.

.

Со попуст
Каи Врвна Нараквица Со Монистра Компатибилна За Samsung Galaxy Watch 5 Band/Гледајте 4 Band 40mm 44mm, Galaxy Watch 5 Pro Band/Гледајте 4 Класичен 42mm 46mm Бенд, 20mm Еластична Лента За Galaxy Watch Активни

Каи Врвна Нараквица Со Монистра Компатибилна За Samsung Galaxy Watch 5 Band/Гледајте 4 Band 40mm 44mm, Galaxy Watch 5 Pro Band/Гледајте

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

(1) КОМПАТИБИЛНОСТ : оваа модна нараквица со монистра компатибилна Со Samsung Galaxy Гледајте 5 40mm 44mm/Гледајте 5 Pro 45mm/Активен 40mm/Активен 2 40mm 44mm/Гледајте 4 40mm 44mm/Гледајте 4 Класични 42mm 46mm/Гледајте 3 41mm бенд жени (2) ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен природен камен, издржливо еластично јаже, адаптери од нерѓосувачки челик. Овој опсег на часовници Samsung Galaxy е совршена комбинација на мода и благородништво. Деликатниот, уникатен и елегантен дизајн додаде персонализиран одблесок на инаку основниот опсег на часовници. (3) ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : препорачаната големина на зглобот е помеѓу 5,5 инчи до 6,9 инчи. Тоа е растеглива лента и цврсто се вклопува без стегање. Не е потребна брава, издржливото еластично јаже прави да се чувствувате удобно за носење. (4) СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕНОТ НА МАЈКАТА : Моден бенд за часовници за Претстојниот Ден на Мајката за мама, баба, сопруга, жени. Исто така одличен избор за подарок за годишнина, роденден, свадба, свршувачка, дипломирање, Денот на Благодарноста. (5) ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА ЗА КЛИЕНТИТЕ : вашето задоволство е секогаш наше ветување, ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите доколку сте незадоволни од нашите производи. Ден на мајката, какви подароци за Неа? Не може да биде подобро од оваа прекрасна симпатична трендовски часовник бенд да ја облекуваат, навистина кул и уникатен подарок. Одлична идеја за подарок за мама, сопруга, баба. 20мм ремени се компатибилни со : - галакси часовник 4 40мм 44мм - галакси часовник 4 Класичен 42мм 46мм-Галакси Часовник 5 40мм 44мм/Самсунг Галакси Часовник 5 Про 45мм - Галакси Часовник Активен 2 40мм 44мм/ Галакси Часовник Активен-Самсунг Галакси Часовник 3 41мм/ Галакси часовникот 42мм исто така одговара на сите други часовници со ширина на навртки Од 20мм карактеристики : 1.Оваа Галаксија Активна 40мм /Активна лента 2 40ММ 44ММ е изработена од квалитетен природен камен и силна еластична низа за флексибилност на зглобот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 143.84

Замена usb полнач за полнење приклучок приклучок конектор flex кабел Со Микрофон за LG Stylo 4 Q710 AL Q710 TS Q710 MS Q710 CS

DEN 406.40

Компатибилност Ултра серијалот за Apple Watch, ултратенкиот компјутер случај и овозможува брза и лесна инст�

DEN 489.60

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 1323.20

пластика Направени во САД или увезени Стенд за преклопување на мобилниот телефон Достапно во црна, бел�

DEN 996.80

Универзална Опрема : нашиот јаже за мобилни телефони од ѓердан одговара за сите паметни телефони, вклуч�

DEN 1.33

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 2.33

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1023.68

?€12" Затемнето LED Прстенесто Светло Quarrashop 12 инчен селфи прстен светло со статив штанд ги трансформира се

DEN 2.67

【Компатибилен модел】 дизајниран само за Apple Watch SE Series 6 / Series 5 / Series 4 44mm, не за серија 3 / 2 / 1 Ве молиме, пр�

DEN 1.00

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

DEN 0.33

Затворање на бравата ?●2022 Најновиот Печатен Дизајн На Божиќна Шема : ве молиме облечете Го Часовникот с�

DEN 1.00

Официјално ЛИЦЕНЦИРАН производ Од Универзитетот Во Мичиген Придружете ја вашата омилена технологија с

DEN 3.33

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно Со Panasonic Toughpad FZG1 Со два различни совети за игла беспрекорно

DEN 329.12

КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен За серијата Apple Watch ултра, ултра тенок заштитен случај на КОМПЈУТЕР со зашти�

DEN 1.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.00

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ Xolo A500s IPS ја зголемува издржливоста и точноста на врвот

DEN 2.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 2.67

Работи со сите паметни телефони од 4 ~ 7 инчи мобилни телефони, вклучувајќи ги и Apple i Phone, Samsung Galaxy, HTC, LG, Google,

DEN 1.00

●Мултифункционален телефонски статив●стативот има тринасочна глава со рачка и различни агли на снима

DEN 3.00

? [Телефонски зафат] Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со слушалките за Bluetooth со безжичен начин на бе�

DEN 1335.04

Користи : мобилни телефони, паричници, приврзоци за клучеви, клучеви од автомобил, лесни електронски дод

DEN 319.84

Носителот на телефонот на магнетниот автомобил Zchan Ford F150 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015, лоцирајте на таблата со �

DEN 1868.00

Висока вредност, детален изглед : Прилагодување на лизгачки шипки, материјал за алуминиумска легура, ст�

DEN 159.84

Затворање на бравата Компатибилни Модели Користат Силиконски Цветни Ленти Компатибилни за apple watch 38mm / 40

DEN 175.68

Пенкалото за игла е погодно За Мото Моторола Г Игла 5Г (2021), не одговара На Мото Моторола Г Игла 2021, 2020 Висо

DEN 1.67

●Компатибилен со q : САМО За Huawei P smart 2019 POTLX1 POTLX2 J} Тестирани Q : Сите екрани поминаа низ серија строги тест�

DEN 239.84

●Практично Куќиште за Хард Дискови qidsonix 2,5 инчен надворешен куќиште за хард диск е дизајниран за 7mm 9,5 mm S

DEN 239.84

【2023 година Надграден воздушен вентил за вентилатор за монтирање】 Барб кука на монтирањето на телефоно

DEN 2.00

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало Со Пенкало Компатибилно Со Huawei Mate 20 Lite Активното Игла Не бара никаква форма На сп

DEN 1.00

Olloclip Telephoto е решение за леќи за брзо поврзување за i Phone кој вклучува 2x телефонски леќи и кружен филтер за

DEN 3.33

? Selfie Selfie Stande има интелигентен леќа со автоматски можности за следење на лицето и предмети ? [Лесно за упо

DEN 255.84

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 2.00

【Брзо полнење безжичен полнач】 : Нашиот безжичен полнач 15 W Qi може автоматски да го идентификува вашиот