.

.

Со попуст
Халси тејлор 55898C_12pk Водоотпорност Плус Филтер За Замена, 12-Пакет

Халси тејлор 55898C_12pk Водоотпорност Плус Филтер За Замена, 12-Пакет

DEN 12154.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Филтри за замена со повеќе пакувања за модели со систем За филтрирање На Вода плус (Полнила За Шишиња) Филтерот треба да се заменува на секои 3.000 литри или 1 година по инсталацијата. Опремен Со брзо Исклучување, инсталација со 1/4 вртење, како и автоматски вентил за затворање на влезот што се затвора кога ќе се отстрани филтерот. Дизајниран за намалување на олово, честички и хлор. Исто така, ги намалува мирисите и промената на бојата од влезната вода. Откачи полипропилен префилтер мрежа за да се спречи голем, груб талог и честички од влегување и затнување филтер медиуми. Филтерот е сертифициран НА НСФ 42 и 53 за олово, класа на честички 1, хлор, намалување на вкусот и мирисот. Филтрите за вода обезбедуваат почиста вода со одличен вкус за фонтани за пиење, ладилници за вода и полнила за шишиња. Сите наши филтри се направени со активен јаглен за подобрување на вкусот и мирисот. Многумина исто така ги намалуваат загадувачите како што е оловото. Филтрите на халси Тејлор се лесни за поврзување и се самостојни заменливи касети, ограничувајќи ја изложеноста на контаминирани медиуми.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Шарки / брава Hinges / Latch Securance RV врата заклучување, без оглед дека се подготвувате да одите на Крстоносни�

DEN 1238.40

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

DEN 1187.20

Димензија : 0,4in (10мм) широк и 11 тина Замена : Избор замена за завртки, нокти, завртки за монтирање на додато

DEN 2.33

3Д печатење Комплет е нов Beflex Подготвен да се вклопи во шок за слетување, се вклопува директно на нозете �

DEN 404.80

Температурата на амбиенталниот воздух не надминува +40, просечната температура во рок од 24 часа, а не пов�

DEN 2.00

Мултифункција Mini Boost Module Basic Parameter Sthe Излезниот напон може да се постави на 5 V / 8 V / 9 V / 12 V, стандардно е опс�

DEN 2.67

? 130 ° широк агол ? 8 Намалување на нуклеарна бучава? 6 стаклени леќи Функцијата за промена на аудио и видео

DEN 2.00

1 / 2 инчи директен гас исклучен вентил 1 / 2инчен FPT влез / излез Рачниот вентил на топката, 1 / 2инчен од HPC Fire

DEN 2208.00

14 мегапиксели и 3x оптички зум за слики со висок квалитет Едноставно споделување на фотографии на вашите

DEN 398.40

1033A40100 X4 AMETIRC (R) Број на дел Алуминиумски чекор V ремен макара за профил Vпојас Дијаметар на теренот од 40 и 1

DEN 3.33

【Големина】 Модел : M5x8mm; Должина на завртката : 8мм / 0,31 "; терен : 0,8мм / 0,03"; Дијаметар на главата на завртк�

DEN 2.67

Со метална конструкција, прекинувачот за вклучување на електрична гитара 3 е издржлив и антикорозија Ис

DEN 1040.00

Земја на производство : Кина; Материјал : керамика, електрични делови; Нето тежина : 11g Содржина на пакет :

DEN 1.33

Стража на прашина и прашина од вентилаторот со филтри со висока густина : може да се измие со вода за лес�

DEN 175.84

★ Материјали со висок квалитет : Нашиот мерач на притисок е направен од 304 не'рѓосувачки челик со цврста

DEN 3.33

Најлесната подлога во светот! Тежи само 17 мл Оваа подлога за надувување се вклопува толку лесно во стран

DEN 127.52

Големина : околу 2,87 инчи во дијаметар Пакет вклучува : Доаѓа со тркалезен керамички украс, низа за бонуси

DEN 319.84

【Вклучен пакет : : ќе добиете 500 парчиња околу слепите навртки на главата, доволно количество да трае д

DEN 3.00

【Повеќенаменски ротационен алатка Постави】 Високи перформанси и ротациони алатки со низок шум во ком�

DEN 1594.56

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 255.84

Пакет од 24 разгледници Сите картички во пакетот се различни, за детален список, кликнете на главната фот

DEN 319.84

Магнетно затворање Добијте гас, останете чисти Заштитете ја раката од нередот што се шири на бензински�

DEN 127.84

Име на производот : Зенер диоди; модел : IN5408 Зенер напон : 1000 V; Зенер струја : 3а Големина (не вклучува олово

DEN 0.33

Допрете на тапани Извлечете тапа за мијалник за бања : Продолжува до 60 см за да му дадете на вашиот мијал�

DEN 1051.20

1 20 евра броеви на табели € ‘Шестоаголен облик на свадбена табела за свадбени табели вклучува 1 20 броеви

DEN 237.28

Должината на пакетот е 9 Висината на пакетот е 3,048 сантиметри Ширината на пакетот е 9 Тежина на пакет : 0,2 ф

DEN 3.00

LEDтела за монтирање на површината, лента за светло, номинална должина 4613 / 16 IN LEDтела за монтирање на повр�

DEN 735.84

[40во1 сеопфатна женска кај женски; машко до женско; Модул за сензори за сензори за далечински управувач 1

DEN 335.84

GPC Компатибилна со слика на слика од 564 касети со мастило за HP 564 XL 564 XL касети со мастило комбо пакување Со

DEN 2160.00

Комплет за напојување за Real Presence Trio 8800 и Trio Visual+ 100240 V, 0,8 A, 55 V / 36 W, IEEE 802.3 AT во согласност со средниот SPAN инј�

DEN 89.28

Опис : Ласкар торбички за вода за вода за чување на податоци за ладен ланец Број на артикли : 1...

DEN 271.84

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

DEN 1088.00

【25 W моќен засилувач на глас】 Shidu Portable PA Sonders System има вградени 4инчни звучници, обезбедувајќи висок квали

DEN 1.00

Оксфорд Ткаенина Одговара За Повеќето Големини На Подлоги : Целосните патентјога кеси се изработени сп�

DEN 299.84

КУТИЈА ЗА РУЧЕК ВО БОЈА : одлична алтернатива на пластичните контејнери за еднократна употреба; вклучув

DEN 3.33

Материјал : Не'рѓосувачки челик и емајлвер За декоративна употреба Има 4 "x 6" фотографија Рамка : 11,25 "H x 9" l

DEN 2.33

Направено во САД ✅ Ставка : обложени нараквици ✅ Стил на манжетни : Плетете ✅ манжетна : плетен зглоб...

DEN 1313.60

Сет вклучува : гроздобер стилизирана Пресвета Богородица на планината Кармел Скапуларна, ламинирана мо

DEN 3.00

Видео Демонстрационо видео за склопување на вода за склопување на вода во делот за информации за произ�

DEN 676.80

【Прилагодлива закачалка за венци】 Ние дизајнираме ажурирана закачалка за венци на вратата во нова бој

DEN 0.67

Стегач за степлер, 23 / 20 челик, 1000 главни делови, картон Основи на канцеларијата Земја на потекло на произ

DEN 383.84

Овој случај е специјално дизајниран за скенер Ccannon P215, овој случај е здрав, шок изобилен и водоотпорен за

DEN 479.84

Ремени за замена за ролетни со хартија Брендот за бренд за бренд за корпорации за мрежни мрежи се израбо

DEN 1276.80

Уредно и ефикасно управување со кабел; Чист изглед со минимален хардвер видлив од долната страна на раб�