.

.

Со попуст
Англиколор Мат Молив За Усни - 12 Избрани Бои Висока Пигментирана Природна Шминка За Усни Меки Моливи Прецизни, хандајански долготрајни Облоги За Усни, Вегански, Без

Англиколор Мат Молив За Усни - 12 Избрани Бои Висока Пигментирана Природна Шминка За Усни Меки Моливи Прецизни, хандајански долготрајни

DEN 79.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

?●Висок Пигментиран Лагер За Усни Qliclicolor Lipliner испорачува боја на изјава и беспрекорна примена со секој удар Дефинирајте, обликувајте и пополнете ги усните со леснотија. ?●Мат Молив За Усни За Усни ● Обложете ги усните со задебелена боја со Нашиот Молив За Усни, кои лесно се изоструваат со секој мал острилка; Земете ја вашата шминка од природна до уредувачка со овие кремасти моливи за усни. ?①Ново Надградени Нашиот комплет за кадифени усни се ново надградени со одличен пакет и дизајн, поцврсто капаче за моливи и 1 острилка, обезбедувајќи подобро искуство со користење. Заштедете пари и време за индивидуално купување. ?●СОВЕТИ Целата наша шминка Е сертифицирана И признаена ОД ПЕТА КАКО бренд без суровост; ние не тестираме ниту еден од нашите производи на животни. Коси врвот, пресврт до усна лагер ви овозможува да прецизно контура и дефинирање на усните за долготрајни боја. Идеално совпаѓање за сите типови кожа, Мека текстура за лесно контурирање; автоматска облога за усни со ситно врв.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 955.20

Кои се производите, налепниците за тетовирање, налепниците за Тетоважа Со Лузни За Ноќта на Вештерките,

DEN 0.67

①Повеќе Прилики Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминк

DEN 2.00

Совршено Дуо за Влажни, Полни Усни и Убава Доза На Боја На Очите Без Дамки Водоотпорен Стап За Сенки Од К�

DEN 2.00

Вегански И , Нема Тестирање На Животни Ние Нудиме Производи Со Најдобар Квалитет По Најдобри Цени...

DEN 1.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 0.67

страници : 64 големина?28, 5смх21см Погоден за : тетоважа и уметност на телото Повеќе Избори : Професионална �

DEN 1.00

● Функција ● Покрај Сликањето На Веѓите, Погоден И За Брада Сликарство, Пополнување На Линијата На Коса

DEN 1.00

Лесна За Носење : Маскарата Е Извонредна И Компактна, Не Зафаќа Простор, Погодна Е За Носење И Може Да Се �

DEN 0.67

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 1.33

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

DEN 3.33

Лагер За Очи Што се повлекува : линијата и дефинираното око е само пресврт со ова пенкало за ајлајнер; Ин�

DEN 1227.20

Го Усвојува Дизајнот На Сопствената Продолжена Глава За Четка За Прав, Прво За Употреба, Ве Молиме Тапка

DEN 127.84

[ГОЛЕМИНА] целосната големина На раката е 19*6,7 во (48,4*17 см), 12 листови [ВОДООТПОРЕН И ТРАЕН] суровините на п�

DEN 2.00

Мини Големина Патување Молив За Веѓи Отпорен на глупост сега е достапен во задолжителна мини големина с

DEN 204.32

Ткаенина Сина долна облека за сауна за еднократна употреба, не треба да ја миете, да ја носите директно, �

DEN 0.33

●Стапче За Сенки За очи Отпорно на бразди ● По 10 секунди нанесување, оваа неверојатна сенка за очи може

DEN 2.33

ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Лесно дефинирајте, обликувајте и подобрувајте ги веѓите или брадата за природен изг�

DEN 0.67

Овој Сет Содржи : 0,28 мл / 8,5 мл Веѓа скулптура 0,05 мл / 1,5 гр Помада за Веѓи.06 гр Молив За Веѓи...

DEN 2.67

Пакет вклучуваат ретро боемски обетки од мушка (1 пар) Материјал гроздобер етнички врежани обетки, израб

DEN 3.00

●Обезбедување на производи Ние сме посветени на создавање висококвалитетни производи и услуги за вас �

DEN 127.84

●Квалитет : 100% сосема нови, органски состојки, без алкохол, нечувствителни, безбедносни тестираникарак�

DEN 2.67

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

DEN 3.00

Сребрени Обетки со Синџир Од Кристал изработени од легура и кристал со добар квалитет,удобни за носење �

DEN 2174.24

●Сигурен материјал : градникот за еднократна употреба е изработен од неткаен материјал од ткаенина, ко�

DEN 415.84

БРЗА И ЛЕСНА СЕНКА ЗА ОЧИ Формулата за лесно мешање на оваа сенка за очи ја прави вашата шминка брза и бе�

DEN 35.04

`+Шарени Сенки За Очи Молив За Сенки Оваа мешана боичка за сенки може да се користи како крем сенка за очи

DEN 1.33

Стил : Секси Долготрајна Хидратантна Крема која ја менува Бојата 1 парчиња*Сјај за Усни Состојба : 100% Сос�

DEN 159.84

Мат и без Суровост Исклучително удобна мат формула и мека кремаста текстура се лизгаат без напорТекст�

DEN 127.84

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

DEN 367.84

ОСВЕЖУВАЧКИ и СМИРУВАЧКИ : Освежувачки, смирувачки тонер кој веднаш ја релаксира кожата по чистењето со

DEN 3.00

РАБОТИ СО ЦЕЛИОТ СЈАЈсовршен за нанесување на целиот опсег на лабавиот сјај на Месечината на лицето, те�

DEN 480.32

Нашите производи Од Кевин Аукоин се спакувани во бел поли меилер на Брендот Кевин Аукоин Ние ја меурчим�

DEN 414.40

● Мултихроматска Течна Сенка За Очи ● повеќеслојна, мултидимензионална и трансформативна течна сенка

DEN 1214.40

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 148.64

Боја со висок интензитет Браздадоказ, дамкадоказ, бледнеедоказ на целиот ден Внесен со витамин Е и бота�

DEN 3.00

Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел Бојата Може Малку Да Варира По�

DEN 1.67

Овој период влошки торба е направен од премија собирање крпа, Сунѓер, Оксфорд крпа, која е многу мека и

DEN 788.80

Поради Влијанието На Светлината, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата Можеш Да Разбе

DEN 127.84

[Мултифункционален]Создавајќи беспрекорен изглед, светлата сенка за очи користи здрави состојки, без ш�

DEN 380.64

Сет За Подароци За Шминка : Еден Сет Може Да Ја Реши Целата Шминка За Лице Нашата Мултифункционална Шмин�

DEN 2.67

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

DEN 512.00

ЕВЕРКОЛОР СЕНКА ЗА ОЧИ ЗАЛЕПЕТЕ ДОПОЛНИТЕЛНО : Сенки за очи со Повеќе задачи што ги покриваат, вајаат и г

DEN 2.00

①Глазура За Усни Со сјај За вода Дајте си преуредување со овој Кармин Дајте им на усните долготрајна бо�

DEN 668.80

[Сјај За Усни Со Навлажнувачка Формула Со Висок Индекс На Прекршување] : Овој Сјај за Усни Ја Подобрува У�