.

.

Со попуст
Cabilock Fashion 1PC Bathter Carthoon Carthoon водоотпорен преносен торба за миење торби за складирање на тоалети

Cabilock Fashion 1PC Bathter Carthoon Carthoon водоотпорен преносен торба за миење торби за складирање на тоалети

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направено од високо квалитетен материјал, издржлив за употреба Помогнете да ја одржувате вашата бања организирана. Идеално да ги спакувате сите најважни работи на вашата бања без проблеми. Водоотпорен, совршен за употреба на бања. Големата корпа може да смести пена за туширање, шампони, климатик за коса и така натаму. Опис Наведете дека сте уморни од одвојување премногу време за да ја пронајдете вашата пена за туширање, шампони, климатик за коса и така натаму при капење. Со голем капацитет, оваа преносна корпа обезбедува доволно простор за држење на вашите предмети и одржувајте ја вашата бања организирана. Шампони, балсам за коса и така натаму. Х корпа за бања.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 127.84

Едноставно И Функционално : Овие клипови ефикасно ја стегаат завесата за да спречат кул воздух да се при

DEN 2.00

【100% метриски метри на тиково дрво】 Тејк бања има одлична и убава текстура, бојата ќе стане поубава со т�

DEN 287.84

Складирање ЗА НЕГА НА КОСА : овој организатор на работна површина ги чува сите ваши алатки за нега на кос

DEN 959.84

Брза АПСОРПЦИЈА, БРЗО СУШЕЊЕ Оваа Камена Подлога за Бања со дебелина од 9 мм добро ја апсорбира водата и

DEN 3.33

Зачудувачки елегантен дизајн Темните стакло обезбедуваат максимална јачина Завртки и приклучоци вклу�

DEN 5742.56

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Чувствуваната подлога ќе спречи гребење на која бил�

DEN 1.67

® НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ Изработен Во Зелена боја Од ОекоТекс ОЕКО ТЕКС Сертифициран, природно обоено преди

DEN 1184.00

Може да ви обезбеди поголема удобност и да ја одржува околината на вашиот автомобил чиста и уредна Науч�

DEN 1.67

Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер...

DEN 3.33

Дизајнот со двоен слој може да избегне вода да тече надолу и да го задржи подот сув Дизајнот со двоен сло

DEN 244.64

Смачкајте ја вашата бања со рустикален метален прстен за крпи со допир на западен шарм Дизајнот на потк�

DEN 287.84

●МАТЕРИЈАЛ● Полиестерски ВлакнаТкаенината е мека и издржлива.Завесата за туширање е изработена од во

DEN 2.67

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

DEN 2.00

Организатор на памук за брисеви Белешка : Ве молиме, чувајте го подалеку од оган QTIP Апотекарски тегли мо�

DEN 183.84

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа)...

DEN 1.33

Памук Земја Како Што Е Означено Карактеристики : Меко, брзо сушење, висока апсорпција на вода итн Израбо�

DEN 199.84

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 1.33

Силниот капацитет на лежиште, складирањето е постабилен , Нема потреба да ги прободувате и не ги повреду

DEN 1503.84

Монтиран ѕид, лесен за инсталирање, добар држач за фен за домаќинство Спирален дизајн со уште два држачи

DEN 1.33

●Стилски и Елегантен●Надградете го вашиот декор за бања со овој минималистички, елегантен и индустрис

DEN 464.00

Материјал : 100% Полиестерски Влакна, Фланелна Ткаенина, Еколошки, Густа И Удобна, Силна Апсорпција На Вод�

DEN 974.40

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

DEN 2.67

Пакет вклучува : Дизајнот без удар го олеснува фиксирањето Држачот за мини складирање обезбедува погод

DEN 2.00

Со шуплив дизајн во форма на лисја и свежи бои, кутијата не е само сапун, туку и украс Водата може да тече

DEN 2.67

ПРЕМИУМ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Стилски изработен од нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа за сигурност и функ

DEN 1.00

Контрола на нередот : Чувајте го нередот во бањата под контрола со организирање на најважни работи во ов

DEN 303.84

Карактеристики : оваа завеса за туширање отпорна на вода може да се оддели од влажна и сува за лесно чист

DEN 3.00

Qaddy Послужавник За Мијалник / Када Quaddy Прилагодлив када caddy е и одговараат за кујна и бања Можете да став�

DEN 304.00

Професионално Печатење : Користење На Првокласна Технологија За Дигитално Печатење, Светли Бои, Не Е Ле�

DEN 1.33

Самата сапуница има лесен мирис и силна отпорност на вода Направено од дрвен материјал + пластика...

DEN 78.56

Сликата нема да исчезне по миењето Машина перат, не белилото Пешкирот ќе ја врати својата полнота по прв

DEN 0.33

Големина : 16х30 ИНЧИ, Сет од 2 Крпи за Раце од микрофибер,мек памучен материјал; супер абсорбента и без вла�

DEN 2.33

Памук ГОЛЕМИНА : 70х140см Памучна Крпа : Заедно со дебели јамки и доволна апсорпција на вода додава шарм на

DEN 2.33

Функционални полици за складирање Помага да додадете дополнителен простор за полици за чување и орган�

DEN 1.33

Вклучен пакет : ќе добиете бел држач за соло чаши со слот за маркер, отпечатен со црни зборови, ОЗНАЧЕТЕ Ј

DEN 2.00

Поништување Дарежливата големина сапун кутија е погодна за стандардот на сапуните Користете ја нашата

DEN 1.67

●Материјал●нашата крпа За раце е изработена од висококвалитетен микрофибер материјал, нема да остави

DEN 192.00

①ПОВЕЌЕНАМЕНСКА пумпа за диспензерот за кујна или бања за целиот ваш течен сапун, лосион, сапун за раце,

DEN 2.33

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е от�

DEN 1532.80

Избрани Материјали : решетката за складирање на фен за коса е изработена од добар квалитет, пп материјал

DEN 0.33

Изработен од пријателско брашно од дрво, изгледот е уреден, послужавникот е силен, издржлив и лесен за ч�

DEN 2.00

Големина : 30 ●Силен и издржлив материјал за задебелување, без оцрнување; +Елегантен класичен дизајн, едн