.

.

Со попуст
Опрема За игри За Samsung Galaxy A51 - Екран На Допир QuickTrigger Auto, Копчиња За Активирање Autofire Gaming Mobile FPS За Samsung Galaxy A51-Jet Black

Опрема За игри За Samsung Galaxy A51 - Екран На Допир QuickTrigger Auto, Копчиња За Активирање Autofire Gaming Mobile FPS За Samsung Galaxy

DEN 399.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

? [Гејмерска Предност] технологијата За Автоматско Активирање овозможува КОНКУРЕНТНА доминација во игри со мобилни телефони Со долготрајна батерија, тактилно чувство и електронски импулси за "отпуштање", гејмерите добиваат поголем фокус и одржуваат предност пред другите играчи, подолго. Едноставно оптимизирајте го поставувањето на копчето и зголемете ја областа на копчето за палецот за да започнете да победувате! ** Ве молиме имајте предвид дека ова е само за левиот активирач. ? [Игра Компатибилност] Најдобра употреба за игри како PUBG Мобилен, Повик На Должност Мобилен, Fortnite Мобилни и други мобилни снимање игри. Автоматскиот Quick Trigger може да се пофали со 4 поставки со најмногу 64 КЛИКАЊА во секунда, нудејќи поголема разноврсност на плеерот; дозволувајќи им на корисниците да користат неавтоматско оружје како да се автоматски. [Electronic] Quick Trigger Auto е опремен со технологија на пулс-допир, едноставно ДРЖЕТЕ го левото копче за КОНТИНУИРАНО прислушување. Наполнете и поврзете се без напор! Елиминирајте го изгорувањето на прстот на активирањето и конкуренцијата. ? [Практично] ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ И прицврстување за секогаш кога сакате да играте, каде и да сакате. Брзиот Активирач Може да се пофали со долго траење на батеријата, напојувајќи ве дури и преку најтешките сесии. Доволно мал за да патува насекаде без рефус. ? [Како да се користи] 1. Ставете го џојстикот од врвот на Вашата Галаксија А51, прилагодете го на соодветната положба и држете го копчето за вклучување за да започнете. Изберете ГО ИНТЕРФЕЈСОТ за поставување во играта и преместете ја иконата за отпуштање и иконата за насочување кон функционалната точка на допир за играње. Технологијата за Автоматско Активирање овозможува КОНКУРЕНТНА доминација во игрите на мобилни телефони. Со долготрајна батерија, тактилно чувство и електронски импулси за "отпуштање", гејмерите добиваат поголем фокус и одржуваат предност пред другите играчи, подолго. Едноставно оптимизирајте го поставувањето на копчето и зголемете ја областа на копчето за палецот за да започнете да победувате! ** Ве молиме имајте предвид дека ова е само за левиот активирач.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 55.84

?●Креирајте уникатни футроли за чаши ● персонализирајте ги овие футроли за чаши според вашите желби! К�

DEN 159.84

Детските подлоги за привлекување внимание на Разговор се 1) Направени во САД и 2) Безбедноста е одобрена �

DEN 0.67

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 1.33

✅ Придружете се на илјадници возачи на експертски тркачи и башири кои веруваат во лежиштата на „Бејдид

DEN 1.33

Големина : 16°24 инчи тоа може лесно да се оди со било која кујна декор Уникатен Подарок : Овие крпи се убав�

DEN 2.67

● 3 4 5 Единицата За Полици е исклучително корисна за организирање работи, особено одлична за секое место

DEN 602.24

USB ПОЛНЕЊЕ : Електрична машина за нокти со вградена литиумска батерија од 2600mah со USB кабел за полнење, ком�

DEN 924.80

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен полиестер и бела елегантна Чипка со мека и мазна површина што

DEN 2.33

Материјалот е материјал ЗА МИЛЕНИЧИЊА од висока класа, дебел материјал и издржлив Одлична изработка и в

DEN 1.33

Производ 1 : филтерот СО тесен опсег ОД 11 / 4 инчи ги изолира само двете двојно јонизирани кислородни лини�

DEN 3775.84

●Метење И Вшмукување : режимите на вшмукување и бришење се комбинираат за да го направат подот почист ●

DEN 1.67

●Соодветни Големини● имаме три големини, мали (одговара на 1820 мл), средни (одговара на 2428 мл) и големи (од

DEN 799.84

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од

DEN 127.84

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 223.84

Направено од издржлива пластика Овална форма, заострена од врвот до дното Држи 7 литри или 1,75 литри Приб�

DEN 2.00

Безбедност на материјалот : 100% одделение за храна внатре, осигурувајќи дека ниту една пластика нема да д

DEN 3.00

Пакет вредност : Можете Да Добиете 4 Налепници од 7,9 "х 9,4" секој Различни Големини Ви Овозможуваат Да Напр

DEN 369.44

Основна Функција : Температура / неинвазивна гликоза во крвта / отчукувањата на Срцето / крвен притисок /

DEN 0.33

Материјал Задебелен ладно валани челик Големина на екранот : 14 "37" Капацитет за вчитување Наклон : рамкит

DEN 111.84

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 219.04

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : размена На Производи и услуги за враќање се достапни за СИТЕ СТАРИ КАПАЦИ без разли�

DEN 0.33

19951999 Chevy Suburban, Tahoe и GMC Yukon Captain Coid Covers во сива кожа Електрични возачи на страната со внатрешните потпирачи

DEN 2.67

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

DEN 398.40

Квалитетна изработка Витрина достојни награди Доживотни спомени Достапно за повеќето спортови и актив

DEN 710.40

●Опсег●применливиот опсег на изолација на кабелот е 70400мм, што може попрецизно да ги лоцира вашите пот�

DEN 319.84

Најлон поставата Затворање на патент Големина : 17" Висок х 13" Широк х 6,5 " Длабоко Огромен ранец изработен

DEN 633.12

Дизајн : Бела и портокалова чинија со Есенски цитат Материјал : Висококвалитетно дрво Димензии : 10,65 Л_ 0,9

DEN 119.84

Висококвалитетен Производ На Атомскиот Пазар Поправете го тоа за прв пат! Ова ќе работи за секој Оригин�

DEN 2.00

Материјал : Керамика;Големина : како што е прикажано Може совршено да се совпадне со секоја декорација и

DEN 2.33

Производител : Биркс Состав : Стерлинг Сребро Производител : Биркс Состав : Стерлинг Сребро Луј XV Од Birks Lou

DEN 1411.20

Отворен веб дизајн за брзо чистење Обезбедува перформанси за заштеда на труд Издржлив за долготрајна у�

DEN 0.67

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на шетачката торба е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големи

DEN 438.40

Вкупна Должина : 2 Големина на конец : 14мм Х 1,50 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 7 / 8" Х�

DEN 0.33

✔ Инспиративен прстен за вртење : Овој прстен за вознемиреност е специјален дизајниран за тоа кој е пос�

DEN 1598.40

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

DEN 3.00

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 1.00

1000 КВАДРАТНИ СТАПКИ ПО РОЛНА : Широк 4 стапки За 250 стапки во должина.000 квадратни метри од најсилната зра�

DEN 639.52

плус превозникот плус превозникот Шишето Изолирано Со Хидрацентрали е достапно во 7 стилски бои : челик,

DEN 964.80

Силика гел Предвремено затворање 119смарт Часовник Мода Паметни Спортски Часовници Тенок Дизајн Водоот�

DEN 3.00

100% Полиестер Машинско Перење ноќници за жени меки секси под 30 секси корсет долна облека за жени вистинс�