.

.

Со попуст
ДБИЛКСМН Кармин Кристален Дијамант Фин Сјај Матс Глазура За Усни Сјај Мат Сјај За Усни Сјај За Усни Долготраен Водоотпорен Нелеплив Чаша Моден Дијамант Течен Карм?

ДБИЛКСМН Кармин Кристален Дијамант Фин Сјај Матс Глазура За Усни Сјај Мат Сјај За Усни Сјај За Усни Долготраен Водоотпорен Нелеплив

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

? Формула На база на вода-Дијамантски Сјај Сјајот Матира Течен Кармин Во Боја Во Лесна Формула Дизајнирана за Долготраен Сјај Долготрајна Водоотпорна Нелеплива Чаша, Ја Осветлува Бојата на Усните, ги Истакнува Контурите на Усните , Ги Прави Усните Полни, Рендерирање Со Висока Боја, Лесни за Носење. Шминка Лесно Без Пигментации. Лагер За Усни Јасен Хајлајтер Шминка Сјај За Усни За Усни Што Ја Менува Бојата Сјај За Усни Бонбони Боички Сјај За Путер Тоа Виталност Дамка За Испирање На Усните Секси Кармин. ? Функција-Долготрајна Водоотпорна, нелеплива Чаша, Ја Осветлува Бојата на Усните, ги Истакнува Контурите на Усните , Ги Прави Усните Полни, Рендерирање Со Висока Боја, Лесни за Носење. Шминка Лесно Без Пигментации. Шминка Многу И Кармин Искрен Шминка Лифтер Усна Сјај Тоа Виталност Усна Рамна Дамка Влажни Диви Кармин Влажни И Диви Шминка Кора N Открие Кармин. ? 1 КОМПЈУТЕР Модна Девојка Течен Кармин-Кристално Фин Сјај Мат Сјај За Усни во Сјајни Нијанси. Живописни Усни Боја Во Задебелени Нијанси Кои Го Отфрлаат-обичните и Создаваат Поинаква Верзија На Себе Што Останува Недопрена Дури И Ако Се Потите (И Се Навлажни). Гаџети за убавина Сјај За Путер Шминка Лагер За Усни Јасни Облоги За Усни Сјај За Усни Сјај За Вино Сјај За Усни За Тинејџери. ? ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Нанесете Го Овој Кармин На Голи Усни, Преку Течен Кармин, Хајлајтер на Образите и Клучната Коска или Лесно на Челото. Направете Ја Вашата Шминка Посекси И Шармантна. Усна Сјај Работи За Мал Бизнис Путер Сјај Усна Лагер Јасно Тока Кармин Искрен Шминка Шминка Многу Убавина Гаџети Канал Кармин Долготрајни. ? НАЈДОБАР ПОДАРОК : 12 Бои Кристален Дијамант Фин Сјај Мат Сјај За Усни Кармин, Совршен За Мали Подароци за Мајки, Девојки и Женски Пријатели на Денот на Вљубените, Родендени, Годишнини и Други Празници.

Главните својства

Condition:
Gender:
Ladies/Girls/Ladies
Effect:
crystal diamond fine flash/mattes/moisturizing/mattes
packing list:
1 x lip gloss :
how to use:
1. Before using each lipstick, you need to moisturize your lips with a lip balm, which is conducive to color development and dryness. :
2. Then use concealer to cover the darker part of the lips, it is easier to show the true color of red lips. :
3. Continue to apply evenly from the center to the sides, then press the lips together for a smoother lipstick. :
Избор на купувачот
DEN 3.33

2 парчиња Црн Долготраен Молив За Очи Водоотпорен Ајлајнер Отпорен На Дамки Козметичка Шминка За Убавин

DEN 3.00

€Деликатна Шминка За Очи ● стапот за сенки за очи има 12 различни бои, што може да ви помогне да дизајнир�

DEN 2.67

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Повлечете го затворањето ??Почитувани клиенти, добредојдов�

DEN 127.84

Затворање на врвка Машинско Перење Компактна Големина : 3,7 Во Х 1,5 во (9,6 Х 3,8 см), погоден е за повеќето ста�

DEN 3.00

€2 Во 1 Дизајн Q контурниот стап се одликува со дизајн со двојна глава Едната страна е хајлајтер за освет�

DEN 2.67

НЕТОКСИЧНА КРЕМ ФОРМУЛА : безбедни природни растителни екстракции состојки, благи и безопасни без ирит�

DEN 1.00

Покријте и Сокријте : Скријте, осветлете под очите и истакнете Со Никс Професионалната Шминка Не Може Да

DEN 1.00

?①Тип на ставка 2 стапчиња кармин од желе од кристално цвеќе, промена на бојата на магичната температура

DEN 2.00

ШЕЌЕРОТ Ме Размачка Не Усна Дуо е совршен 2во1 усна од суштинско значење Размачкајте Ме Не Течниот Карми�

DEN 1.67

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 1396.80

Новина Повеќенаменска Вртлива Кука Произведено во САД Или Увезено ?+ 3 Во 1 Сунѓерско Пенкало За Засенчув

DEN 0.67

Контејнери За Подпакување Балсам за усни : Добар избор за почетници да вежбаат, секојдневна употреба ил�

DEN 73.44

Природно трае цел ден : маскарата против размачкување, како природните трепки по нанесувањето, е многу п

DEN 952.00

100% рачно изработени Во Канада Користење на најквалитетно мастило кое нема да исчезне со текот на времет

DEN 1.67

Прекрасно Дизајнирана, Најдобрата Маскара За Вашите Трепки Подарок За Секоја Девојка, Жена Или Мајка...

DEN 71.84

Сјај За Усни Со Целосна Големина Од Повеќето Најпопуларни БоиМожете Случајно Да Изберете Кој Било Карм�

DEN 3.00

Тоа е Совршен Подарок За Себе, Вашето Семејство, Љубовници и Пријатели На Божиќ, Роденден, Денот на Вљубе

DEN 2.33

Водоотпорен Течен Ајлајнер : Добијте Совршен Долготраен Изглед На мачкино око со Нашиот Ајлајнер Во Црн

DEN 655.84

● Пакет со вредност што го комбинира нашиот нов активатор за лепак за продолжување на трепките, заедно �

DEN 1.67

●Достапен Во 6 Нијанси, Сјајниот Сјај за Усни од Желе има избор од 6 бои : 5 бои за избор(Бои како слики) Бои

DEN 2.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 0.67

●Сјајна Течна Сенка За Очи ● Сјајната Течна Сенка За Очи Дизајнирана За Сјај И Очи Изгледа Што Успешно �

DEN 134.56

Портокаловоги неутрализира темните дамки, сините нијанси, лузните и темните кругови Праскаги неутрали�

DEN 88.32

За разлика од Другите Сјај За Усни, Можете Да Го Носите Сам Или Преку Вашиот Омилен Кармин За Едвај Таму,

DEN 2.67

Бојата на усните со долго носење што сакате да ја носите Останува и никогаш не избледува Ја подобрува со

DEN 3.33

Формула со висок сјај што природно ги полни и ги храни вашите усни Збогатен со ментол природно средство

DEN 63.84

Дизајн на сјај : Налепниците за тетоважи на Ноќта на вештерките се карактеризираат со ликот на блескаво,

DEN 2.33

0,12 мл / 3,5 гр Кремастите нијанси на задебелени бобинки и ладно сивата боја без напор се спојуваат заедно

DEN 2.00

Повеќе ПРИЛИКИ : Совршен За Лична Употреба или Како Подарок за Мама, Сопруга, Девојка на Роденден, Денот �

DEN 2.00

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 111.84

●КАРМИН ЗА ПРОМЕНА на БОЈАТА+ магичен кармин поставете промени во бојата на карминот врз основа на темп

DEN 3.00

Шминка Извајајте, обликувајте и дефинирајте ги вашите лакови со овој иновативен МултиЗадач за Веѓи 3во1.

DEN 3.00

Златната привремена тетоважа е комплетна, треба да ја исечете со свои алатки Метална тетоважа за свадба

DEN 1.00

Големина : Мала 9 "Топ манжетна / средна 11" Топ манжетна / голема 13 "Топ манжетна Големина : мала 9" Топ ма

DEN 91.04

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

DEN 2.67

Готски Череп Привремени Тетоважи За Девојчиња, со готски икони Партија Корист и Костим Пакет 72 Тетоваж�