.

.

Со попуст
Златна Ѕвезда Божиќна Елка Топер Халоу Блинг Прашок Божиќни Елки За Декорација На Одмор, 7,8 х 11,8 Инчи

Златна Ѕвезда Божиќна Елка Топер Халоу Блинг Прашок Божиќни Елки За Декорација На Одмор, 7,8 х 11,8 Инчи

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Применливи Прилики-оваа декорација на врвот На Новогодишната елка е погодна за украсување дом, продавница за подароци, ресторан, сите видови забави или бар, специјално За Новогодишна елка, одлична како подарок и за семејството и за пријателите, раширете ги празничните духови преку значајната декорација `+Златна Ѕвезда Дрво Топпер-Многу убава и привлечна. Ставете го златниот врв на Елката директно на врвовите и ќе создаде романтична и топла атмосфера на вашите собири и забави. Донесете доволно топол сјај на Елката, шарм на вашите празнични украси. ●Лесно За Украсување-Топер За Ѕвезди За Новогодишна Елка за кој се потребни 2 x батерии напојувани (Не Се Вклучени) со напојување на електрична жица од 25 см на 15 LED светла и можете да ги вклучите/исклучите светлата со преграда за батерии. Само поправете го на горната страна на дрвото, потоа вклучете го прекинувачот, цврсто останете на вашето дрво и лесно нема да паднете. ●Премиум Материјал● - топерот За ѕвезди На елката е изработен од врвни фини железни жици отпорни на ' рѓосување, многу цврсти и издржливи за долготрајна употреба. И неговата површина е обложена со златен прав, може да ја осветли празничната атмосфера и да го направи вашиот дом поубав. ●Совршени Новогодишни Украси-Украсете со златен прав, како и топли 15 ЛЕД светла, златото со топпер ѕвезда изгледа многу убаво и луксузно, совршен начин да ја завршите декорацијата на Вашата Новогодишна елка, сигурно ќе ја направи Вашата Елка сјајна. ●Применливи Прилики-оваа декорација на врвот На Новогодишната елка е погодна за украсување дом, продавница за подароци, ресторан, сите видови забави или бар, специјално За Новогодишна елка, одлична како подарок и за семејството и за пријателите, раширете ги празничните духови преку значајната декорација. `+Златна Ѕвезда Дрво Топпер-Многу убава и привлечна. Ставете го златниот врв на Елката директно на врвовите и ќе создаде романтична и топла атмосфера на вашите собири и забави. Донесете доволно топол сјај на Елката, шарм на вашите празнични украси. ●Лесно За Украсување-Топер За Ѕвезди За Новогодишна Елка за кој се потребни 2 x батерии напојувани (Не Се Вклучени) со напојување на електрична жица од 25 см на 15 LED светла и можете да ги вклучите/исклучите светлата со преграда за батерии. Само поправете го на горната страна на дрвото, потоа вклучете го прекинувачот, цврсто останете на вашето дрво и лесно нема да паднете. ●Премиум Материјал● - топерот За ѕвезди На елката е изработен од врвни фини железни жици отпорни на ' рѓосување, многу цврсти и издржливи за долготрајна употреба. И неговата површина е обложена со златен прав, може да ја осветли празничната атмосфера и да го направи вашиот дом поубав.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67 -80 %

Со празничен дизајн на атмосфера, лесен за употреба, може брзо и едноставно да ја украси вашата празничн

DEN 1.00 -80 %

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

DEN 422.24 -80 %

Ова Здолниште За Новогодишна елка е изработено од висококвалитетни ткаенини кои се удобни, меки и еднок

DEN 0.67 -80 %

100% полиестер Стил лакот на венецот дизајниран со камион од тиква и карирана жична лента Овие два различ�

DEN 377.60 -80 %

[Издржлив материјал] е направена Божиќната светлина на лентата, што е издржливо и не е лесно да се раскин

DEN 2.33 -80 %

? ③УКРАСИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА+Украсни дрвја За Снешко се вечните празнични украси што мора да ги имате, �

DEN 223.84 -80 %

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

DEN 2.33 -80 %

Вуд+ милениче Затворање на привремено Дрво миленичиња мултистилски прозорец подарок Божиќ мали божиќн�

DEN 210.08 -80 %

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Материјална Смола, Мазна Површина и Светли Бои, Секое Парче Е Недопрено И Прегледан

DEN 227.20 -80 %

кадифе Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи Материј�

DEN 1.00 -80 %

Подигнувачи на порибување камин : Произведено со врвен железен материјал, многу здрав и издржлив за упо�

DEN 2.33 -80 %

Вклучува 2 парчиња природни рамки за занаети долги 15 СтапкиПриродно, еколошки Секое Гранче Од Винова Ло�

DEN 479.84 -80 %

Одлично светло за забава на Ноќта на вештерките : getе добиете 10 пакувања на неонски светла El Wire, опремени

DEN 271.84 -80 %

Пакетот Вклучува : Можете да добиете 1 Парче Божиќна ламба венец со светла во пакувањето, добри комбинац�

DEN 399.84 -80 %

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чув�

DEN 1312.00 -80 %

Овие ќе бидат совршени пред вашиот камин оваа празнична сезона! Со фантастичните дизајнирани чорапи, пр

DEN 207.84 -80 %

塑料 / пластика Затворање на привремено 1,5m10 LED посакувајќи шише со шише елка кутија за батерии за батерии

DEN 3408.00 -80 %

Вештачки Цвет Обрач Венец, едноставна елегантна и удобна боја, природна форма Пролетната и летната деко

DEN 399.20 -80 %

Одлична Празнична Традиција Виолетова е Бојата на Доаѓањето Издржлива Конструкција Божиќен Производ Н

DEN 319.84 -80 %

☃ Ова божиќно порибување на Sequins е изработено од неткаени и секвенци Ткаенината е мека и удобна, а sequins м�

DEN 2.00 -80 %

Димензии : 12 Обезбедено Е Задоволство Произведени со материјали со највисока оценка Овој Курт Адлер 11.25"

DEN 201.44 -80 %

Може да ја украси вашата куќа и да ја подобри празничната атмосфера, правејќи го Вашиот Божиќ поинтерес�

DEN 271.84 -80 %

【3Д морски животни】 30 LED 3Д океански тематски низа светла со 4 различни облици на дизајн, одлични за спал�

DEN 3.33 -80 %

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир н

DEN 1.00 -80 %

ГОЛЕМИНА : 1,2 м(3,9 стапки), 1,5 м(4,9 стапки), 1,8 м(5,9 стапки), 2,1 м(6,8 стапки), 2,4 м(7,8 стапки), 3м(9,8 стапки) Ова Е Удоб�

DEN 340.80 -80 %

BATTery LED жица светла 50ft боја LED Божиќни светла на отворено 30 ft мини LED светла Божиќни мрежни светла за дрвја

DEN 144.00 -80 %

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

DEN 0.33 -80 %

божиќ лисја зема Погоден за дома, канцеларија, партија декор На Божиќ божиќна декорација На лисја овие г

DEN 3.33 -80 %

Полиестер Материјал : полиестер Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долго

DEN 271.68 -80 %

Suede Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен �

DEN 478.40 -80 %

●Автентични Текстури● : Рачно изработена Со живописна завршница од кора од дрво над стеблото и основат

DEN 3.00 -80 %

Памучна Ткаенина Издржливата структура на памучна ткаенина помага да се покрие штандот За Новогодишна

DEN 3.00 -80 %

Различни големини и форми Со уникатниот дизајн, можете да имате низа на украси светла како оваа со разл�

DEN 223.84 -80 %

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината