.

.

Со попуст
Дрон за деца, лесен за летање, ултра стабилен змеј дрон со 6 оски гиро, 2.4GHz, со целосен заштитен круг.

Дрон за деца, лесен за летање, ултра стабилен змеј дрон со 6 оски гиро, 2.4GHz, со целосен заштитен круг.

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Врвен тркачки дрон за деца, ултра стабилен змеј дрон, режим без глава и враќање на 1 клуч, 24 GHz, со целосен заштитен круг. Долги бес од 100 стапки со опремениот предавател од 2,4 GHz. Специјално дизајниран за деца и почетници со Заштитен круг на стража од сите страни горе и дното, и режим без глава и опција за враќање на 1 клуч. Ултра -стабилна технологија, 3 брзини со 6 оски гиро го прави најлесниот дрон да лета и да прави трик летање, флип и ролни. Големина : 5,5 x 5,5 инчи, Време на полнење : 20-30 минути, Време на летање : 6 мин. Предавателот користи 2x AAA лилјак. (Не е вклучено) Возраст 4+.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 472.48

Type Ther Mal Manmention Fan : Аксијален плоштад Bearing Type : Топка Бучава : 22,5 ДБА Напон : 12 vdimension : 60 x 25 mm ; Type Ther Mal Manmention Fan :

DEN 1.67

Големина на етикетата : 1,5 х 0,5 инчи 16 персоналните виножито искра етикети Материјал : Холографски Блеска

DEN 2.67

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

DEN 0.67

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

DEN 3.00

Тестирани Единици Во Одлична Работна Состојба Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целогоди

DEN 1164.80

Производител : Reskit (Украина) Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Ново F104

DEN 574.88

Материјалот е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување Сликата на производот е

DEN 528.80

7 / 8инчен дијаметар, должина на сечење 3 / 4инчи, должина на мало сечење 1 / 4инчи, должина од 217 / 64инчи За пра�

DEN 1.67

Up Start Components Replacement WE01 X20378 Control Knob for General Electric DBLR333 EG7 WW Ултра издржлив, висок квалитет на материјал се спрот�

DEN 3.00

За да ја организирате испораката за вас веднаш, ве молиме испратете ни го бројот на моделот на вашиот ла�

DEN 958.40

Биметал тип, 931 / 2 "долг, 1 / 2" широк, 0,025 "дебел, 14 / 18 TPI и 14 TPI Едниот 14 / 18 TPI е за сечење мек метал, а другиот 14 TP

DEN 1.33

●Флексибилна Опција за двобојна Боја € 225w светлосна понуда 64500lux@1m со рефлектор Температура на бојата о

DEN 0.33

Двонасочен режим на пејзаж режим за заштита на приватниот екран за заштита на екранот дизајниран специ�

DEN 1484.80

* Елиминирајте го нередот на шишето за туширање со овој удобен диспендер за сапун * Лесно за полнење : Инд

DEN 2.00

Горниот оддел може да се прошири за да собере овошје и закуски Мрежестите џебови во горниот оддел можат

DEN 3030.40

Цена за : Секој материјал на градежништво : Полипроплиен ставка : Реле модул Земја на потекло (предмет на

DEN 423.04

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Спецификации : Силен магнетски тип...

DEN 175.84

100% Парична Казна Лен ГОЛЕМИНАМери големина од 12" х 18" инчи, комплет од 4 подлоги.Сите подлоги се сечат и ши

DEN 143.84

? Најдобар квалитет на звукот Поддржете A2 DP и ​​изградена со звучник 5 W Може да пренесува неверојатен с

DEN 159.84

Не гломазна паричник ако ви се допаѓа погодноста на куќиштето на паричникот на телефонот, но не сакате �

DEN 175.84

Dc7909 ДО XT60 кабел за напојување што се користи за повеќето соларни панели 10 W200 W за поврзување уреди со dc 7,9

DEN 1162.88

Вметнете Ширина( мм) : СНМГ120408 UC5115 Материјал : Тврда Легура Цврстина : 93ХРЦ Број на модел : СНМГ120408 / СНМГ1204

DEN 687.84

Бележник A4 со полипропилен заменливо покритие, неонски портокалови еластично затворање и заоблени агл�

DEN 3.33

Пакет од 2 Вистински оем кавасаки делови Одговара на многу Мотори Со 4 Удари Каваски Ве молиме запомнете

DEN 1104.00

Производител : Нортамбрија Состав : Стерлинг Сребро Марка : Нортамбрија Лориер Од Нортамбриастерлинг Ср

DEN 134.24

Сечење : сечилото на карбид од волфрам обезбедува ефикасно сечење, кое исто така е многу и има малку чипо

DEN 160.00

Лак за нокти со ограничено Издание : овој треперлив сребрен лак за нокти во нашата формула за квалитет н�

DEN 0.33

Стандардна поддршка за малина PI 40 Pin GPIO Extension Steader, поддржува табли со серии Raspberry PI (Raspberry Pi 4 B / 3 B+ / 3 B / 2 B / A+

DEN 0.67

25 листови налепници за вода за ноктиплашапалмпалм дрвја и прицврстувач на бродот се одлични за летни ма

DEN 539.20

Практична Торба : можете да ставите крпи, облека, јога блокови, очила за вода и сите женски додатоци за јо

DEN 2.67

22,9 х 22,9 см (9 х 9") Ултразвучно запечатен раб за намалена контаминација на влакна Хемиски компатибилен со �

DEN 787.52

2012 Хонда Граѓански Седан Операција за Играње со приклучок, Директно Поставување НА ЗАВРТКИ Или Замена з

DEN 6896.00

Материјал : Крпа + Држач Од Нерѓосувачки Челик Големина : 95*56*84 См, Носивост : 200 Кг Дизајн : Универзални Мол

DEN 1.00

Дрво, Стп, Легура На Цинк ДРВЕНА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ со доволен капацитет, може да биде за складирање не

DEN 2.67

? Голем календар за суво бришење на wallидот Недостаток на календарот на wallидовите на wallидот од 1 месец, су

DEN 811.36

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

DEN 1.33

Елегантен, лесен и убав дизајн, тоа е совршено парче за вашата шминка во секое време, насекаде Едната стр

DEN 0.67

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 3.33

101022 A35 Број на дел од америк 22 A35 ISO 05 B1 ПЛАТНИЧКИ СПОРК СИЛЕТ 35 Заби за америк број 22 синџир со единечно вл�

DEN 3.00

Пакетот со висок квалитет56pcs Purple Girls Heart Searts, и многу повеќе уникатни дизајни, Залепете ги овие налепници

DEN 70.24

Големина : М3 Материјал : Железен Челик Дијаметар на конецот : 3мм; Чекор на Конецот : 0,8 мм Опсег на Зафат : 0

DEN 0.33

Иновативен дизајн : Направено од специјален синтетички стаклен материјал, мала тежина, ултра транспаре�

DEN 1.67

Големина : 2,2 / 8Х2 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површи