.

.

Со попуст
7.2FT/20LED симулација Сончогледи Стринг светла што висат винова лоза растителна венец свила вештачки факс сончоглед винова батерија батерија за домашна градина свадб

7.2FT/20LED симулација Сончогледи Стринг светла што висат винова лоза растителна венец свила вештачки факс сончоглед винова батерија

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Убави светла од сончоглед - свилени лисја и сончогледи со 3Д печатење и стебла се изработени од пластика Сосема должина на 2 метри, цвеќиња од 12 парчиња и 20 LED светилки, дијаметар на цвет : 2,8 инчи. Убави жолти сончогледи со топла бела светлина, тие ќе ја осветлат вашата градина или внатрешен двор и ќе додадат радосна атмосфера на вашата забава, свадба и одмор. Осветлете го вашиот живот - АРТИВИЧКО РАБОТА е прекрасниот декор на просторијата, можете да го користите за да украсите на кое било место што го сакате. Вештачки свилени цвеќиња и лисја, пластични стебла, изгледа природно и животно, оставете го вашиот живот полн со природен здив, зелената лоза и цвет можат да го украсат вашиот дом и да го олеснат вашиот работен притисок. , Денот на мајката и таткото и какви било забави, итн. Во текот на ноќта, осветлената LED на својата жица ќе ја истакне секоја просторија и ќе генерира топла атмосфера за секоја пригода. Цветовите се меки дизајн и прилично цврсти. Свиткајте и прилагодете се на која било форма што ви се допаѓа за вашите потреби за украсување. Лесно за инсталирање и употреба - Напојувано со батерии 3x АА (не е вклучено). Само инсталирајте батерии во кутијата за батерии и може да работи сега. Малиот пакет на батерии е со прекинувач за слајдови за вклучување/исклучување/блиц, погодно за ракување со светло за самовила и уживање. Флексибилни, преносни и лесни за складирање. Сончогледни светла можат лесно да ги задоволат вашите потреби за декорација. Совршено за декор - Оваа LED светла за сончоглед на сончоглед може да се користат во соба, градина, хотел, балкон како декорација во Божиќ, празници, свадба, роденден или други забави. Како празнична атмосфера светла, тоа е добар избор. ★ 【Креирај романтична атмосфера】 Сончоглед Светло светло батеријата симулација Сончогледна соба Инс декоративна ламба за украси во затворено и отворено, бидете погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на вineубените, забава, паб, концерт, мода шоу, приказ на прозорецот, итн. Секоја венец има 12 цвеќиња. Текнерите Дија е околу 2,8 инчи. ★ 【Безбедно за деца и ПЕТ】 Ова LED светло светло напојување со низок напон и нема да се прегрее по продолжената употреба. ★ 【Совршен подарок】 Тоа е одличен Божиќ подарок за деца и возрасни. Можете да го користите за DIY уникатен подарок за вашето семејство или пријатели. ★ 【Лесен за употреба】 Лесно е да се преместува, свитка и може да се завитка околу што било каде што сакате. ★ 【Што добивате】 1x сончогледна лоза, 1x 2m20led жица светла, потребна е 3 аа батерија (не вклучена). ★ 【Креирај романтична атмосфера】 Сончоглед Светло светло батеријата симулација Сончогледна соба Инс декоративна ламба за украси во затворено и отворено, бидете погодни за дома, хотел, гаража, автомобил, мотоцикл, Божиќ, свадби, Денот на вineубените, забава, паб, концерт, мода шоу, приказ на прозорецот, итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 400.00

●Декоративно Здолниште За Новогодишна Елка : Стилското Здолниште за Новогодишна забава е еднострано о�

DEN 305.12

Рачно изработени : Нашите Божиќни украси се рачно изработени со употреба на вековни традиции кои потекн

DEN 2.00

Секој чорап е опремен со силен прстен за кревање за да се осигурате дека можете да го обесувате безбедно

DEN 208.00

Дизајн На Божиќен Стил : Помага Да Се Подобри Празничната Атмосфера Ајде Да Го Украсиме Нашиот Божиќен П

DEN 2.33

Романтичен изглед : Нашата светлина на срцето LED е главно составена од црвено бело, со нежна форма на срц�

DEN 576.80

€Обезбедување квалитет Овој производ е изработен од најквалитетни материјали, внимателно изработени,

DEN 272.00

Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек

DEN 2.00

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Божиќните чорапи се изработени од краток кадифен + по

DEN 191.84

⭐ РАМАДАНСКИ ДЕКОРАЦИЈА СИТЕ : Оваа декорација е специјално дизајнирана за муслимани, усвоени и дизајн�

DEN 820.80

Украси на месечината : календарот За одбројување На Муслиманскиот Бајрам ќе ве потсети на доаѓањето На �

DEN 146.88

Монистра Приврзок Мушка Аукција Зимска Мантија Украси За Дневна Соба Божиќен Трем Украси Надворешна Ве

DEN 1.33

Прекрасен Божиќ во затворен украс : Оревокршачот може да застане стабилно на масата, каминот, тремот, пр�

DEN 1.33

Секој украс За Божиќна топка е изработен од пластика отпорна на кршење, а површинскиот третман на блеск�

DEN 1253.12

Украсете го вашиот дом со стил оваа сезона! Материјал : Пластика / Бор Димензии : 72 " Л од модерен до античк

DEN 223.84

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

DEN 3.00

Памук Повеќеболен украс на новогодишна елка Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи Задниот дел од праз

DEN 1.00

【Пакет од 6】 Сончевото светло светло за шише со шише со вино е во должина од 1м / 3,3ft и има 10 LED диоди Посто�

DEN 639.84

Природен и буен изглед : долг 9 стапки со 12 инчи дијаметар, зимзелената Претходно осветлена Божиќна Вене�

DEN 464.00

Материјал : Иверица Вештачки Пуканки И Венец Океан Приврзок Мушка Кристали Автомобил Виси Божиќ Слатки

DEN 785.60

Детали За Материјалот : Божиќното Бесење Е Направено Од Волна, Меко И Удобно И Може Постојано Да Се Лепи;

DEN 1406.40

Божиќна елк висина кука Божиќна wallид монтирани куки за висечки растенија Божиќни лепливи закачалки за w

DEN 1.33

[Велигденски светла за декорација] : Симпатични светла на велигденско јајце со пастелни светла се созда�

DEN 3.33

КОЛИЧИНА : 1 ЕЕЗ Материјал(и) : полиестер Димензии : 48" дијаметар Рустикален тен и црвено Елка здолниште...

DEN 318.08

Официјално лиценцирано порибување на сина боја изработена од полиестер Официјално лиценцирано порибу�

DEN 992.00

Материјал : Дрво Гном Бради За Изработка На Дрвени Венец Монистра Божиќ Виси Украси За Дневна Соба На Ку�

DEN 1363.20

Лесен за употреба : Моќните чаши за вшмукување мора да бидат поставени на мазни површини како што се про�

DEN 223.84

Полиестер Ткаенината е удобна и мека, а моделите се шарени и полни со празнична атмосфера На отворот на �

DEN 615.84

Само шема Ткаенина не е вклучена Доаѓањето На Ноќта на Вештерките беше инспирирано од клиент кој гледаш

DEN 1.33

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

DEN 0.33

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�