.

.

Со попуст
100 парчиња прстен кабел за прстен прстенен прстен M4 4.2mm голи терминален терминал за ладен печат на ладен печат

100 парчиња прстен кабел за прстен прстенен прстен M4 4.2mm голи терминален терминал за ладен печат на ладен печат

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овие терминали на прстенот усвојуваат затворен дизајн за да ги чуваат електричните компоненти, батериите и каблите безбедни од влагата и да спречат истекување на лемење за време на инсталацијата Плочата за поврзување е изработена од месинг, кој има силна издржливост, а структурата на месингот постигнува добра спроводливост. Терминалот на кабелскиот прстен е дизајниран со цврста структура, издржливост на висока температура и одлична механичка јачина. Со добра изолација и ефект на запечатување, чувајте го кабелот сув и продолжете го услужниот живот. Терминалот за облик на прстенот може да работи со мала фреквенција, погоден за поврзување на кабел. Спецификација : Тип на ставка : Терминален материјал на прстенот : Опсег на апликација за месинг : Кабел Работа Фреквенција : Ниска фреквенција Облик : Процес на производство на прстен : Карактеристики на ладно притискање : Пожарникари/Пламен за ретардант Список на пакети : Терминал за прстен од 100 x.

Главните својства

Item Type:
Lug Ring Terminal
Material:
Brass
Application Range:
Cable
Working Frequency:
Low frequency
Shape:
Ring
Production Process:
Cold pressing
Features:
Fire retardant/flame retardant 
Package List:
100 x Lug Ring Terminal :
Избор на купувачот
DEN 0.33

Големина : 2 "х 1" секој Висококвалитетна силна винилна налепница на отворено Малата големина е одлична з�

DEN 1.33

Висококвалитетен Материјал : Изработен од врвен челик со голема брзина со различни процеси како што се �

DEN 1.00

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење Изработе�

DEN 4095.84

КАКОВ СЕТ ЗА ВЕЧЕРА ДОБИВАТЕ квадратни мермерни сиви комплети за вечера за 12, комплетни Со Чинии За Веч�

DEN 0.33

Тип : YCB6 N32, Спецификации : номинална струја : 6 / 10 / 16 / 20 / 25 / 32 А; Име на производот : ЕДНОНАСОЧЕН минијатуре�

DEN 2.00

Одговара : сите 6 х 9 инчи звучници Кутија за куќишта за усвојување на херметички затворен дизајн на комо�

DEN 172.64

Слугинката На Честа Материјал За Торба За Шминка : торба за шминка изработена од памук и ленен материјал

DEN 236.80

Поддизајнот за Преклопување е совршен за домашна употреба и лесен за движење Супер брзо и лесно склопув

DEN 431.84

Сметаме дека убавината е најважната карактеристика на решетката за складирање Значи, овој стил на диза�

DEN 3.33

Рачка за седиште за тоалет подигач на капакот на седиштето избегнувајте допирање, лесен за носење, задо�

DEN 349.60

1Може да работи долго време (24 часа).An прилагодете ја моќта за чистење според побарувачката на различни п

DEN 0.33

●Компатибилни Модели Q : Компатибилен Со Samsung Galaxy A51 5 G / A51 5 G UW Verizon, не е компатибилен со други уреди ●За�

DEN 2704.00

Должина на јакна од 300мм 24 / 40 заеднички врвот и дното Влезот / излезот #7 може да соберетрета врска...

DEN 5919.84

Андроид 12 Стерео Радио За Автомобил ЗА БМВ Е46 : конфигурацијата со Високи перформанси обезбедува подобр

DEN 0.33

Неверојатно детална декорација го подобрува вашиот аквариум Прави одлично повлекување без стрес за по�

DEN 927.84

16 драјв Осакатување Ноќ Стартувај Сенге Графички Комплет Компатибилен Со Стацик Прикажаната фотографи

DEN 0.67

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

DEN 2.00

Саркастична смисла за хумор? Ве покривме со овој забавен пакет салфетки за коктели За пијалоци Од Ен Теј

DEN 1.00

€Поголем Капацитет : (9,9 "x6, 7 " x3, 2") вумада тоалетна торба ја надгради големината за да го реши проблемот с

DEN 665.60

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 159.84

Големина5, 5х6х20см / 2, 2х2, 4х7, 9 инчи, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од стп кожа...

DEN 168.64

BXi PRO1 5 Дигитален Процесор За Подобрување На Басот Општи Карактеристики : Процесор За Подобрување На Диг

DEN 218.56

Надградено со 4 Шишиња Смола, Секое шише има капацитет од 3 мл Заштедете трошоци за замена на стакло и вре

DEN 254.56

Избраниот стаклен материјал е транспарентен и светол,, погоден за различни прилики Капацитетот е 250мл, г

DEN 1160.00

1 / 4 " дебели адаптери не обезбедуваат проблеми со дозволата Ги користи постојните точки за монтирање на

DEN 1119.84

СУПЕРИОРНА ФУНКЦИЈА : Со моќност од 1500 вати, чајниот Котел доведува до 1,7 литри вода да зоврие брзо со при

DEN 1.33

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 3.33

Ѕвездените Кутии со Бобинки имаат селски изглед со нивната рустикална завршница Комплетот кутија за гн

DEN 2.67

Кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од кожа, многу издржлив Дизајн : дизајн На Рачк

DEN 2.67

Материјал : Железо Позлатени Злато Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и

DEN 4897.60

Работа Со далечински Управувач : Контролирајте Го Вашиот Тавански Вентилатор Од 36 / 42 / 52" Од Каде било во

DEN 1.00

MhT6000 Мобилен Телефон Случај компатибилен Со Moxee M2160 (MHT6000) Само Сертифицирана заштита од воено одделение �

DEN 191.84

❥€КВАЛИТЕТЕН ДРВЕН МАТЕРИЈАЛ q : оваа пренослива кутија за прстен од дрво е изработена од квалитетен пр

DEN 367.84

КВАЛИТЕТ : Ултра меката И фина Ракавица За Прашина Од Микрофибер Аркрајт Е совршена за брзо и лесно обно�

DEN 508.80

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 3.00

Челик од 5 степен Со Жолта Завршница Од Цинк Челични завртки обложени со цинк за да се спротивстават на к

DEN 2.67

Тркалца / Топката Тркалца Погледнете ја втората слика за детали Тркалца / Топчести Тркалца Дијаметар 4

DEN 319.84

100% Најлон Најлон поставата Предвремено затворање Изработени Од Водоотпорна Најлонска Ткаенина Отпоре�

DEN 1060.80

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 2.67

"Не Излез" Знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или продавница Димензии : 3" Х Х 6 " В Премиум Ласерски Вр�

DEN 2.33

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9 / 16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1 / 2 инчи Должина На Спојување

DEN 431.84

Убав Јасен Организатор За Шминка со Посебни Слотови / Прегради за Шминка, Производи за Убавина и Алатки

DEN 351.20

Регистрираната Кригла За Патување За Медицинска Сестра е стилска, може да собере течност во вредност од

DEN 1605.12

Замена ЗА СУЗУКИ SX4 КРОСОВЕР ГОДИНА 2012 КУПОЛА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10 Замена ЗА СУЗУКИ SX4 КРОСОВ�