.

.

Со попуст
Прекрасен Накит Лажни Нокти Прилагодени Мат Кристали 3д Рачно Изработена Преса На Ноктите Совети За Нокти Со Лепило Јазичиња

Прекрасен Накит Лажни Нокти Прилагодени Мат Кристали 3д Рачно Изработена Преса На Ноктите Совети За Нокти Со Лепило Јазичиња

DEN 95.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е акрилен лажен шајка Совети за уметност на мат бели нокти, 4 парчиња со кристал во боја. Во еден комплет има 24 парчиња. Ноктите содржат лепливи јазичиња. Не е вклучен течен лепак. Ноктите Од Кина, ќе потрае околу 2~4 недели за превозот. Ова е претходно дизајнирани лажни нокти. не треба повторно да ги бојадисувате ноктите. И овие нокти, вклучувајќи лепило јазичиња. Парцелите се Од Кина, ќе потрае околу 2~4 недели за превозот. Ве молиме контактирајте не ако не го добиете за 35 дена. Многу лесен за употреба, лесно е сами да бидете уметник. Отстранување : Ако ги користите јазичињата за лепило, тогаш 1. Ставете ја раката во топла вода и чувајте околу 1~2 мунити. Обидете се нежно да ги отстраните врвовите на ноктите за да не ги оштетите вашите природни нокти. Чувајте ги ноктите и повторно користете ги ако сакате. Ако користите течен лепак, тогаш користете вода за отстранување лепак за да помогнете во отстранување на ноктите.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 403.04

20° " 150° широка температура компатибилност, нема да се скрши лесно Може да држи инстант тестенини, овошје

DEN 0.33

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа, многу издржлив Дизајн : Организато

DEN 1006.40

Отпорност на корозија и издржливост : Направено од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, голема јачина и о

DEN 3.00

Пролет константа (N / MM) : 0,3 инчи (7,85 mm); Надворешен дијаметар : 0,8 инчи (21,0 мм) Бесплатна должина : 3,0 инчи (75 м�

DEN 186.56

Должина на флејта : 59мм / 2,3 "; Вкупна должина : Вкупна должина Име на производот : Бит за вежбање на пресвр�

DEN 2.67

Материјал, абење на долго време на услугата Совршен како подарок на Ноќта на вештерките или Божиќ...

DEN 936.64

Напреден дизајн, висока преносливост 100% сосема нов генерички компатибилен производ! (НеОЕМ) Преку зашти

DEN 1.33

【3 простор за складирање на ниво】 Единицата за отворено полици со 3 нивоа додава дополнителен простор з

DEN 121.44

Примена : Погодно за ладење на воздухот на компресија на фрижидер, климатик и друг систем HVAC Големина : 1,5

DEN 448.00

100% полиестер Погледнете ја табелата со големина и изберете една големина пред да купите...

DEN 1574.40

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.00

*Премиум силиконски случај за Tozo NC2, професионално изработен, совршено одговара на Tozo NC2 (Само за Tozo NC2)...

DEN 1212.80

Боја : 7 Пакетот вклучува : 100 парчиња / поставени смола шупливи бисери со отворено срце многу добро корис�

DEN 529.60

Користејќи високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век Направени од високо кв

DEN 95.84

Д'Дадарио Маријачи Вихуела жици се направени со нашата куќа екструдиран проарт најлон Овие сетови се на

DEN 111.84

Овие 4 пински конектори можат да се применат за 10мм / 0,39inch RGB LED ленти и 22 жици на AWG 4 пински, цврсти жици и п

DEN 660.80

Направено од јаглероден челик, навој може да се инсталира во многу различни видови на материјал, вклучу�

DEN 1.33

Пролетен декор : Зајак Велигденски дрвени знаци произведени со супериорен материјал кој е безбеден и пр

DEN 3.33

【Материјал】 висококвалитетен памук и полиестер 【Белешка】 Нашата големина е азиска големина и ќе бид

DEN 2.00

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува �

DEN 3.00

6,5 "H 3,5" W 3 RAND BLAWN стакло Може да се појават рачни разнесени варијации во боја и форма Сјај во темница Уште

DEN 1212.80

Изработени од материјали што се издржливи и отпорни на абење Полици додатоци за бања, маси за кревет, по�

DEN 2.00

Напишете DPDT (моментално) Позиција 3 позиции (вклучено / исклучување / вклучено) Напон, струја AC 250 V 15 A...

DEN 127.84

Карактеристики : ? Дополнителниот кластер на влакната може да ви помогне да стигнете до секој агол и бра�

DEN 11184.00

1XY110 MW Алуминиумска обвивка, користејќи ја ќелијата за оптоварување со HBM од Германија, постабилна...

DEN 1.33

Функција за ресетирање : Релето ќе се врати во почетната состојба при обработка на терминалот за ресети�

DEN 3.33

Појас 15,44 x 40,57in OC Направено во Кина Произведено од D&D Power Drive Тежина на пакет : 1,0 фунти Појас 15,44 x 40,57in OC...

DEN 2.67

【5 Gbps Стапка на трансфер】 Clavoop USB 30 Extender на кабел 10 пакет Поддршка за поддршка на телефон и синхронизаци�

DEN 1508.80

Лежишта Со Прирабнички Ракави Усвојува Челичен Материјал За Лежиште, Кој Не Е Лесен За ' Рѓа, Висока Цврс

DEN 0.67

Материјал : пластика Боја : Сина+бела Содржина на пакетот : 2 примарни филтри Материјал : пластика Боја : С

DEN 1384.00

100 % полиестер Не се потребни алатки за алатки има 13 "x 18" градинарско знаме и 17 "(W) x 40" (H) Собрани со големин�

DEN 143.52

Шишиња за пумпа за патување стилски дизајн кој изгледа пристоен Празно шише со пумпа Шишиња за спреј за

DEN 351.84

Закачалките од дрво од дрво доаѓаат во пакет од 20 со димензија од 17,5 "w x 9" h x 0,5 "t во 3 класични бои Вклучува

DEN 271.84

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

DEN 602.08

Заштита на електрична енергија : Инсталацијата е едноставна и удобна за употреба, што ефикасно ги штити

DEN 0.33

Нашиот најприфатлив стап за стриминг на ТВ уживајте во брзото стриминг во целосен HD Доаѓа со далечинск�

DEN 135.84

Денот на премиерот 2022 година се занимава денес Направени во САД или увезени Затворање на прилепување...