.

.

Со попуст
3drose Track and Field - Aphrodisias turkiye на стадион - Телефонски прстени

3drose Track and Field - Aphrodisias turkiye на стадион - Телефонски прстени

DEN 662.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Мултифункционално : Зафаќањето на телефонскиот прстен ви овозможува да го држите вашиот уред цврсто додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1204.80

? [Двавоедно] пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со Lenovo Tab M10 PlZaaj0042(10 in) Со два различни совети на стил

DEN 1.33

Совршено искуство за гледање : зголемете го екранот на вашиот паметен телефон за 2 до 3 пати, што ќе ви оле

DEN 2.67

【Лесен за употреба и инсталирање】 Нашиот држач за штекер е дизајниран да биде лесен за инсталирање, та�

DEN 2.00

Брзо безжично полнење : Кабелот за магнетно полнење што се користи за часовникот обезбедува стабилна и �

DEN 113.12

Совршен Подарок : овој елегантен и издржлив држач за телефон е совршен подарок за роденден, состанок, Бо�

DEN 420.80

Професионално дизајниран за вашиот Icemobile Prime 40 со зголемена издржливост на врвот и точност со траен врв �

DEN 1227.20

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

DEN 115.04

Затворање на тока Com Компатибилен и Големина : За i Watch Series 5 4 3 2 1 целата верзија Зглобот се вклопува : 6,7 ''8.5

DEN 239.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 528.48

Тип на батерија : NiMH, Напон : 75 V, Капацитет : 1700m Ah, WH : 12 Компатибилни Модели : A8 BPR40 Mag ЕДЕН BPR40 A6 P / N : PMNN4071 PMNN407

DEN 705.60

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

DEN 1.33

Боја : Како што е прикажана слика Материјалот е алуминиумска легура за телото на пенкало и еластична за �

DEN 0.67

6ft Долг ТипC ДО USB C Кабел Виолетова Синхронизација USB Жица USBC Кабел За Податоци За Напојување [Брзо Полне�

DEN 1.33

Официјално лиценциран производ од МЛБ и гигантите во Сан Франциско Доставете ја вашата омилена техноло

DEN 159.84

*МЕК ЗАШТИТНИК За Паметен ЧАСОВНИК Stive LCW01 Smartwatch, мора да бидете сигурни дека бројот на моделот на часовн�

DEN 414.24

【Магнетски безжичен полнач】 Вграден премиум магнет постигнува моментално и точна усогласување со без

DEN 399.84

● Компатибилност За samsung Galaxy A03s SMA037 U lcd Екран замена (, Fpc Кабел Број Модел Е A037 U, не ЗА A037 A A037 W A037 G и A03) LC

DEN 1.67

Компатибилен со пакетот за плажа со тркалезна дупка! Безбедна врска за употреба во торбата! Додатокот Cha

DEN 271.84

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�

DEN 78.24

Заштитник на екранот Специјално Дизајниран Само За Samsung Galaxy A13 5 G Високо издржлив, отпорен на гребење, цв�

DEN 199.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 2.33

Ултрависоката визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои ? [Јачина и стабилност] направен

DEN 0.67

⚓ [Безбеден и звук] Boxwave Car Mount компатибилно со Oppo A16 K Прикачете ја монтирањето директно на вашиот ретрови

DEN 1868.00

Висока вредност, детален изглед : Прилагодување на лизгачки шипки, материјал за алуминиумска легура, ст�

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено Компатибилен : Компатибилен со iwatch 49mm ултра серија, Компатибилен Со Серија 8, д�

DEN 223.84

Овој безжичен полнач прави безжично полнење Совршено усогласените магнети се прикачуваат на вашиот i Pho

DEN 1.33

1 Сеопфатен простор за складирање : 360 ° цврсто водоотпорен, не се плаши од водена пареа Виси wallид без уда�

DEN 159.84

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.67

Премиум Проширување На Штандот и Зафат За Телефони и Таблети 1 пакет од 3 Држачот за поп мобилен телефон �

DEN 2.33

Овие производи се прекрасна идеја за подароци за мажи, жени и деца! Овој производ прави совршен подарок �

DEN 2.00

Овој западен тематски дизајн има печатење во стил на четка за кактус, флорали, тиркизни, кравјо и инспир�

DEN 0.33

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 0.67

ОВА не е ТЕЖОК СЛУЧАЈ Тоа е налепница за винил кожа / налепница и не е направена од гума, силикон, гел или �

DEN 3.33

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

DEN 3.33

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 2.67

⌚ 【Компатибилни модели】 Gleiven Silicone Sports Smart Watch ленти компатибилни со Apple Watch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm Серија 7, Сер�

DEN 201.44

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 3.00

❤ 【Држете го држачот на клоци на телефонот за мобилен телефон】 уникатен дизајн на астронаути kwaii, прек�