.

.

Со попуст
Сисд Црвена Двојка Чаша За Миење Уста Брачни Тоалети Комплет Керамички Тоалет Цилиндар За Заби За Домаќинство Чаша За Четкање

Сисд Црвена Двојка Чаша За Миење Уста Брачни Тоалети Комплет Керамички Тоалет Цилиндар За Заби За Домаќинство Чаша За Четкање

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Едноставен, но елегантен, погоден за различни стилови на декорација Прекрасно поставување, лесно за решавање на уредната бања. Постојат два вида пакети за избор, категоризирани и сумирани и стануваат пејзаж во вашата бања. Едноставна мода, практична, исто така убава декорација на мијалник. Може да се користи за складирање на различни рачно изработени сапуни. Може да се користи и за чување мали предмети како што се обетки и обетки. Едноставен, но елегантен, погоден за различни стилови на декорација.Прекрасно поставување, лесно за решавање на уредната бања.Постојат два вида пакети за избор, категоризирани и сумирани и стануваат пејзаж во вашата бања.Едноставна мода, практична, исто така убава декорација на мијалник.Може да се користи за складирање на различни рачно изработени сапуни. Може да се користи и за чување мали предмети како што се обетки и обетки.Име на производ : комплет за Тоалет применливо : бања, тоалет материјал : керамички пакет вклучува : Шарм за Тоалет 1*сет (не вклучувајќи други демо предмети)Совети За Вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 2-3 см.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 728.00

Современ дизајн со рустикални влијанија Заштитено со употреба на високо издржлив палто во прав Цевката

DEN 3.33

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

DEN 3.33

1●Материјал●нашите завеси за туширање се изработени од врвна полиестерска ткаенина, удобно чувство за

DEN 415.84

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz);...

DEN 3.00

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

DEN 304.00

Полицата за туширање е wallид, инсталација, без удар, што треба да се прикачи само на wallидот за лесна инста�

DEN 3.33

●МАТЕРИЈАЛ● Нашите слатки крпи за плажа се изработени од уникатна ткаенина од микрофибер, која е супе�

DEN 175.84

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

DEN 524.80

Пластика Држач за далечински управувачСимпен и стилски, погоден за бањи, хотели, дневни простории, спал�

DEN 0.67

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 189.76

организација на бања и складирање над тоалетот Изработен од висококвалитетен железен материјал, преку

DEN 1.00

Направен од бамбус, тој е издржлив, не е лесен за деформација и има долг работен век Прекрасната бамбусо�

DEN 0.33

Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други предмети Материјал : Абс...

DEN 0.33

Полицата за бања може да се користи во бањата или тоалетот, и може да се смести во шампон, гел за туширање

DEN 416.00

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

DEN 2188.80

Што и да изберете шипки за крпи современ дизајн и функционална естетика ќе дадат бесмислена завршница н

DEN 0.67

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : капакот на кутијата за кожни ткива има две големи

DEN 5458.24

100% памук Земја Како Што Е Означено Памучен материјал, тесен, густ, добро уреден и добра апсорпција на вод

DEN 3.33

Изработен од добар нерѓосувачки челик и пластика, без протекување, ефикасен и толку лесен за притискање

DEN 1161.60

☛Време на испорака : Времето На Пристигнување е Околу 925 Дена,Во Зависност Од Вашата Земја Регион Ви бла�

DEN 0.33

Направено од мек материјал, има силна апсорпција на вода и не згаснува Инстант апсорпција на вода, суво �

DEN 287.84

Совршени 3 Парчиња Килими За БањаТри различни големини, вклучувајќи 16 "х 24", 20" х 32" и Во Форма На Буквата У

DEN 1.33

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

DEN 0.33

Направено од 100% природна Европска ленена ткаенина Големина17х 26инч Испорачано како пар од 2 парчиња Изед

DEN 2.00

Избор На квалитетен Материјал : Цврсто Јадро од Нерѓосувачки Челик За Зголемена Јачина, Без ' рѓа и Без И�

DEN 736.00

100% памук 100% турски памук, Екстра Дебел И Кадифен, 750+ ГСМ.Најдобар избор за луксузни хотели, спа и престој.

DEN 1.00

Rack Rack 5,5 bs тешка пондерирана база Одржува стабилна : KES 5,5 lbs / 2,5 kg база со тешка тежина ја одржува решетка�

DEN 805.92

Нежен, удобен, дише и сув Двостраниот дизајн е и позитивен и негативен Финото шиење е едноставно и дареж�

DEN 368.00

Не може да се инсталира и да се расклопи и да се расклопи по желба, нема оштетување на површината на wallид�

DEN 3.33

100% кадифе Чевлите се изработени од мек материјал во реално време, што е многу меко Бебе цветни чизми за р