.

.

Со попуст
Амерок БХ36024ОРБ | Нафта Нанесуваат Бронзена Крпа бар | 24 Во Пешкир Решетката | Mulholland | Бања Крпа Држач | Бања Хардвер | Бања Додатоци

Амерок БХ36024ОРБ | Нафта Нанесуваат Бронзена Крпа бар | 24 Во Пешкир Решетката | Mulholland | Бања Крпа Држач | Бања Хардвер | Бања Додатоци

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Безвременскиот традиционален стил и сложената изработка лесно ја надградуваат секоја бања Беспрекорно координира со стилови и завршетоци од главните брендови на славини. Спарете со соодветни копчиња на кабинетот и повлекувања од колекцијата Амерок Малхоланд за хардверски изглед без напор. Вклучува хардвер за монтирање, упатства и шаблон за монтирање за лесна инсталација. Комплетно со ограничена доживотна гаранција против дефект во материјалот и изработката. Безвременскиот традиционален стил и сложената изработка лесно ја надградуваат секоја бања. Беспрекорно координира со стилови и завршетоци од главните брендови на славини. Спарете со соодветни копчиња на кабинетот и повлекувања од колекцијата Амерок Малхоланд за хардверски изглед без напор. Вклучува хардвер за монтирање, упатства и шаблон за монтирање за лесна инсталација. Комплетно со ограничена доживотна гаранција против дефект во материјалот и изработката. Амерок БХ36024ОРБ Мулхоланд 24 во (610 мм) Пешкир бар е завршена Во Масло Нанесуваат Бронза. Елегантно дизајнирана со привлечна мешавина од софистицирани линии и недооценени детали, колекцијата Мулхоланд е очигледен избор за траен стил. Додавајќи длабочина на секој простор, богатата изгорена природа На Бронзените искри На Нафта Со ознаки од бакарна четка и ја прифаќа убавината и занаетот на уметноста од стариот свет. Основана во 1928 година, наградуваните домашни решенија На Амерок, вклучувајќи декоративен и функционален хардвер на кабинетот, додатоци за бања, украсни куки и ѕидни плочи, ја изградија репутацијата на компанијата за шик додатоци за дизајн кои ги инспирираат сопствениците на куќи да го изразат својот личен стил.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Висококвалитетна четкана месинг финиш конструкција на цврст челик Центри за дупки : 65 / 16 "(160мм) Целокуп�

DEN 3.33

Изработен од висококвалитетен абс материјал многу погоден за употреба во бања Голем простор за складир

DEN 384.00

(2) 11 "Рачки рачки со рамни железо тешка должност автентичен изглед Декоративна рачка многу употреби...

DEN 1544.00

Големина : 35мм 95 степени Светла Цинк Позлатени Челик Лесно Монтирање Количина На Пакување : 3 Пара...

DEN 1.67

Дебело 10 мил 14x14 ткаат за максимална јачина и издржливост, 5,5 мл на квадратни дворови ; Сите рабови запеча

DEN 388.96

Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месин�

DEN 2.00

Сигурен Материјал : Изработен Од ВРВЕН квалитет И ЕКОЛОШКИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Нема токсичност и мирис Изд

DEN 431.84

Висок квалитетНашите рачки на оваа врата се изработени од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки

DEN 430.40

Практичен Дизајн Ленти за покривање На Подот убаво мостови цвест или јаз помеѓу подови со еднакви hei

DEN 1523.20

Што ќе добиете ќе добиете шарка за 4 компјутери Батлер Целокупната должина е 79,1 mm / 3.12inch, ширината е 29,5 mm /

DEN 3.33

12" ремен шарка за порти и врати Шарките на ременот лесно се прицврстуваат на вашите столпчиња и ви нудат

DEN 0.33

100% сосема ново Шарките За Самозатворање на лицето се дизајнирани за вметнати кабинети, Вметната шарка с

DEN 630.40

Име на производот : (издржлив во употреба) Магнетски Улов; Главен Материјал : Мета, (најнова технологија) �

DEN 3.33

Добро изработка на рачките за влечење Осигурете се дека рачките се совршени за користење Наменето да ги

DEN 1444.80

Издржлива Пвц Преодна Лента : Изработена од мек пвц материјал,површината е отпорна на гребење,отпорна н�

DEN 255.84

МАКСИМИЗИРАЈТЕ ГО ПРОСТОРОТ Совршен за заштеда на простор во секоја просторија, Моќниот Костур ви овоз�

DEN 642.56

Галванизиран Челик Тешки Офсет Портата Шарка Количина На Пакување : 2 Галванизиран Челик Тешки Офсет По�

DEN 1.00

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 1085.28

?Материјали? Нашите рачки за фиоки се изработени од дрво + месинг материјали, убави и еколошки и издржлив

DEN 246.40

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 1248.00

НУЛА (НУЛО Тип на извор на енергија : Прирачник Тип на извор на енергија : Прирачник Замена Ѕид До 6мм Дебе

DEN 1.67

Изберете ја локацијата за инсталација и означете со молив; Дупчете дупки според ознаките;...

DEN 143.84

Име На Производот : Вклучете Ја Бравата;Материјал : Метал; Главна Боја : Сребро Карактеристика : Ретро Диз

DEN 2.33

@€Надградба На Нов Дизајн Q : Заштитниците На Подот На Ногата За Мебел се направени од задебелување на си

DEN 1264.00

Големина : 35мм Со завртки за фиксирање Количина на пакувања : 24 Големина : 35мм Со завртки за фиксирање Кол

DEN 808.00

100% ПРИРОДНО СМРЕКА дрво : смрека дрво е добар материјал со деликатна текстура и природен мирис, не е лесн

DEN 2.33

Направено со 1 / 4во дебело стакло за безбедност и цврстина Изработени од најдобрите цврсти месинг матер�

DEN 1254.40

ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ : Тешките слајдови за фиоки се изработени од густ цврст челик, кој одлучува за неговиот

DEN 1.00

Заштита на УВ : Оваа сенка едра обезбедува долгорочна заштита од УВ и заштита од сонце со 95% ефикасно зас�

DEN 232.00

Рачки На Кабинетот од Нерѓосувачки Челик Со цврста завршена конструкција од нерѓосувачки челик за изд�

DEN 747.04

Големина : Центри за дупки : 192мм (7,5in); целокупна должина : 300мм (11,8in); висина : 18мм (0,7in); ширина : 13мм (0,5in) Паке

DEN 1481.60

Водоотпорната Тешка Церада Од Церада Идеална За општа мува за покривање шатор, лист за кампување, навла�

DEN 383.84

Премиум и Издржлив : овие Рачки За четкани Златни комоди се конфигурирани од легура на цинк со извонредн

DEN 3.00

✫ Модел Број 279570 279570М 8001593 510177 WE1 X1192 5366021400 4027ел2001а комплет за брава на вратата на апаратот за многу модел

DEN 431.36

12пакет од ремени за врзување со крцкалка од 15 стапки за обезбедување товар и други предмети за транспор�

DEN 879.68

Направено од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на пр

DEN 1.00

Должина х Ширина : 3 инчи х 1,5 инчи (76мм Х 38 мм) Дебелина : 4 мм (0,157 инчи) Материјал : 316 нерѓосувачки челик Теж

DEN 160.96

Бесплатно дупчење и лепило Инсталирајте ја раката : Прикачете ги само куките на вратата на вратите без �