.

.

Со попуст
MW значи добро оригинално HVG-150-24B 24V 6.2A 150W единечен излез LED Префрлување на електрична енергија

MW значи добро оригинално HVG-150-24B 24V 6.2A 150W единечен излез LED Префрлување на електрична енергија

DEN 2754.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Постојан напон+режими на постојана струја Опсег со широк влез во 180 ~ 528 VAC. Тип HL LED возач за употреба во класа I, поделба 2 Опасна локација на светилки за локација (HVG-100/150). Погодно за сува, влажна и влажна локација. 5 години гаранција. Постојан напон+режими на постојана струја. Опсег со широк влез во 180 ~ 528 VAC. Тип HL LED возач за употреба во класа I, поделба 2 Опасна локација на светилки за локација (HVG-100/150). Погодно за сува, влажна и влажна локација. 5 години гаранција. Карактеристики Константски напон+режими на постојана струја180 ~ 528 VAC широк опсег на влезен PFC, активен PFC Функција Хит Ефикасност до 90%Заштита : Краток спој / над струја / над напон / над температурата на вклучување со бесплатна точка на конвексија на воздухот, прилагодлива преку излезниот кабел или внатрешен потенциометар / IP65 дизајн за дизајн за дизајн за дизајн за IP65 indoor or outdoor installations Class 2 power unit Three in one dimming funtion(0~100 Vdc or 10 V PWM signal or resistance) Type HL LED Driver for use in Class I, Division 2 hazardous location luminaires (HVG-100/150) Suitable for dry, damp, и влажни локации што можат да се користат за LED осветлување и апликации за улично осветлување кои се однесуваат на регулативите за безбедност во светот за типот на осветлување : IP65 оценети.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 10848.00

Материјал : Рачно изработен телефон со цврсто дрво Состав : Цврсто дрво плус легура на цинк...

DEN 325.60

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Грит : 401000# Композитното облож�

DEN 0.67

Везена торба за тота одлична за складирање на предиво, кука од капчиња, игла за плетење, вкрстено компле�

DEN 84.80

Адаптер Конверзија на главата на главата на главата SC е поставена за мерач на оптичка моќност 1 x SC конек�

DEN 0.67

Зачудувачки вежби 5Д комплетите за уметност од дијаманти се најсјајните украси за домашни дома Round Rhinesto

DEN 2.00

Вегански материјал за покритиепрвично дизајниран за зашиена етикета на фармерки крајно робустен, мате�

DEN 687.84

♬ 【IP67 Водоотпорен звучник за туширање и лебдечки】 Водоотпорен звучник за туширање е темелно отпорен н

DEN 1039.84

Основана во Градот на индустријата, Калифорнија, во 2013 година, Laview се фокусираше на иновации на висококр

DEN 527.84

【Материјал и ефект】 соларни фенери на отворено виси со црна метална завршница Секогаш светлиот дизај�

DEN 222.40

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

DEN 2.33

ЕК1110 Контролен Модул Сосема Нов(Не Се Користи).Користете брзи методи за испорака.Стоките имаат одлични �

DEN 799.84

Големина : 7, 5х7, 5ФТ(2,3 м х 2,3 м), дијаметарот е 7,5 стапки Материјал : тркалезната позадина е изработена од 100%

DEN 337.44

Ергономски дизајн : Дизајнот на скенерот за баркод го почитува и одговара на ергономскиот дизајн, донес�

DEN 1.00

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

DEN 739.20

Потекло : CN (потекло) Сертификација : CE Сертификација : ISO Сертификација : Rohs Тековна / фаза : 5 Потекло : CN (�

DEN 1.67

Директна замена, 1 година гаранција, брза испорака Фитмент : одговара за 19972004 Доџ Дакота Референтен број

DEN 244.80

ВИСОК КВАЛИТЕТ : кујнскиот сунѓер е изработен од памучен материјал од дрвена пулпа, кој лесно се отекува

DEN 143.84

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

DEN 1.67

Вила bld 61 / 2 "140 T иверица / оп / фурнир / Вив bld 61 / 2" 140 T иверица / оп / фурнир / Вила bld 61 / 2 "140 T иверица / оп / фур�

DEN 197.92

Висечки украси : Празнични : Барате празнични божиќни украси на ingингл Бел за вашето дрво или врата? Овие

DEN 2.00

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 2.67

Увезени Димензија : 13 x 18 x 5 (висина, ширина, длабочина) Има надворешен џеб што може лесно да се вклопи во в�

DEN 799.68

X5 SWV3 дрон : WiFi FPV ви овозможува да гледате фотографии и видео додека летате поддржува какви било телефони

DEN 447.84

Пиво Штајн 22 мл Бело Керамички штајн Злато трим Со Драчка, ОРКА Премази, машина за миење Садови безбедно,

DEN 2.00

Направено од Hot Racing; Hot Racing е компанија со седиште во САД; Делови се добиени од кинески производители Сите

DEN 453.28

V6 двојни USB порти водоотпорен десктоп компјутер компјутер за напојување на вклучување / исклучување на �

DEN 425.60

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

DEN 360.00

Служба за складирање на пенкала за акварел удобен ракав за одвојување на маркерот со еластичен прстен з

DEN 2.33

Материјал : Сребрен метал0x0,7 инчи, мала тежина, мала големина, лесен за носење, погоден за работа, патувањ

DEN 3139.04

Лесна инсталација : Лесен и компактен дизајн, светлината е многу лесна за инсталирање Засилениот дизајн

DEN 0.67

[Bluetooth V50] Edifier TWS1 PRO безжични слушалки има посигурна врска, појасен звук и минимална латентност со Bluetooth V5.

DEN 3.00

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активни HTS : 854160 Тип : Кристална стандардна фреквенција (MHz) : 16 то

DEN 2.67

големина јаболко кутија вкупно 18 см висок волумен 9 * 9 см пакет : 48 парчиња / опп торба со лента...

DEN 3.33

Квалитетот на производот е добар Ние сме професионални електронски компоненти и производител на модул�

DEN 479.84

Микро серија засилувач торба Портокаловите микротерор и микро темните глави се ултрапреносни, што знач

DEN 2.33

Должината На кабелот ЗА Полнач За Божиќна Светлина Андроид е 50 инчи со 10 разнобојни светла Компатибилно

DEN 159.84

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и нема остаток кога се от�

DEN 239.84

90% медицински силика гел Направени во САД и увезени Функција и ефект : 20 моќни пулсирачки вибрации и 8 инт

DEN 2.33

1 Овој производ прифаќа капак од бронзена конзерва, удобен и брз за подигнување, дизајн на голема уста од