.

.

Со попуст
Колумбија, вуду, вуду, 590 Turbodown Hooded Jkt

Колумбија, вуду, вуду, 590 Turbodown Hooded Jkt

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% најлон; 100% полиестер Затворање на патент. Омни-топлина : Нашите патентирани рефлективни облеки на топлина се крајниот систем за управување со топлината на телото за перформанси на отворено. Внатрешната обвивка се состои од нашата метална точка на точката дизајнирана да ја задржи топлината, додека ткаенината што може да дише ја распаѓа влагата. Топла зимска јакна : Машката вуду во Колумбија паѓа 590 Turbodown Hooded јакна е натоварена со ладна временска технологија и висока функција. Оваа ултра лесна зимска јакна е дизајнирана да ве задржи супер топла и удобна во навистина студени денови. 100% намалена изолација : RDS овластениот 590 Turbodown Fill, заедно со аспиратор и стратешко збунување, е флексибилен на сите вистински точки, обезбедувајќи дополнителни мансарда и сигурни перформанси исполнети со надолу. Разновидното вклопување : Модерните зимски зимски јакна на оваа зимска јакна и даваат нов изглед на класичен стил, испорачувајќи разноврсно вклопување во текот на голем број на движење и употреба. Корисни карактеристики : Овој слој има џебови со патент со рака, внатрешно безбедносно џеб, врзување на аспираторот и манжетните и полите прилагодливи на цртеж. Инженерски за лесни перформанси, со максимална топлина. Централна должина на задниот дел : 28 инчи. Јакната на „Колумбија Вуду“ паѓа 590 Turbodown Hooded јакна комбинира класично вклопување со технологијата за да ве одржи топло и суво. Оваа премија надолу изолација е содржана во обвивка отпорна на вода и ја додава нашата термичка рефлективна постава за топлината за крајното комбо за ладно време. Јакна со качулка дизајнирана да ве одржува топло и удобно. Комбинирајќи ја нашата ексклузивна термичка рефлексивна постава за омни-топли, со нашите RDS овластени 590 пополнети, изолација на Turbodown, ќе уживате во ефективна топлина во многу лесна форма. Две џебови со патент со рака, предмети за внатрешни работи за безбедност на џеб се чуваат суви и безбедни, додека ракавите со пријатно врзување на манжетните и полите ги одржуваат екстремните елементи надвор, правејќи ја оваа совршена јакна за ладно време. Оваа зимска јакна доаѓа во повеќе бои и големини. Достапно во проширена големина. Редовно вклопување. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : За ракавите, започнете од центарот на вратот и измерете го преку рамото и надолу до ракавот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Специфична карактеристика : Овие LED диоди се изработени од високо квалитетен материјал со флексибилен к

DEN 3.00

【32 GB Големо складирање】 Преносен MP3 плеер доаѓа со SD картичка од 16 GB и поддршка до 128 GB (не е вклучена) Пуш

DEN 479.84

Маца Корица & Афикоман Торба Во Собата За ПасхаСатен Сина Прекрасен Ерусалимски Дизајн Кој Ќе Додаде Ел�

DEN 176.00

Совети за вежбање за нокти : За лак за нокти, гел полски и UV гел во боја, може да прикаже различни бои во ис

DEN 1.67

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активна автомобилска организација : Без PPAP : Без категорија на �

DEN 1.67

Резолуција : 00005 инчи Батерија Sr44 или Lr44, автоматско исклучување Карбид мерење лица Прескокнувач триење

DEN 3.33

【Компатибилност со : 】 Работи за многу мали 5 V електроника , Adsl Cat, како некои 5 V скенер, Raspberry Pi 3, Tablets Vo IP т

DEN 5728.00

●СИЛЕН I5 МИНИ КОМПЈУТЕР zmktec мини компјутер десктоп компјутер е опремен Со Intel i5 8279u процесор, до 41 GHz, брз

DEN 175.84

Филмска корпа за пуканки 【Контејнери за пуканки】 Оваа кутија за пуканки е изработена од хартија со пре

DEN 389.44

Изработени со висок квалитет и стандарди Опис На производот Модел На Лежиште На блок од перница : KP08 Materia

DEN 2.33

30 Засилувач Контактор, 1Пол , 24v Серпентина Оригинален ОЕМ Контактор, Фабричка Компонента Најчесто Се Ко�

DEN 0.33

Ние гарантираме 100% задоволство, на залиха за непосредна испорака сега Најниска конкурентна цена на гол�

DEN 3.33

Material Не може да се искористи материјал : Ладениот ранец е изработен од ткаенина Твил ткаат што е лесна за

DEN 944.00

★ Висок квалитет : Конструкција без месинг без олово со супериорна завршница отпорна на 'рѓа, бакарен ме

DEN 220.00

клип за жица G450 фалсификувана база ги исполнува / ги надминува барањата ASME B30 Обезбедете поголема површи

DEN 268.64

Големина : 44x24 cm / 17 Материјал : памук; полнење со леќата; Одлично за : троседот, креветот, каучот, креветот �

DEN 2.67

Нашите Производи се сертифицирани ОД ce / FCC / Ro HS, тестирани од производителот за да одговараат и / или �

DEN 1.00

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : Метал, пластика Нето тежина : безгрешна 5 G; С

DEN 15360.00

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

DEN 2.67

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

DEN 3.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.67

Што е вклучено : Горна Bluetooth антена Компатибилност : IMAC13,2 крајот на 2012 година (MD095 LL / A, MD096 LL / A) Што е вклуче

DEN 0.33

Адаптер за влијание 1 / 2 "SQ Drive Female 3 / 8" Sq Drive Meal Додатоци за приклучок за влијанија Адаптер за влијание 1 / 2

DEN 1160.00

ПВА сунѓер Пополнувања за чистење на ливчиња : Направено од сунѓер PVA, издржлив и нема да ги изгребат пов�

DEN 245.44

Земја како етикетирана *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.00

Големина 9 '' долга x 6 'ширина Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти...

DEN 3.33

5 компјутери 508мм Број на ред : 1 пин : 3 приклучок за терминал P = 5.08mm приклучок 5.08мм Број на ред : 1 пин : 3 при�

DEN 2281.76

Голем микрофон за далечински звучник е лесен за работа дури и додека носи ракавици Карактеристики го им

DEN 2.67

【Параметри】 4инчен бар, 5 / 8 "Централна дупка, 22 заби, 1 / 4" теренски заби 【Пакет вклучен】 Дојдете со еден

DEN 1001.60

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 399.84

100% памук Повлечете го затворањето Сите Природни, Квалитетни Материјали 100% ПамукПрстен Откачи Памук.1 М�

DEN 2.00

Големина : М4 10 парчиња, должина : 5мм Постојат 10 / 50pcs GB867 на копчињата на копчињата на копчињата 304 не'рѓосу

DEN 271.84

Бидете сигурни дека шпоретот е ладен Носете заштитни нараквици и заштита на очите Заштитете ја работна�

DEN 5381.76

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 95.84

【Фантастичен асортиман на налепници】 Пакетот за налепници содржи 100 парчиња различни налепници Без сл

DEN 0.33

Тежина : 1,67lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 1,67lb Димензии на производот :

DEN 1.00

Споделете Фотографии И Видео Приватно, Безбедно : со бесплатната апликација "Рамка" (достапна за презема

DEN 158.08

Големина : 5,9 стапки(ширина)x3, 9ft(висина) / 180cm(ширина)x120cm (висина) Материјал : Екон Винил Лесна, издржлива, с�