да предизвика оштетување на по

DEN 937.60

⚫ Специјално дизајниран за систем за забава Nintend : NES Classic Edition (не е достапно за компјутер) ⚫ Може да се вк

DEN 1382.40

Увоз на игра јапонска верзија Компатибилен со американските системи (слободен регион) Јапонски јазик (�

DEN 814.88

Дебелината на ткаенината е само 0,08 инчи (2 мм)・ Ова е случај на компактен тип што го намалува најголемиот

DEN 479.84

Јапонски Play Station One Console игра увоз на јапонски игри со PS1 Конзолата PSONE беше еден од најпопуларните систем�

DEN 0.67

Лесен, компактен и преносен : Секоја лента во кутијата за складирање има слот, овозможувајќи ви да вметн�

DEN 1.67

Д р игри со кутија и прирачник, како што се прикажува фотографијата Игри за 16 битни Sega Megadrive / Genesis System, цел

DEN 1.00

1 MB 15 блок капацитет Компатибилен со Play Station One & Play Station два* (кога играте игри со PS1) Компатибилен со сите р

DEN 667.20

Големина на пакетот : 14 × 10 × 4cm Интерфејс за напојување : ТипЦ во боја Адаптирајте се на дебелината на моб

DEN 1017.60

2 PCS S02 Контролер на игри со паметни телефони за PUBG Mobile Trigger Game Pad за функција за мобилни мобилни телефони :

DEN 1156.80

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Nintendo New 2 DS XL! Не �

DEN 2.33

Совршено вклопување : Специјално дизајниран за Nintendo Switch Lite (Switch Lite Console не е вклучена во овој производ) Сл

DEN 1051.20

Четири различни режими вградени во играта вклучуваат : предизвик, брзина, трик и слободен скејт, на епск�

DEN 1392.00

Карактеристики : Заштитете ја вашата конзола PS4 или PS5 совршено од нула, антисудир и прашина или абразии �

DEN 2.33

Крајните кодови ви даваат моќ да го отклучите најголемите тајни на Бога на војната и да ја победите игра