.

.

Со попуст
Heyiarbeit R8 Прецизен круг на пролетта Колет, R8 Collet, Precision R8 Collet Set, држач за чак од 20 mm, мелница за мелница, 65MN пролетен челик, 7/16-20UNF конец, Taper Spindle R8 Collets за Mill Machine, 1 парчиња

Heyiarbeit R8 Прецизен круг на пролетта Колет, R8 Collet, Precision R8 Collet Set, држач за чак од 20 mm, мелница за мелница,

DEN 185.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Фетурите]- R8 Колетите не пропаѓаат Низата на опашката е 7/16-20unf; Тип на заб : Фини заби; Прецизност : 0,013мм; Цврстина (HRC) : HRC55; Опсег на стегање (внатрешен дијаметар) : 20мм / 0,79-инчи. [Материјал]- Користејќи висококвалитетен челик од легура од 65 милиони, зацврстен, долг живот и потрајни. Прецизна основа за затворање на толеранција. Слот за позиционирање Направете ги Колетите побрзо и убедувајќи да ги инсталираат. [Предност]- Голема сила на стегање, широк опсег на залетување, а не аази за носење, силно и издржливо. Мелење на површината за да се обезбеди толеранција и точност, силна разноврсност и сигурна. [Висок квалитет]- Зацврстено и заземјување во текот на супериорниот квалитет R8 Collets. Прецизната дупка за навој му овозможува на Колетот да биде брз поврзан со влечење. Сребрената боја изгледа совршено кул, исто така обезбедува поудобна функција. [Апликација]- Вретено е R8 Taper што ќе одговара на секој R8 Shank. Се користи за алатки за стегање, сменете ја дупката на вретеното, лесен за употреба, за зголемување на опсегот на употреба на машинска алатка. [Фетурите]- R8 Колетите не пропаѓаат. Низата на опашката е 7/16-20unf; Тип на заб : Фини заби; Прецизност : 0,013мм; Цврстина (HRC) : HRC55; Опсег на стегање (внатрешен дијаметар) : 20мм / 0,79-инчи. [Материјал]- Користејќи висококвалитетен челик од легура од 65 милиони, зацврстен, долг живот и потрајни. Прецизна основа за затворање на толеранција. Слот за позиционирање Направете ги Колетите побрзо и убедувајќи да ги инсталираат. [Предност]- Голема сила на стегање, широк опсег на залетување, а не аази за носење, силно и издржливо. Мелење на површината за да се обезбеди толеранција и точност, силна разноврсност и сигурна. [Висок квалитет]- Зацврстено и заземјување во текот на супериорниот квалитет R8 Collets.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 660.16

1 Поточно дизајниран за таблет компјутер Целосна заштита за вашиот таблет Разновидност на бои Совршени

DEN 180.80

100% полиестер Пакет за плен шорцеви Кратко затворање на црвено Само миење на рацете Материјал : Направен�

DEN 270.24

Моќност Ac Адпатер Брз Полнач (5ft Долг кабел за напојување), Сосема нов, Опсег На Влезен Волт : 100240 V Излез : 1

DEN 2.67

[ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ НЕ Е УНИВЕРЗАЛЕН СЛУЧАЈ!] Овој случај е компатибилен Со Змеј Допир K10, Змеј Допи�

DEN 0.33

Скокајте и уживајте во возењето! Дајте му на овој фенси мотор на некој што сака акција, брзина, напор, кон

DEN 3.00

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : 3 A991 A Статус на дел : LTB HTS : 8542.01 SVHC : Да Автомобилство : Без PPAP : Без име на семе�

DEN 191.84

Материјал за издржливост Boyisen RV чекори Користете двојно слоевит 100% полиестер и UV отпорна ткаенина Тој е

DEN 459.20

Професионална комерцијална тава од не'рѓосувачки челик Овие тави од не'рѓосувачки челик со капаци се из

DEN 2.33

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 1.67

Специфично дизајниран за 14 "Acer Swift X SFX1441 G SFX1442 G серија лаптоп, Acer Swift 3 ADM 14 SF31443 SF31444 Серија лаптоп, Acer Swift 3 14

DEN 772.80

[7 во 1 комплет за преживување] : Бидете подготвени со комплет за нараквица за нараквица за нараквица SDS Gree

DEN 239.84

[Мутинамена] Овие реални батерии оперирани со затемнети свеќи доаѓаат со топол жолт треперење пламен, и�

DEN 552.00

100% полиестер womens faux leather jacket womens zip up jacket womens snow jacket womens corduroy jackets camoflauge jacket women women's winter jacket long plaid jacket women leopa

DEN 1.00

Ефективно намалување на шоковите Чувајте го вашиот печатач работи непречено и стабилно 5 парчиња пакет

DEN 2.00

95% полиестерски памук, 5% спандекс Направени во САД и увезени Затворање на кука и очи ❥ 【Модна мешавина】

DEN 415.84

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

DEN 2.00

【Премиум картички за акции】 Пакетот вклучува 25 парчиња картички за приемни табели, кои се изработени о

DEN 0.67

Број на модел : серија MK2 P Формулар за контакт : DPSTNO, DPSTNC, DPDT Оценка за контакт : 10 A@28 VDC / 240 VAC Оценета моќнос

DEN 0.33

① Максимален пиксел за поддршка : 2 милиони пиксели, HDCVI / TVI / AHD / CVBS Пасивно видео и моќност Балун Com Ко�

DEN 286.40

КУЛ КОМБО ЗА ЗАДНО ОСВЕТЛУВАЊЕ : тастатурата е секогаш боја на виножито и 3 прилагодлива осветленост Глу

DEN 1119.84

Допир Немиза да се избегне случајно снимање, се што е потребно е допир на врвот и микрофонот е исклучен Л

DEN 1.33

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 9000 IR 304 гарнитури со спирални рани од не'рѓосувачки челик со внат

DEN 150.24

SBL Sumbul разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатиј

DEN 3.33

Свртете ја завртката за прилагодување за да ја прилагодите силата на залак на сечилото, што се намалува

DEN 612.80

Водоотпорен : Засилен сребрен обложен водоотпорен внатрешен слој за да го заштити ранецот од дожд Прила

DEN 268.64

компјутер Направени во САД или увезени Направено од висококвалитетен материјал, ова пенкало со топка е

DEN 4177.76

Производ 1 : Стандардно, инсталирани се две лиценци за камера Со примена на клучот за лиценца на кориснич

DEN 799.84

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 3.00

Чистачи, резбари, абразиви Чистачи, резбари, абразиви Тркалото е дизајнирано да обезбеди високи стапки �

DEN 159.84

Материјал : Мека гума Дијаметар : 6465мм Отпорен на абење и издржлив Добра замена за вашиот RC 1 : 10 на патнио�