.

.

Со попуст
Магијата Готвач, Ад. - Сертификат За Акции

Магијата Готвач, Ад. - Сертификат За Акции

DEN 400.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Примерок Акции печатени Од Американската Банкнота Компанија Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании. Акциите се дел од постојаното финансирање на бизнисот. Нормално, тие никогаш не се враќаат, а инвеститорот може да ги врати своите пари само со продажба на друг инвеститор. Повеќето акции, или исто така наречени акции, заработуваат дивиденди, по дискреција на бизнисот, во зависност од тоа колку добро тргувал. Акционер или акционер е дел-сопственик на бизнисот што ги издал сертификатите за акции.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнира�

DEN 255.84

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

DEN 123.20

●Материјал од индустриско одделение● : школка е изработена од процес На галванизација Жан, и секој про�

DEN 287.20

Разновиден : Одличен За Складирање или Транспорт Може да се монтира во гаража, дом, барака, итн за склади�

DEN 95.84

Подобар начин да ги држите клучевите овој клучен ланец го спарува нашиот #3 Slidelock Carabiner со клучен прстен �

DEN 159.84

Широка Компатибилност : џебот на телефонот одговара на екранот на телефонот до 6,2", вклучувајќи i Phone X, XS, X

DEN 2.00

Конвенционален дизајн во форма на г, удобен за носење долго време Вграден микрофон со КОПЧЕ ПТТ, јасно г�

DEN 1.67

Погодно е за етикетирање фиоки, папки за датотеки, тегли за храна, лабораториски тестови, шишиња со нафт�

DEN 0.67

Пакет за loversубовници Одличен подарок Пакет за loversубовници Одличен подарок Двојно вагинален / анален пе�

DEN 1.00

Клипови за хартија во форма : Слатка подарок : Облик на музичка нота со шарен дизајн, можете да ги користи

DEN 0.67

Култивирани Бисерни Лабави Монистра Големина : 89Х1011мм; Големина На Дупка : 1мм, Одговара за повеќето Жици

DEN 526.40

Свитканиот врат е побезбеден за употреба кај клиентите или кај себе со помали шанси за повреда на кутик�

DEN 434.56

Локомотива Автомобили (Возен Парк) ЕЗ Патекадостапна или во црно коловозно корито со железничка легура

DEN 86.24

100% Акрилик Машинско Перење Капа со За Мажи И Капа Капа Скијање Жени Дебела Зимска Капа Мажи Машка Новина

DEN 1.33

Сосема Ново Целосна Гаранција На Производителот Атрибутот не се применува за производот...

DEN 2.00

Пакетот вклучува : 1 x Колетни ореви Белешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаа�

DEN 47.84

Овие нокти се широко распространети што се користат за мебел како што се ковчег, кутија, ормар,столче за

DEN 0.67

Ниска цена за секојдневно печатење : Термичката хартија Jadens обезбедува разноврсна употреба за да се пос

DEN 191.84

Полиестер ●МАТЕРИЈАЛИ ● ракавот на раката е изработен од мека полиестерска ткаенина,, Екстремно еласт�

DEN 188.64

Kirby Generation 3, Kirby G3 Belt Lifter Body со етикета, сива пластика, оригинален Кирби Дел 159289 S K144089 Кирби генерација 3 кре

DEN 2.33

Правилно Вметнување На Бурнпот за АСБУРНПОТ И АСБУРНПОТНИ Одговара На Моделите На Бреквел : P2000 TahoeP2000 I Ta

DEN 2.33

Наменето за следниве монитори на Apple : 24инчен i Mac (алуминиум и стакло); 27инчен i Mac пред 2013 година; 24инчен LED

DEN 3.33

️+ ПАТУВАЊЕ ТЕМАТСКИТЕ ВИСИ ВИТЕЛ ДЕКОР : Пакет содржи 30 CT ПРЕТХОДНО СОБРАНИ авантура тематските виси в�

DEN 255.68

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 2.67

Модел : SC8 VU SC8 V SC10 VUU SC12 VUU SC16 VUU Обично се користи НА 3д печатачи и цпу машини Овие лежишта се покажаа како д

DEN 0.67

Бит за вежбање со должина на работни места, нуди биланс на должина и дострел Карбидот може да работи со п

DEN 992.00

Заптивките се галванизираат за да се спречи 'рѓа Конструиран од 020 челик Заштедува до 40 проценти...

DEN 87.04

Стандардни акции производи САЕ 841бакар (8790%), калај (89), јаглерод, други елементи Прашкаст метал бронза об�

DEN 224.00

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

DEN 3.33

Име на производот : ДИН Railелезнички монтирање на цврста состојба на релето; Тип : SSR25 DA; материјал : метал,