.

.

Со попуст
VFOLO 5 Tier Bamboo Bamboo Spice Rack Организатор за кујнски бројач, 2022 Организатор на зелена кујна за зачини со 2 начини на поставување, еколошки бамбус зачини решетки за зачини, ид

VFOLO 5 Tier Bamboo Bamboo Spice Rack Организатор за кујнски бројач, 2022 Организатор на зелена кујна за зачини со 2 начини на поставување,

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

✨✨ Ново пристигнување Бенефит ✨✨30 дена f*r*e*e Враќање Ние придаваме големо значење на искуството на нашите гости. Контактирајте нè во секое време со какви било прашања. Поддршка за клиенти од 24 часа за решавање на вашите прашања пред продажба и по продажбата. ? Повеќе од 20 години животен век? Ексклузивен дизајн - единствениот достапен. Нашиот организатор на решетката за зачини е направен од добар бамбус. Тоа е цврсто и издржливо. Секој дел од организаторот на зачини е направен од недопрени бамбус парчиња, а не од синтетика. Супер долг животен век. Претпоставувајќи 20 години употреба, чини само помалку од 2 долари годишно. (Металниот решетката за зачини лесно се деформира и има краток животен век, помалку од 5 години). ? Држете до 30 шишиња за зачини? Голем капацитет, може да задржи до 30 шишиња за зачини. Направете добра работа во складирањето на кујната, така што готвењето повеќе не брза. Го прави готвењето попријатно. Висината на секој слој на оваа полица за зачини за зачини е 2,2 инчи, а длабочината е 4 инчи. Исполнете ги потребите за големина на разни конвенционални шишиња за зачини на пазарот. ? Лесно е да се добие кога готвите, можете да ја видите етикетата зачини на шишето многу лесно. Шишето нема да падне наоколу, не мора да поминувате многу време сортирајќи го шишето. Уредно секогаш за време на готвењето. Чувствувајте се посоодветно, стекнете двојно среќно. ? Оваа решетка за зачини од бамбус може да се користи за кујнски шалтер, трпезариска маса, дворска скара или кампување на отворено. Не-шупливиот дизајн и дизајнот што може да се одвои, ви овозможуваат лесно да соберете многу шишиња за зачини и да ги однесете во надворешни активности ако сакате. Со помош на разни зачини, вашата ќе уживате во повеќе вкусна храна за време на активности за кампување на отворено. Идеално решетката за зачини од бамбус? Тоа е исклучително направено, издржлив и лесен за склопување. Гроздобер и елегантен динамичен стил може да ги задоволи повеќето потреби за декорација. Без разлика дали давањето како подарок или да користите во вашиот дом, оваа решетка за зачини од бамбус сигурно ќе додаде шарм во која било кујна. Уште повеќе, бамбус е еколошки, без загадување, обновлив ресурс. ? Лесно за чистење и инсталирање? Лесно за одржување и чистење, само избришете ја чиста со влажна крпа и благ сапун и вода. Секоја единица доаѓа со шрафцигер за вашето собрание Easy Peasy. Донесете ја оваа убавина дома денес. ✨✨ Ново пристигнување Бенефит ✨✨30 дена f*r*e*e Враќање. Ние придаваме големо значење на искуството на нашите гости. Контактирајте нè во секое време со какви било прашања. Поддршка за клиенти од 24 часа за решавање на вашите прашања пред продажба и по продажбата. ? Повеќе од 20 години животен век? Ексклузивен дизајн - единствениот достапен. Нашиот организатор на решетката за зачини е направен од добар бамбус. Тоа е цврсто и издржливо. Секој дел од организаторот на зачини е направен од недопрени бамбус парчиња, а не од синтетика. Супер долг животен век. Претпоставувајќи 20 години употреба, чини само помалку од 2 долари годишно.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 630.72

1 Несакана конструкција, привлекувајќи модерно и шупливо чувство.Сик, стилски дизајн беспрекорно ќе се �

DEN 3.00

Пакетот за Складирање Плус вредност од 12 компјутери вклучува по 6 : 1чаши тркалезни садови за складирање

DEN 1.33

Големина : 19*13 Мултифункционален држач за хартија : Нашиот држач за тоалетот L може да биде погоден за пос

DEN 1.00

платно Внатрешна торбичка за патент и отстранлив дно Поддршка и класичен монограмски фонт за вез : Наши�

DEN 350.08

Челик Ослободете го просторот Елегантно максимизирајте го складирањето на вашиот кабинет со додавање

DEN 0.33

? Овој прицврстувач ви помага да ги заштитите врвовите на масата од гребнатини, лизгање и оштетување на �

DEN 332.80

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Овој производ има висока завршница на сјај.

DEN 5812.64

★ Оваа решетка за сушење на садот се проширува за употреба на шанкот, во мијалникот или над мијалникот �

DEN 3.33

Направено од спреј од ковано железо, не е лесно да се 'рѓа, црно бело може да се нареди, а партицијата се к�

DEN 1.33

Материјал : Позлатено со железна жица Водоотпорна и оптоварување, исцедете вода секој ден без да се трес

DEN 0.67

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци , Бака од прстенот од салфетка може да г

DEN 3.33

100% стр Уникатен дизајн : Повеќе слотови за картички, исклучителни обрасци на облак и многу три облачни о�

DEN 1.67

Абсорбента камен со тема на хипи тајдиј Универзална големина за да одговара на повеќето држачи за чаши..

DEN 2.00

Тавата / тавата е совршена големина за пржење месо, пржење зеленчук, пржење јајца, готвење риба, фахити �

DEN 1512.00

Решетката за мијалник е изработен од траен нерѓосувачки челик и може да држи многу јадења Може да се кла

DEN 2.00

Нашата линија на софтвер за пијалоци Express It Best ви нуди висок квалитет со светла живописна имагинација Ти

DEN 1.00

Совршено вклопување : Нашата конзерва или шишиња со шишиња е дизајнирана да се вклопи во секоја стандар�

DEN 175.84

Не само За Кекси : овие златни облоги за кекси може да се користат за одржување на различни задоволства к

DEN 3.33

Издржлива чаша за кафе чашата за чаша за кафе е изработена од керамика, а не од вашата обична кригла за к

DEN 256.00

Бела керамичка кригла со црн ентериер и рачка Слика отпечатена од обете страни Микробранова безбедна, м

DEN 827.20

Нашата Кригла од 15 унци има големи рачки за лесно држење и отпечаток од обвивка Овие тешки Чаши се безбе�

DEN 2.33

Исклучителна форма и дизајн, ставете го овој декор на торта на вашата торта, ќе ја направи вашата забава

DEN 1.33

Таа одговара на табелата што ја користат повеќето семејства Направете ја вашата трпезариска маса уште �

DEN 253.44

❤ Procelain зелена чај сад Кинески керамички чајник 360 ° Side Side чај сад за домаќинство филтер за чај чај Грнча

DEN 1.00

100% полиестер Направени во САД или увезени Нема затворање на затворање Само миење на рацете Оваа торба з�

DEN 168.00

Цврста полирана конструкција на хром Ги чува топлите тави и плочи од површините Формирана жица во стили

DEN 303.84

Кујната мора да има : ќе добиете две 15 инчи *33inch Силиконски магнетски шпорет Топ полица за шпорет во кујн�

DEN 0.33

Фригидер (Фригб) Оригинален дел за замена Фригидаер ставка Земја на потекло : Кина Фригидер (Фригб)...

DEN 2.33

Персонализиран сет од 4 крајбрежни страни 4 "Квадратни неопренови гумени крајбрежја Единствена ставка з

DEN 6364.32

[Двојно дистрибуција] Диспантите на држачот на хартиени крпи можат да добијат ткиво од дното, а одозгора

DEN 590.40

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 206.56

Чајник за лабав чај од лисја : Нашиот чист стаклен чајник со инфузер е елегантен и традиционален, убаво с