.

.

Со попуст
Перници за бременост во облик на Момкози Ј со обвивка за замена, перница за породилно тело за бременост, мека перница за бременост за поддршка на стомакот на вратот,

Перници за бременост во облик на Момкози Ј со обвивка за замена, перница за породилно тело за бременост, мека перница за бременост

DEN 751.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Идеална поддршка перници за бременост - Перницата за тело во форма J помага во подобрување на циркулацијата на крвта цела ноќ и го ослободува притисокот на вашето тело, ефикасно олеснувајќи ја болката во грбот и отекувањето на нозете Обезбедување на исклучителна удобност, олеснување на болката и квалитетен одмор за очекување мајки. Прилагодливо за заштеда на простор : Перницата за бременост во Момкози не напаѓа премногу од личниот простор на вашиот партнер, но сепак ви обезбедува поддршка на стомакот и телото што му е потребна. Во споредба со другите големи породилни перници, породилната перница е доволно преносна за употреба во вашата канцеларија или автомобил. Мултипурниот породилен перница- прилагодлив полифил материјал се прилагодува на стомакот или назад кога сакате да спиете, да читате, медицинска сестра или да гледате телевизија. Во зависност од вашиот стил и потреби за спиење, можете да додадете или намалите пломби на различни позиции. Ткаенина за дишење за долга удобност : Направена од 100% памук од дрес за крајна мекост и здружение, оваа перница на целото тело е идеална дури и за луѓе со чувствителна кожа или други медицински состојби. Ткаенината за истегнување ја прави оваа перница нема да оди рамно со текот на времето, додека обезбедува соодветна поддршка на ортопедскиот врат. Издржливо и машинско перење : Усвоен со материјал за дишење во двојно мазни патенти, капакот на перницата за бременост е лесно да се отстрани за чистење. Исто така, тоа е машинско миење и издржлив дури и по повеќе пати миење. Идеална поддршка перници за бременост - Перницата за тело во форма J помага во подобрување на циркулацијата на крвта цела ноќ и го ослободува притисокот на вашето тело, ефикасно олеснувајќи ја болката во грбот и отекувањето на нозете. Обезбедување на исклучителна удобност, олеснување на болката и квалитетен одмор за очекување мајки. Прилагодливо за заштеда на простор : Перницата за бременост во Момкози не напаѓа премногу од личниот простор на вашиот партнер, но сепак ви обезбедува поддршка на стомакот и телото што му е потребна.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 186.88 -110 %

【Материјал од не'рѓосувачки челик】 : Самолепливата wallидна кука е изработена од Sне'рѓосувачки челик, ко

DEN 1251.20 -110 %

Литографија печатена во боја, на фина рачно изработена хартија Одлична состојба Во 1971 година, користејќ

DEN 3.00 -110 %

Мултибрзински Фталати бесплатно Вклучени батерии Овој прстен за петел ќе ве задржи тешко додека прилаг

DEN 280.00 -110 %

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 2.00 -110 %

Примена : Погодно за мотоцикли, планински велосипеди, моторни чамци, итн Функција : Антилизгачки ракави �

DEN 239.84 -110 %

INA3221 нуди и критични и предупредувачки сигнали за откривање на повеќе програмибилни услови надвор од оп

DEN 3.33 -110 %

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални Процене�

DEN 1.67 -110 %

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид без внатрешна течност �

DEN 1391.52 -110 %

Две супер светли, прилагодливи LED диоди за комбинирани 2600 лумени светлина и корисна опција за затемнува�

DEN 2.00 -110 %

Врска за репродукција на картички, репродукција на дискот, интерфејс Aux УВ лак третман на површинска пов

DEN 748.64 -110 %

Материјалот што го користиме е меѓународно признаена висококвалитетна смола, ситно обликувана, нетокс�

DEN 1352.00 -110 %

Име на производот (издржливо во употреба) : Заокружување на рутерот бит; материјал (најнова технологија)

DEN 508.80 -110 %

Заоблена рачка, поудобна и поудобна за носење, кога не е во употреба може да се притисне во кријат, компа�

DEN 1118.40 -110 %

Создадете празнична атмосфера : Производот на Дедо Мраз и Снежникот е реален, како да ве поздравува на в�

DEN 2.67 -110 %

[Приемник за тешки прицврстувачи] Овој тежок UBOLT се монтира на 4 "квадратни RV браници и работи со 2" товаре�

DEN 4159.84 -110 %

Toner Bank има предности на ниска цена, нежни компоненти и одлични перформанси Затоа, ние брзо влеговме во ко

DEN 671.68 -110 %

Материјал со висок квалитет : изворите на напнатост се изработени од високо квалитетен материјал, кој �

DEN 1.00 -110 %

Микро прекинувачи Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опр

DEN 2.67 -110 %

Популарни големини Големина на платно : 30 x 40 см (12 инчи x 16 инчи), Големина на слика : 25 x 35 см (10 инчи x 14 инчи

DEN 336.00 -110 %

【Извонреден квалитет】 : меко ткиво, но доволно силно за да ја апсорбира влагата Кога сте алергични, лад�

DEN 283.04 -110 %

Нашиот детски микрофон е преносен безжичен Bluetooth karaoke микрофон погоден за собири на семејство на отворе�

DEN 1.33 -110 %

Мерење lxb = 8x6 инчи Слика на wallидни украси за дома или работно место Содржина на пакетот : 1 фотографија...

DEN 2.00 -110 %

Насочени кон алуминиум и неферозни материјали Висока можност за самоцентрирање WN10 HD Неципирана оценка

DEN 2.33 -110 %

Чантите со болести се исто така корисни за содржување на течности и спречување на излевање Силно затвор

DEN 0.67 -110 %

Dowel Pin, легура STL, 5 / 8x1 L, PK10 Dowel Pin, легура STL, 5 / 8x1 L, PK10 Даул игла, систем на мерниот инч, стандардна мијалник, �

DEN 0.33 -110 %

Параметар Материјал : Алуминиумска легура; Внатрешна нишка за завртки : М3; Вкупна должина : 50мм; надворе�

DEN 2.33 -110 %

Погледнете го насловот за компатибилни модели Покријте ги гребнатинките и да ви дадете нов уред...

DEN 289.60 -110 %

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал Нето Тежина : 35гр; Содржина На Пакетот : 8 парчиња х Синџир �

DEN 159.84 -110 %

Кампување вентилатор и фенер зависи од 18 те LED светилки во оваа комбинација што виси вентилатор и ламба

DEN 2.00 -110 %

Барокната рамка како празна рамка, исечена, кади или огледало Со совршени ублажени агли со бројни детал�

DEN 0.67 -110 %

Големина на дупката за монтирање : 7 / 8 ” Дебелина на површината на монтирање : 1 / 8 ”до 11 / 4” Тип на конект

DEN 3.33 -110 %

Контрола на паметни апликации : Контрола на апликација Bluetooth Паметни светла на поплави од LED, преземете ц

DEN 1.33 -110 %

【Спецификација】 челик, боја : црвена, тежина : 21,3 фунти, должина : 15,94 ", ширина : 2,58", висина : 6,7 ", јаз на усн

DEN 415.84 -110 %

Големина : 10,5 х 9,5 х 3,5" Материјал : Мека издржлива полиестерска и алуминиумска фолија...

DEN 1.00 -110 %

Алуминиум наредени фини лежишта на бакарна база со 4x топлински цевки вградени за 2 U сервер и нагоре реше

DEN 127.84 -110 %

Зашилениот Филберт е совршен за создавање на најразлични ефекти, вклучувајќи лисја и ливчиња од цвеќињ�