.

.

Со попуст
MyGift 2 ниво мат црна метална countertop зачини за зачини за зачинување на тегла за складирање со рустикални полици со изгорено дрво и горната рачка

MyGift 2 ниво мат црна метална countertop зачини за зачини за зачинување на тегла за складирање со рустикални полици со изгорено дрво и горната

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

2-часовни црни метални врамени countertop зачини за складирање на решетката за складирање со рустикални полици со изгорено дрво и горната рачка ќе донесат урбан рустикален стил во вашата кујна Заокружената рачка со изгорено дрво ви овозможува брзо и лесно да го носите решетката до каде и да е потребно. 2 нивоа на метални врамени дрвени полици ви даваат многу складирање за вашите зачини, зачини, мирудии, масла или повеќе. Дизајн на countertop, додава вертикално складирање додека го зачувате вашиот простор за кабинетот и ви дава слобода да поставите на која било рамна површина. Приближни димензии : Севкупно - 11,8 L x 3,1 W x 15,7 ч; Полици - 11,0 L x 2,8 W (во инчи). Оваа едноставна решетка за складирање на зачини со комбинација на црн метал и изгорена конструкција на дрво, обезбедувајќи ви стилски начин да организирате шишиња за зачини, лименки или други материјали. Може да седне на површината на countertop цврсто и да го зголеми просторот за складирање на кујната. Приближни димензии : Севкупно - 11,8 L x 3,1 W x 15,7 ч; Полици - 11,0 L x 2,8 W (во инчи). Елегантна дрвена рачка ве тера да ја држите удобно без гребење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Не е компатибилен со заптивките за заштеда на храна; Работи само со вакуумски машини Користете со вакуу�

DEN 1215.84

Три слоја изработени со нерѓосувачки Челик 188 внатрешни работи, Алуминиум и нерѓосувачки Челик 180 надво�

DEN 1.33

Лесно за поправање : Заштитниците можат да се исечат за да одговараат на различни печки Се вклопува букв

DEN 373.76

Кинески керамички чајник креативен дизајн и светла боја ја тера човекот да блесне во моментот, воодушев

DEN 3.33

Мултинамена елегантна решетка за шишиња за зачини, желе тегла или шишиња со лак за нокти, цврста констру

DEN 3.33

Произведен со материјал со добар квалитет со пластичност Декорацијата во кујната, дневната соба или за�

DEN 1422.08

Промешајте пржено со силен миризлив вкус, продлабочете ја формата на тенџерето, спречете истурање на ма

DEN 1272.00

Оваа смешна Pinup Girl Cafe Cafe Travel Praight држи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка со лесен зафат и одмор н

DEN 0.33

Направено од керамички материјал, лесен за чистење Совршена големина за вас, така што тие секогаш одгов�

DEN 3.00

【Големина】 Големината на закачалката за решетки за хартиени крпи е 10,24's x 0,51''''’s x 4 Се вклопува по редов

DEN 1184.00

Application ❀ Апликација】 Можете да ги украсите овие цилиндерски пиедестал со неколку убави осветлени цвеќ�

DEN 3.33

Совршено за секоја пригода вклучително и : роденден, годишнина, свадба, пензија, домаќинство, благодарн�

DEN 859.20

Оксфордска крпа Големина : 12,6 "H x 22" L x 11.4 "W, капацитет : 50 литри Премиум квалитет : Направено од 300d Оксфордс

DEN 432.00

Возраст : 19001940 година, создавач : Towle Модел : Лејди Дијана Тип : Парчиња за сервирање Состав : Стерлинг среб

DEN 3216.00

Оваа ставка е дел од семејството Tempo, дизајнирано од Полин Делтур Димензии на Dish Brender : 14,5 "Дијаметар X 7,5" H.

DEN 2.00

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Не

DEN 2.33

Направено од слама, цврста за трајна употреба Лесен, лесен за носење и употреба Мал и исклучителен, завр�

DEN 5964.96

Лесно за чистење и еднократно Доволно за вашето топло семејство или сала за јадење Украсете ја табелата

DEN 283.20

ГИ ОДРЖУВА ПИЈАЛОЦИТЕ ЛАДНИ 12 + ЧАСА Нашиот ладилник за изолација обложен со бакар за слаби лименки е со

DEN 2.00

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

DEN 1119.84

Преносливата Електрична Плоча за Готвење го користи стандардниот приклучок за напојување 110 V~120 V на Сит

DEN 982.40

Порцеланот е силен и топол, погоден и за ладно и топло, загревање на стомакот и срцето Изгледа поубаво и �

DEN 1352.00

Железо Организатор на чаши : држач за држачи за кафе се одликува со 6 куки до чаши и жица корпа на врвот за

DEN 479.84

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за

DEN 2.33

11oz 100% чиста бела керамика со гаранција за враќање на парите, идеално за loversубителите на кафе кои ќе ужив�

DEN 1.00

Корпи за брза храна : дел и приказ на храна со автентична талент на Americana за вашите клиенти! Класични корп

DEN 1096.00

Големина : 20,3 x 6,5 x 1 cm / 8 "x 2,5" x 0,4 "(L*w*длабочина) Име на производ : лажица ориз; материјал : пластика Rehoc кујн�

DEN 448.00

★ 【Голем капацитет】 Диспензерот за ориз има дополнителен голем капацитет од 26,5 фунти (12 кг), и има фиок�

DEN 364.80

Доаѓа со случај на тврда обвивка Лесен и лесен за носење Уживајте во вашиот чај радосно скоро каде било �

DEN 326.40

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина с�

DEN 193.60

Комплетот за решетки за миење садови за миење садови доаѓа со држач за чаша, табла за сечење / држач за би

DEN 1.00

Овој дизајн лесно може да се вклопи во кој било декор на домот Забавете гости на вашиот следен настан со

DEN 1503.84

Материјал : Дебело ковано железо, мазна површина и силен капацитет за носење на оптоварување Карактерис

DEN 708.80

ТРАЈНИ е одличен подарок за денот на мајките, денот на татковците, дипломирањето, Божиќ, младоженците на