.

.

Со попуст
MSI Катана GF66 12UE-603 Игри на Среќа &засилувач; Забава Лаптоп, GeForce RTX 3060, 15.6 144hz Full HD, WiFi, Победа 11 Дома)

MSI Катана GF66 12UE-603 Игри на Среќа &засилувач; Забава Лаптоп, GeForce RTX 3060, 15.6 144hz Full HD, WiFi, Победа 11 Дома)

DEN 228.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Надграден feal се отвора За надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите6 " Целосна HD (1920x1080) 144hz Освежување Стапка IPS Дисплеј; Wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45), Интегрирана Веб Камера, Позадинско Осветлување Trackpad,. €Моќни Перформанси Со Intel Core i7-12700 H ® 12-Та Генерација Intel Core i7-12700 H 2.70 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 24mb Кеш, 14-Јадра, 20-Теми, 6 Перформанси-јадра); Ge Force RTX 3060 6 GB GDDR6 Двојна (Интегрирана+Посветена) Графика, VR Подготвена. ●Голема Брзина и Мултитаскинг € 64 GB DDR4 SODIMM; 240w Напојување, 3-Ќелија 52 WHr Батерија; Црна Боја,. ●Огромно Складирање● 2x4 TB PCIe NVMe SSD RAID 1 (4tb достапно складирање); USB 3.1 Gen2, 1 HDMI, USB 3.1 Тип-C Gen1, Без Оптички Погон, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок., Прозорци 11 Дома-64., 1 Година Гаранција На Производителот Од Gratepricetech(Професионално надградена Од Gratepricetech). Вклучува Hp USB-C G5 Суштински Приклучок(USB Тип-C за поврзување со домаќинот;1 SUPERSPEED USB Тип-C, 4 USB Тип-А;2 Display Port 1.0, 1 RJ-45;Комбо Аудио Приклучок;PXE Подигање; lan/WLAN префрлување). Gratpricetech продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Број На Фиоки : 3 Техника На Боја : Боја Стил : Минималистички Број На Фиоки : 3 Техника На Боја : Боја Стил : �

DEN 1.33

?€ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ●комплетот за крварење на воздушната сопирачка СО вакуумска сопирачка 3 L доаѓа со Ек�

DEN 2.00

Затвори електрични глави за бричење имаат ултратенка глава, со слот за бричење долги бради, нежно ја поз

DEN 302.40

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

DEN 0.67

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1 / 4 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 1 / 4 инчи Должина На Спојување : 30 Споју

DEN 2022.40

Преклопен десктоп калкулатор со 112 чекори проверете и исправете, исчистете 12 цифри дисплеј, лесен за чит

DEN 545.60

`+ Гдин и ГЃа Силуета Свадбени Украси}Направете ја вашата свадбена торта сјајна и издвоите, роденден, сва

DEN 639.84

Пластика [ЦЕЛОСНА ФУКЦИЈА, НАПОЈУВАЊЕ СО БАТЕРИИ, ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, НЕ Е ПОТРЕБНО СКЛОПУВАЊЕ] : ова ради�

DEN 270.40

Податоци производи Е2117 Компатибилна Лента, Црна / Црвена, 6 По Кутија За употреба Со Epson R TMU2000 D, 300 A, 300 B, 300 C

DEN 2162.24

Компатибилен со следниве Модели на проектори : , Сањо САЛАДИНКСУ41, Сањо ПЛКСУ41 Произведени од Ми Техноло

DEN 6961.76

УЛ Наведени за 3часовна оган врата Заклучете ПОМАЛКУ ИЦ цилиндар со Целосна Големина (23030) Опсег на врата

DEN 1284.80

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

DEN 939.20

Флексибилното, но издржливо силиконско сечило лесно ги отстранува ѓубрињата од сапун, капките вода и би

DEN 1.33

Изработен од материјал, издржлив и стабилен за употреба ЛЦДдисплејот ви го олеснува читањето на резулт�

DEN 792.00

GVA 9920950 е напреден лубрикант со синџир специјално формулиран за денешните теренски и теренски синџири н�

DEN 2.33

Комбо пакетот касети со мастило од 802xl содржи : 2 x Црно 802 XL (вкупно 2 касети) Компатибилност на печатачот :

DEN 672.48

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 3107.52

Изработени од најлонска ткаенина и кожа, водоотпорен дизајн Менс отворено половината торба, појас клип

DEN 0.67

МЛЕЧЕН ЧАЈ МЕШАЛКИ Стакло Мешање Лажици Кафе Лажица Мешање Прачка Мешање Лажица Коктел Пијалок Мешалка

DEN 0.33

Куќиштето за мини оклоп отпорен На удари Е специјално дизајнирано за i Pad Mini 1 (2012), i Pad Mini 2 (2013), i Pad Mini 3 (2014) �

DEN 2.33

Големина На монтирање : 23,2 мм, или 30 мм, или 30,5 мм, или 1,25 Инчи Име На Ставка : Микроскоп Дигитална Камера А�

DEN 3.00

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

DEN 795.20

CREEPSHOW ОДИ TIKI : Најмногу забава што некогаш ќе се плашат е со Овој Geeki tikis кригла во рака Лази е тука за да ја

DEN 319.84

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено Машинско Перење Неверојатна удобност : Нашите Машки Боксерск�

DEN 1209.60

БЛОГИРАЊЕ МИКРОФОН ЗА ТЕЛЕФОН квалитет на звукот Со Висока дефиниција, приклучок и репродукција КОМПЈУ

DEN 111.84

22 Пински машки САТА конектор, 44Пински стандарден женски ИДЕ конектор ИДЕ НА САТА Адаптер 44Пински IDE 2.5" HDD

DEN 3.33

Влакната се многу густи, така што може поефикасно да тврдоглави Одлично за чистење на саксии, садови, ми�

DEN 220.64

ЦРТАН ФИЛМ ПЕРНИЦА за СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Убаво За стапчиња за јадење, лажица, вилушки за одмор, ви помага

DEN 2879.68

Подобро заедноСпарете Го Вашиот Оган HD 8 плус таблет Со Направен За Приклучок За Безжично Полнење Со Angrat

DEN 119.84

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИовој држач за картички е широко користен заd карти, кредитни картички, визиткартички и �

DEN 415.84

€Супер Светла ПРЕДВОДЕНА Фарова Quer Со увезени LED монистра фарови, максимум може до 5000 лумени, поставкат�

DEN 1.00

Материјал : Заптивната Лента изработена од пвц,водоотпорно и лепило за подни плочки,лентата за заптивањ

DEN 227.20

43"ТФТ ЛцдДисплеј, Поддржува Вредност На Поставување, Вредност на Мерење и Приказ на Излезна Бранова фор�

DEN 155.68

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО 20212018 Macbook Air 13 " M1 (20202021) и MWT (20182019) инчи со Приказ На Мрежницата

DEN 2.00

ДИЗАЈНИРАН ЗА НАЈДЛАБОК БАС : QPower QBOMB15 V 15инчен аудио сабвуфер за автомобил со двојна вентилација е дизај

DEN 0.67

Тоа е совршен подарок за љубителот на пивото! Чашата од нерѓосувачки челик во дрвената обвивка на кригл�

DEN 4671.52

Изработен од материјал, издржлив и стабилен за употреба ЛЦДдисплејот ви го олеснува читањето на резулт�

DEN 0.67

ОБИЧНА МИНИМАЛИСТИЧКА КРИГЛА : Додадете интерес за секоја трпезариска маса со шарените и уникатни Чаши

DEN 1.33

Материјал : ПолиестерПоради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Не Ја Одразува Висти�

DEN 1.67

Е дневна неопходна ставка за љубителите на трепките, правејќи ги вашите очи повеќе пенливи и шармантни �

DEN 2.00

ГОЛЕМИНА : 14,6 х 10,6 х 3,9 во / 37 х 27 х 10см ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Мека и издржлива полиестерска ткаенина, сигурни па

DEN 0.33

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја бате�

DEN 368.96

Димензии на пакетот : 12 Л х 1 Ч х 12 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,5 килограми Земја На Потекло : Кина...