.

.

Со попуст
Замена на екранот За Huawei Y7 2019 Dub-LX2 Dub-LX3 /Y7 Prime 2019 Dub-LX1 Мобилен Телефон Лцд Дисплеј Дигитализатор На Допир Монтажа Поправка На Стакло Со Алатки

Замена на екранот За Huawei Y7 2019 Dub-LX2 Dub-LX3 /Y7 Prime 2019 Dub-LX1 Мобилен Телефон Лцд Дисплеј Дигитализатор На Допир Монтажа

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност- - - - За Huawei Y7 2019 Dub-LX2 Dub-LX3 /Y7 Prime 2019 Dub-LX1 ДисплејВе молиме, не заборавајте правилно да го идентификувате вашиот модел пред купувањето.Погрешниот модел може да го оштети вашиот телефон. Опсег На Примена - - - - - - Користете за поправете неисправен екран и излечете-заменете испукани, скршени, мртви пиксели, допирот не работи, проблеми со одговор на допир, проблеми со екранот,погрешни проблеми со бојата ,нефункционален екран. Обезбедување квалитет - - - - - Сите производи поминаа строго кк двојно тестирани и 100% во добра состојба пред пратката.Осигурајте се дека нема гребење/нема мртва област/ нема точка пиксел или линија на екранот. Без Грижи По Продажбата - - - - - - Висок квалитет За Huawei Y7 2019 / Y7 Prime 2019 lcd екран замена и бесплатни алатки за поправка.(Алатките што ги дадовме не можат да се користат за замена на сите делови на овој модел на телефон, па доколку не се соодветни, ве молиме купете ги соодветните алатки одделно .) 6 Месеци Бесплатна Размена за нечовечки штети.Нашите екрани се спакувани во силни кутии,избегнувајте оштетување за време на испораката.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 271.20

? [ПРЕДНОСТ ЗА ИГРИ] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна со Микромакс Х413 Технологијата за брзо активи

DEN 0.33

Производ 1 : Одговара на телефони и таблети до 8 инчен големина на екранот, вклучувајќи i Phone 12, 11, XS, XR и i Pad M

DEN 1.67

11d B магнетна антена со 10 тина кабел SMA конектор на кабелот за Verizon Novatel T1114 T1114 V 4 G LTE рутер Фреквенциски опс

DEN 2.00

Земја Како Што Е Означено Овој комплет за конверзија на часовници обезбедува надворешна заштита на пов�

DEN 159.84

ТИПЦ УСБ порта Или Приклучок За Полнење Против ПрашинаОдговара За Нови Андроид Телефони Како Што Се Samsun

DEN 1067.20

Заштитник на екранот Специјално Дизајниран Само За Samsung Galaxy S22 Плус 5 G Високо издржлив, отпорен на гребењ

DEN 259.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : АБС пластика + алуминиумска легура + акрилик, многу изд

DEN 750.40

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

DEN 1.00

Користете за видео повик, блог, фотографирајте, гледајте филмови и повеќе! Користете за видео повик, бло�

DEN 313.60

Оваа заграда е изработена од тврд легура материјал, отпорен на абење, издржлива и практична Мини големи�

DEN 159.20

? [Стабилност] Универзалната мобилна мобилна рачна автомобил може да му помогне на вашиот живот да биде �

DEN 399.84

[3 D HD ЗАСИЛУВАЧ НА ЕКРАНОТ] : Земете HD зум оптичка технологија, Цврст abs 3d екран, ефикасно зголемете ја гол�

DEN 3.00

Компатибилност : Погодно за Apple Watch Series 8 7 6 SE 5 4 (45mm / 44mm) Ретрофит надградба Стилска и луксузна лента за диз

DEN 319.84

【Двоен силен магнет】 : Силниот вграден магнет на кожениот паричник на i Phone i Phone со Magsafe е до 2200 gs, 20% посил

DEN 1.00

【2во1 магнетски штанд】 : Вграден двонасочен магнетски прстен, кој го држи полначот Magsafe од едната страна

DEN 1305.60

[Заштита на целосна покриеност] Поставете го i Phone SE3 / SE2 / 8 / 7 4,7инчи Максимално покријте го работ на екран�

DEN 1155.20

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 673.60

? [БЕЗ МАКА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Леново Идеапад С340 Допир (15 инчи) Активното Игла За

DEN 175.84

Затворање на бравата € ® Компатибилни Модели Qcegari Тенки Спортски Бендови се дизајнирани За Samsung Galaxy Watch 4

DEN 259.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : АБС пластика + алуминиумска легура + акрилик, многу изд

DEN 1.00

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашиот Meizu PRO 5 32gb ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 1.00

Магнетски Паричник, Преклопен Држач за Мобилен Телефон, Држач За Телефон За Паричник 2Во1 Магсафе, Држач

DEN 3.00

Длабочината на монтирањето на автомобилот е 0,5 инчи / 1,27 см, се вклопува за најгуста кутија Белешка : Овие

DEN 3.33

? [Universal] Пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со Tablet yumkem Android Tablet U221 (10 Работи одлично на вашата таблет�

DEN 159.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 1.33

Автоматски пронајдете ја усогласувањето на серпентина за мобилни телефони за да ја зголемите ефикасно�

DEN 283.20

●Компатибилни Модели € Компатибилен Со Amazfit GTR 4 / GTR 3 Pro / GTR 3 / GTR 2 / 2e / GTR 47mm,Garmin Vivoactive 4, Venu 2,Ferrunner 255,Samsung Galaxy

DEN 0.67

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 2.67

Напон на батеријата : 1400 Mm Тип : ЛитиумЈон 393393 Капацитет : 2600m Ah ●Услуга по продажбата●12 месечна Гаранциј

DEN 191.84

4 Во 1 Дизајн Пенкала За Игла Designed Дизајниран Компатибилен со samsung Galaxy A73 5 G Едната страна содржи чувствит�

DEN 111.84

Антиотсјај (мат) филм дизајниран за намалување на отсјајот и отпечатоците од прсти Направено од Високок

DEN 271.84

Направено од врвен компјутер и воздушна легура материјал, кој е поцврст и издржлив за употреба подолго �

DEN 3.00

КОМПАТИБИЛНОСТ : овој врв на молив компатибилен со Молив од Јаболко 1ви Генерација и 2ри Генерал, со иста

DEN 1.67

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате