.

.

Со попуст
Држач ЗА Тоалетна Хартија КЛХГ,Кутија За Тоалетно Ткиво Од Нерѓосувачки Челик Без Удирање Држач За Хартија За Тоалетна Хартија

Држач ЗА Тоалетна Хартија КЛХГ,Кутија За Тоалетно Ткиво Од Нерѓосувачки Челик Без Удирање Држач За Хартија За Тоалетна Хартија

DEN 1464.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 304 нерѓосувачки челик Метод на инсталација : инсталација без удари. Површинска обработка : огледало. Држачот за ролна хартија е погоден за повеќето големини на хартиени ролни. 1 х држач за тоалетна хартија. Материјал : 304 нерѓосувачки челик. Метод на инсталација : инсталација без удари. Површинска обработка : огледало. Држачот за ролна хартија е погоден за повеќето големини на хартиени ролни. 1 х држач за тоалетна хартија. 100% сосема нов и квалитетен!Лесен за инсталирање, што е погодно за употреба.Лесен за чистење, едноставен и практичен.Лесен за употреба : со овој држач за кујнски ролни на ѕид, можете да носите хартиени крпи во секое време.Повеќенаменски : повеќенаменскиот држач за хартиена крпа не е погоден само во кујната.Површинска обработка : Другиматеријал : бакар хромирана позлата тежина : Другброј на слоеви : 2 Слоја Стил : Другиовој производ се продава само и не вклучува други украси и додатоци.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 143.84

Содржина на пакетот : 4 парчиња х Преклопна Шарка Со Превртување, 24 парчиња завртки за Монтирање х Израбо

DEN 0.33

Решетка за крпи Држи Многу Крпи : чувајте ги вашите крпи суви со оваа паметно дизајнирана решетка Висеч�

DEN 305.60

♥ АБС материјал, силен и издржлив Направено од издржлив водоотпорен материјал, лесен за чистење...

DEN 1.33

Користете со 15 / 8 in До 13 / 4 внатре Прилагодливиот патник може да се движи нагоре и надолу 11 / 2 внатре за да

DEN 1.00

НАЈЛОНСКО ЈАЖЕ СО ЦВРСТА ПЛЕТЕНКАНајлонско јаже е сеопфатен комунален кабел совршен и за внатрешни и з�

DEN 1.33

Лесно ажурирање на вашата кујна или бања Вклучен хардвер за монтирање 13 / 8инчен проекција...

DEN 89.92

Вклучете го десниот кабинет Конструиран во антички месинг Сложено и детално копче на кабинетот што ќе г

DEN 0.67

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН и мултифункционален фокус на модерниот домашен живот, водоотпорен / отпорен на вла�

DEN 431.84

◄ Отпорен на ' рѓосување, кокосири пешкир бар изработен од Нерѓосувачки Челик сус 304 (премиум нерѓосувач

DEN 303.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : повеќенаменското извртено јаже е конструирано од квалитетен полиестер, с�

DEN 160.00

Капацитивен сервер за отпечатоци, само прочитајте жив отпечаток од прст, анти измамник заштитете ја ваш

DEN 244.64

Тешки куки : Направени од пластични материјали, тие се безбедни за употреба и издржливи Кука за пешкир з�

DEN 2.00

Монтажа : Странична Монтажа, Материјал : Ладно Валани Челик; 1пар Вклучени соодветни завртки за монтирањ�

DEN 940.64

Материјал : СУС304 Нерѓосувачки Челик Заврши : Мат Црна 1 х Пешкир Прстен 1 х Држач За Тоалетна Хартија...

DEN 484.80

Дизајн на мазен раб : Магнетниот улов на вратата на Равинте е изработен од материјал од не'рѓосувачки че�

DEN 1.67

[Спецификации] Неискористена Големина : 400 x 35 mm / 16инчен x 1,38инчен (L*W); Рејтинг На Оптоварување : 45kg / 100 ф�

DEN 399.84

Она што ќе го добиете : Секој пакет содржи 6 рачки на кабинетот, и секоја рачка вклучува 2 завртки за монти

DEN 3.00

Сите производи со чиста анодизирана четка се испорачуваат со сива четка (достапна со црна четка на бара�

DEN 0.33

Надграден дебел панел : ng beacapacity, не е лесен за деформирање, одлично со отпорност на антидеформација, ви д

DEN 5237.92

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 132.48

Челик + бакар + железо Направено од челик, железо и бакар материјал, отпорен на абење, мазен, слајд со низо

DEN 1286.40

Bubba Јаже GatorВИЛИЦА ПРО Синтетички Оков е 7 / 16 "дијаметар со 6" ширина лак за екстракција на возилото Тешки,

DEN 3.33

●Боја : Старо бело ●Материјал / Финиш : Стара бела завршница ● Големина : Ширина 7,0 x Висина 4,0 x Длабочина

DEN 319.84

Големина : Овој четкан златен кабинет се справува со целокупната должина е 5 "(128мм), центри за дупки (CC) е 3"

DEN 1.67

ВНАТРЕШНИ КОПЧИЊА На ВРАТИТЕ Направени Со Материјал : Стакло и Метал Кујна КАБИНЕТОТ КОПЧИЊА Димензија

DEN 0.33

Црното пластично покриено ламинирано челично тело обезбедува заштита на отворено од влага, нечистотиј�

DEN 712.00

Алуминиумска Легура во форма на т : Изработена од лесна алуминиумска легура Со одличен квалитет,ја прав�

DEN 279.36

Име на производот : (издржлив во употреба) Слајд На Фиоката; Материјал : Метал Тежина : 339гр; Беспрекорна С�

DEN 2.00

Гаранција за квалитет : ние Сме посветени на квалитетот на нашите производи, доколку има некаков пробле�

DEN 195.04

●Големина На производот Должина : 60мм / 236"; Ширина : 11мм / 0.43"; Дебелина : 1.06"; дијаметар на дупката за Заврт�

DEN 0.67

Стил А, Боја : 6,6 СТАПКИ (2000мм) Број на модел : JSDGBBS Самостојни материјали : Обработка на Дрво...

DEN 467.52

Прилагодливост на аголот на отворање : 80 ° 100 ° Капацитет на оптоварување : 8 кг до 12 кг (17,6 до 26,5 фунти) Дол�

DEN 833.60

Погоден за кабинети за лице или без рамка Погоден за полимер и челик мијалник предни коцки...

DEN 220.80

ИЗДРЖЛИВ И ТЕЖОКИзработен од врвен нерѓосувачки челик Sво споредба со другиот материјал, работи подобр�

DEN 159.84

®ОТПОРЕН на 'рѓа е конструиран ОД ТЕЖОК НЕРЃОСУВАЧКИ челик СУС304 со црна завршница, издржлив материјал з