.

.

Со попуст
Лорен Брук Козметика Природен Крем Сенка За Очи )

Лорен Брук Козметика Природен Крем Сенка За Очи )

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Природна, органска крем сенка за очи која работи добро - нашите бои се богато пигментирани, одат на свиленкаста мазна и лесно и убаво се вклопуваат за целодневно носење Чисти состојки-100% Природни Витамини, Минерали И Пигменти помешани во 99,7% Сертифицирана Органска Ботаничка Основа. Богатите бои-прекрасни минерали и пигменти од земјата помагаат да се создаде извонредна, раскошна боја за секоја нијанса на нашата крем сенка за очи. Навлажнувачки, ресторативни и заштитни за кожата - моќни природни витамини и минерали, како што се шеа путер, шипинка, витамин Е и масло од јојоба создаваат исклучителни способности за омекнување, навлажнување и анти-стареење за да ја негуваат и ревитализираат вашата кожа. Без суровост - ние сме сертифицирани и од програмите За Скокање Зајаче и Од Убавината На ПЕТА без Зајачиња. 100% Природни Витамини, Минерали И Пигменти помешани во 99,7% Сертифицирана Органска Ботаничка Основа.Кремасти, мазни и лесни за нанесување, нашите Крем Сенки за Очи се натопени со вкусен Органски Мирис на Ванила. Треперливите нијанси се идеални за суви типови кожа. Користете ги нашите Крем Сенки за очи за да ги поставите Боите На Очите во Прав и/или користете ги како хајлајтер за целодневно носење.За мрсна кожа препорачуваме да го нанесете Нашиот Вегански Прајмер за Очи на очните капаци пред да додадете боја што ќе ви помогне да ги одржите боите вистинити и да ги одржувате на место цел ден без да се туткате. Клучни Состојки : Шеа Путер - Хидратантна Крема. Високо во триглицериди и масни киселини. Одличен омекнувач за кожата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 295.68

За волумен на фини / ретки трепки : Почнувајќи Од основата на трепките, повлечете ја маскарата до врвови�

DEN 74.72

Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантн�

DEN 53.76

●Мултифункционален Коректор За Целосна Покриеност ● Оваа Шминка За Коректор Може Да Ги Скрие Вашите Т�

DEN 1.33

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена

DEN 172.80

Севкупна димензија (во инчи) : 18 x 27; Големина на сликата (во инчи) : 16 x 16 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 19.84

Лесно За Нанесување И : Меката И Фина Текстура Е Лесно Да Се Создаде Изглед За Секое Расположение Или При

DEN 1.00

Увезени Комплет За Декорација на телото : пакетот вклучува 6 парчиња различни стилови на налепници за ли

DEN 143.84

Новина Повеќенаменска Вртлива Кука Произведено во САД Или Увезено Пчелин Восок, растително масло и дру�

DEN 127.84

Треперлива и Мат сенка за Очи Високо пигментиран стап за сенки,од топло до ладно, светло до темно може д�

DEN 0.33

+ 12 БОИ СТАП ЗА СЕНКИ ЗА ОЧИ : Стапчиња Со Високи Сенки За Да Се Создаде Големо Влијание, Од Топла До Ладна

DEN 111.84

Што е тоа : оваа формула за градење има живописна живост што се фаќа за коренот за да ја издолжи и подигне

DEN 3.00

Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел Бојата Може Малку Да Варира По�

DEN 1.33

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

DEN 3.33

Веѓите веѓи од милијарда Долари На Точка е прецизен молив за веѓи дизајниран да ви го даде изгледот што �

DEN 1.67

Комплет За Убавина СиренаКозметичка Кутија Во Форма На Сирена Во 3 Нивоа Со 3 Апликатори Со Двојна Заврш�

DEN 2.67

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

DEN 2.00

Производот е 1057% ист како и сликата Совршено е завиткан, може да се користи како подарок и е доверлив...

DEN 0.67

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 2.67

Боби кафеавата боја на усните ги подобрува усните со ултраласкава, нослива боја Сјаен кармин кој трае д�

DEN 3.33

За Веѓите На Флик Добијте ги веѓите што најдобро ги врамуваат вашите карактеристики Со овој филер за ве

DEN 129.44

`+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ декаСекој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одгов�

DEN 2.00

КАРМИН ОРГАНИЗАТОР СЛУЧАЈ изобилната количина може да ја задоволи вашата различна употреба и потребит�

DEN 768.00

Дефинирајте ја усната со прецизен врв и пополнете ја со боја Избришете со отстранувач на база на масло И

DEN 127.84

●Сенката за очи е треперлива сенка за очи со големо влијание во лесна течна формула сенката се лизга на

DEN 238.40

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

DEN 91.04

Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас Ако Имате Какви Било Прашања

DEN 1.33

Дехидрираните и оштетени усни не одговараат на навлажнувачката способност На Шеа Путерот, природна сос

DEN 111.84

2 во 1 Означете и контурен точен Контурен Стап има кремаста завршница која без напор ги покрива контурит�

DEN 121.44

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

DEN 1.67

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

DEN 0.67

Големина : 9, 5х2х7 см / 3, 7х0, 8х2, 7 инчи, може да собере до 3 мелеми за усни или кармини во исто време Материјал

DEN 1.67

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Затемне

DEN 127.84

Супер мазен пигмент сенка за голо око, лесна за создавање дневна Азиска самовила шминка со Имх убава теч

DEN 1.00

Совршена Повеќенаменска Шминка : Овој Производ Се Состои Од Три Дела : Сенка За Очи, Хајлајтер И Руменила

DEN 0.33

●[Реална Налепница За Тетоважа]привремената тетоважа е отпечатена со100% мастило за тетоважа од растите�

DEN 1590.40

Нацртајте и дефинирајте почнувајќи од аголот на горната усна Нанесете ја потемната нијанса на надвореш

DEN 0.67

●Точно За Совршена Нијанса●пигментите за мешање на основата се достапни во 4 бои : бела,сина,жолта, порт

DEN 368.00

Лесна подлога со технологија за фузија на кожата Свиленкаста текстура која се лизга за природен, прозра

DEN 77.60

СЕВОЕДНО МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : Овој Гол Комплет Кармин Создава Совршено Платно за Секој Изглед На Усните,

DEN 0.33

Вегански И Неиритирачки Материјали : Без Штетни Пигменти И Материјали, Ние Се Залагаме За Заштита На Жив

DEN 89.44

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

DEN 840.00

+6 Нови Стилови На Сјај За Усни Во Боја; Додадете малку боја во вашиот живот, овој затемнет сјај за усни е �

DEN 95.84

●Долготрајна И Водоотпорна Q , Дамка За Усни со Целосна големина, Долготрајна Водоотпорна, нелеплива Ча�