.

.

Со попуст
Светла на LED јаже светла на батерии со далечински управувач 40ft 120 LED диоди 8 режими Боја Промена на затворен водоотпорен водоотпорен лента за самовили за градинарски

Светла на LED јаже светла на батерии со далечински управувач 40ft 120 LED диоди 8 режими Боја Промена на затворен водоотпорен водоотпорен лента

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

8 режими на осветлување и далечински управувач - 40 FT 120 LED диоди светло на јажето има прекрасни режими на осветлување, вклучувајќи комбинација, во бранови, секвенцијални, пароли, бркање/ блиц, бавно избледување, трепет/ блиц и стабилно вклучено Доаѓа со далечински управувач што можете да го изберете вашиот омилен режим на светлина 10 метри. Исто така, има функција за тајминг што помага во зголемување на траењето на батеријата. Покрив за PVC цевки - Нашите светла на отворено јаже се обложени во екстра -тенки водоотпорни чисти ПВЦ цевки што се издржливи, флексибилни. И многу побезбедни во споредба со обичните светла на жицата со бакарна жица (таа бакарна жица е директно изложена на надворешната страна). Чистата цевка е доволно тенка за да се обезбеди целосен пренос на светлина и флексибилност ,. IP67 Водоотпорна светлина на јажето за употреба на отворено и затворено - јажето за водоотпорно ниво на IP67 е идеално за украси на отворено, декор за внатрешен двор и молња на отворено. Работете правилно во студена зима или ден на дожд. Може да обезбеди многу чисти бои, да избегне треперење и никогаш да не се прегрее дури и ако долго време. Водоотпорна батерија на IP44 може да издржи вода за прскање (не може да се натопи во водата.), Може да се користи нормално дури и во дождливи денови. Напојување на батеријата - светлото на јажето се напојува со 3 батерии АА (не е вклучено). Значи, тоа е совршено за украси во затворен и отворен простор : свадба, забава, дом, градина, дрвја, палуба, wallид, бања, спална соба, фестивал, в Valentубените Ден, Божиќ, итн., Додавајќи дополнителна забава на вашите настани на отворено или затворено. DIY & Muti-употреба-Светлата на бајките имаат одлична флексибилност и се без затегнување. Тие се обложени во екстра-тенки водоотпорни чисти ПВЦ цевки избегнуваат лесно да се заплеткаат или се расипуваат, флексибилноста не е под влијание истовремено. Значи, слободно пресврт на отворено на отворено Стринг светла во која било форма што ја сакате, создадете го вашиот живописен лик, како што се свадба, Божиќ, Денот на благодарноста, забави за Ноќта на вештерките, итн. Исто така, може да биде како најдобар подарок за вашето семејство и деца. 8 режими на осветлување и далечински управувач - 40 FT 120 LED диоди светло на јажето има прекрасни режими на осветлување, вклучувајќи комбинација, во бранови, секвенцијални, пароли, бркање/ блиц, бавно избледување, трепет/ блиц и стабилно вклучено. Доаѓа со далечински управувач што можете да го изберете вашиот омилен режим на светлина 10 метри. Исто така, има функција за тајминг што помага во зголемување на траењето на батеријата. Покрив за PVC цевки - Нашите светла на отворено јаже се обложени во екстра -тенки водоотпорни чисти ПВЦ цевки што се издржливи, флексибилни. И многу побезбедни во споредба со обичните светла на жицата со бакарна жица (таа бакарна жица е директно изложена на надворешната страна).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1406.40

Божиќна елк висина кука Божиќна wallид монтирани куки за висечки растенија Божиќни лепливи закачалки за w

DEN 3.33

Исто така и за нови години, родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божи

DEN 2.00

❅ Пакаж вклучуваат : Еден Божиќен украс, едно јаже Дизајн и материјал : Нашите украси се направени со 3 "б

DEN 2.33

Лесно е да се обеси : лесен и лесен за украсување Може да се обеси на новогодишна елка или каде било како �

DEN 1291.20

2 божиќен Украс Љубовни Јајца 12 Дена Божиќни Ознаки За Подароци Цвеќиња Од Дамки Од Прозорци Кристали Од

DEN 3.33

Совршена декорација за свадба, роденден, забава, семејство, стан, камин, канцеларија итн Да Имаме Среќен

DEN 86.40

Хан Индијана Џонс : Крадците Божиќ Орнаменти Постави Новогодишна Елка Топки Орнаменти Големо Куче Виси

DEN 0.67

Главен Материјал : Полирезин, Рачно Изработени Занаети Погоден За Дома (дневна Соба,работна соба, спална

DEN 2.67

【Светли самовила】 20 пакувања LED светлосна батерија напојува главно од премија долга 6,5 метри долга фле�

DEN 3.33

Изобилни количини : ќе добиете 4 парчиња божиќни држачи за порибување со табла со креда и 1 парче маркер з

DEN 534.08

●Божиќната венец е изработена од висококвалитетни материјали, еколошки, без алергии и супер издржливи

DEN 287.84

Две Странични Лак Големина : Прибл Материјал : Полиестерска Пластика РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Топерот За Лак З�

DEN 1568.00

Материјал : 100% полиестерска четкана ткаенина, цело еднострано печатење Производот е изработен од висок�

DEN 2.33

Големина (W x d x h) : Прибл Големина (W x d x h) : Прибл Големина : W 19,5 x D 7,7 x H 13,0 инчи (49 x 19,5 x 33 см) (со рачка) прибл К

DEN 1.67

Самолеплив и отстранлив дизајн, лесен за лепење и отстранување без остатоци Користете за запечатување �

DEN 3.33

Аркална Божиќни куќи Гном чорапи : Нашите Божиќни украси за домот се дизајнирани со џуџиња, кои се одлич�

DEN 1.67

Исклучителен изглед : Секоја божиќна топка за декорација има различен стил, со јута нишка и карирана тка

DEN 0.33

100% Полиестер, Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Композитна Водоотпорна Ткаенина, Може Да Ја З

DEN 1299.20

Материјал : Божиќните чорапи се изработени од неткаена ткаенина, меки до допирите и добро изработени, по

DEN 1.67

Можете да создадете убави и интересни позадини за фестивали или забави Б : 3 20 светла Поради разликата по

DEN 528.00

120 розови LED светла 6 нишки розово нејасно јаже 20 светла по влакно со растојание од 3,9 инчи Водечка жица од

DEN 239.20

3 "круг / срце / овален / старт во облик на керамички украси 1страничен дизајн Низа на златотон за виси Сјај

DEN 1.67

Може Да Се Користат Божиќна Забава, Свадба, Забава И Други Прилики! Мониста За Занаети Јасно Занишан Авт�

DEN 1.67

Многу корисни гаџети за да ја закачите вашата кукла, заштедувајќи многу простор Идеално за виси Божиќни

DEN 654.40

【Големина】 Должина : 16,5 инчи, отворање : 8,2 инчи Порибувањето е добра голема големина, висок капацитет, м

DEN 2.33

❅ Големина на Божиќни украси Божиќни украси мерки со дијаметар 3 " може да се обеси на елки, фрижидери, в�

DEN 175.84

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

DEN 1211.20

Полиестер Материјал : полиестер Направено од висококвалитетна кадифен ткаенина за да се обезбеди долго

DEN 159.84

Божиќни светла на прозорецот : „Среќен Божиќ“ е дефинитивно најдобрата декорација за Божиќ Декорација

DEN 239.84

Супер Вредност Пакет : 12 парчиња 3Д Бели Блескави Снегулки Виси Декорација (во 3 големини), плус 2 жици Бел�

DEN 286.24

Разноврсен далечински управувач да ги смени боите на жиците на самовила, R, G, B, белите и 12 поубави бои пр�

DEN 3.00

Материјал : ВИСТИНСКИ ГЕОДИкристали ! Секој комплет содржи еден и два непрекинати примероци за да се от�

DEN 561.60

Најголем на пазарот : Доставува постабилна и интензивна боја од другите жици на ЕЛ Понудете 360 степени н�

DEN 1.67

Тип : Флексибилна лента LED лесна лента Материјал : Силиконски работен напон : DC 12 V / 24 V Wattage : 14 W / M Cuttable Dect

DEN 3.33

Полиестер Телото на чорапите е црвена, бела манжетна со кратки купови, мека и удобна ткаенина, лесна тек�

DEN 3.33

Квалитетни, висококвалитетни материјали за табли и високотехнолошка технологија се користат за апсолу

DEN 1252.80

Висина 11,4 x Ширина 13,8 x Длабочина 1,6 инчи (29 Број на џебови : 5 (2 надворешен, 3 ентериер) Тежина : 20,5 мл (570 Долж

DEN 1.67

30 топло БЕЛО ПРЕДВОДЕНА самовила светла 5точка ѕвезда дизајн 72инчен оловна жица Серпентина на дното се �

DEN 525.76

БОНБОНИ ТОПКАТА СТРИНГ ПРИВРЗОКИзработен од врвен акрилен материјал, безбеден и издржлив за долготрај�

DEN 2.00

Секој чорап е опремен со силен прстен за кревање за да се осигурате дека можете да го обесувате безбедно