.

.

Со попуст
Организатор на лепило за лепило за лепило од Auoij со 2-ниво сапун сапун, полица за складирање на бања, без дупчење 304 лавици за складирање на кујна од не'рѓосувачки чел?

Организатор на лепило за лепило за лепило од Auoij со 2-ниво сапун сапун, полица за складирање на бања, без дупчење 304 лавици за складирање

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

【100% 304 не'рѓосувачки челик】 - Трајната структура од не'рѓосувачки челик ја прави оваа корпа за туширање анти -каша и лесна за чистење Дури и по долг период на употреба, ќе изгледа како ново. 【Доволно простор за складирање-Кади за туширање, поголем од повеќето лавици за туширање на пазарот, може да држи тешки шишиња и други тоалети. Опремени со 3 специјални куки за складирање на жилети, а држачот на сапун од 2 слој можат да држат сапун, крпи и четки. 【Силен капацитет за лепење и лежиште】-Магичното лепило за обележување ја прави полицата силна, така што трајниот организатор на туш може да складира до 20 килограми тешки предмети долго време. Многу погоден за складирање на домови. 【Лесно за инсталирање и без оштетување】- Транспарентното лепило без трајно е потрајно и поцврсто од чашата за вшмукување. Без дупчење и оштетување на идот. 【Што добивате】- 2 x кадини за туширање, сапун со сапун од 1х2, 3 x подвижни куки, 1 x Упатство за корисникот, 5 x лепила. Нашата топло услуга за клиенти. Ние сакаме да се осигураме дека сте тотално среќни!. Кутијата за туширање за лепак Auoij може да се користи како полица за бања, решетката за зачини во кујната и организаторот!. Куката со двојна мушка на Auoij е посебна кука за жилети, со одвојлив дизајн за да ги задоволи вашите различни потреби!. Современиот дизајн е компатибилен со декорацијата на сите простории. 1x голема полица за туширање. 1x Полка за туширање. 3x налепници за лепило (1 резервно). Прирачник за корисник 1x. Како да користите : 1. Исчистете го местото каде што сакате да се инсталира полицата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Хром заврши Самостоен дизајн Класичен изглед Не е потребно монтирање 51 / 2Инчи на 8,7Инчи на 13Инчи...

DEN 643.20

Тоалетни Четки И Држачи Материјалтоалетната четка и држачот се изработени од вселенски алуминиум + мер�

DEN 416.00

â Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи ¥Стилски И елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепу�

DEN 191.84

Материјал : Микрофибер, 80% полиестер +20% полиамидно влакно Големина на пешкир : 30 x 15 инчи (76,2x38,1 см)...

DEN 1.67

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

DEN 3.33

Мравките лесно се чистат и ги отстрануваат дамките на блиската површина на столицата со мали гребнатин�

DEN 1.00

Rustproof SНе'рѓосувачки челик Отпорен на 'рѓа : Организатор за туширање на агол направен од Rustproof Sне'рѓосува�

DEN 199.52

Остава раце меки, чисти и миризливи Состојки добиени од растенија Совршена придружна ставка до диспенз�

DEN 0.67

Висококвалитетен материјал за миленичињанаправено од трајната пластика отпорна на распрскувачи на БП�

DEN 1049.60

Инсталирањето На Решетката За Крпи На Ѕидот е Многу Лесно Издржлив Цврст Материјал Од Нерѓосувачки Чел�

DEN 2.00

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

DEN 0.67

100% памук Направено во НАС Крпите се 100% памук Модерен декоративен пешкир Не Е Потребно собрание Аванти П�

DEN 1.67

Лесен за употреба, може да се стави на работни површини, крајни маси, комоди и клупи низ домот; користете

DEN 1416.80

Овој Евро Ткивен Прстен е за модерни луксузни бањи Направено со висококвалитетен цврст месинг...

DEN 2.67

Погоден за дома, хотел, стан и други места Дизајн монтиран на ѕид, лесен за чистење, не зазема простор, уб�

DEN 1014.40

100% пп Големина : 14, 5Х13, 5х33см Модното складирање, збогувањето со нередот исполнет со неред во една полица,

DEN 178.24

Направени од врвни материјали кои гарантираат дека овој држач за сапун за сапун трае со годините што до

DEN 4383.68

Чешлан памук, памук Земја Како Што Е Означено Тип : Пешкир Во Собата Техника : Чешлан Памук Постави Тип : Д

DEN 2.67

Оваа четка за тоалет е издржлива и ќе ги задржи и вашата бања и тоалетот да изгледаат најдобро Тоа е тоал

DEN 2.33

Боја : сина / зелена / сива / бела боја Големина : Единечна чаша : 105 × 65 × 88мм Материјал : Абс...

DEN 415.84

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

DEN 159.84

ОСВЕЖЕТЕ ЈА БАЊАТА : Земете ја застарената бања и драматично подобрете го изгледот и функциите со новио�

DEN 1.00

Каскада Канистер Филтер ПроЈаглехидрати ФилтерАПакет 2 / ПК (2 Пакети) Каскада Канистер Филтер ПроЈаглех

DEN 3.33

?Повеќе не грижете се за тешкотијата при ракување со чаши за еднократна употреба, тоа носи многу погод

DEN 3.00

Погоден за Крпи од Сите Големини : Надградените лавици за крпи за бања имаат дизајн од 3 бари со помали пр

DEN 1337.60

Четката за тоалет со долга рачка, исто така, може да спречи валкање на вашите раце за време на чистењето �

DEN 3.33

??? Бања Сапун Диспензерот Керамичка Пумпа Шише Куче Форма Рака Сапун Течност Диспензерот Полнење Лосио�

DEN 1.67

Сет за пешкири од 2 парчиња : Ослободено од какви било штетни хемикалии, безбедни и здрави за вас и вашето

DEN 207.84

Едноделна Решетка за Крпи : ротира 180 степени со 5 шипки за крпи што може да се прилагодат за вентилација �

DEN 351.84

ПИЛИНГ за СТАПАЛАподлога за Бања за туш вграден пемза што ќе помогне да се отстранат мртвите клетки од к

DEN 3.00

Мравките лесно се чистат и ги отстрануваат дамките на блиската површина на столицата со мали гребнатин�

DEN 2.33

Интимен црн флип дизајн, се грижам за вашата приватност Новиот дизајн на школка го олеснува поставување

DEN 1438.40

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

DEN 1177.60

●Нема потреба за дупчење рамкаѕид монтиран тип користи лепак или завртки, кои лесно може да се инсталир

DEN 319.84

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

DEN 278.24

Железо Метални корпи за туширање Оваа полица за туширање е изработена од железен материјал, одличен и и�

DEN 225.44

Држач за фен : Лесна инсталација, вклучени се потребните додатоци Држач за фен : монтиран На Ѕид, заштеду�