.

.

Со попуст
SABRENT МУЛТИ Порт USB Тип C Центар СО 4k HDMI | Испорака На Енергија | 1 USB 3.0 Порта | 1 USB 2.0 Порта | SD/Microsd Картичка Читач

SABRENT МУЛТИ Порт USB Тип C Центар СО 4k HDMI | Испорака На Енергија | 1 USB 3.0 Порта | 1 USB 2.0 Порта | SD/Microsd Картичка Читач

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРОШИРУВАЊЕ НА ПОРТАТА : Надградете го вашиот работен простор со 1 дополнителен USB 30 Тип-порта со брзина до 5gbps пренос што обезбедува брзо синхронизирање и споделување датотеки. 1 дополнителни USB 2.0 порти за проширување Тип-а со брзина до 480mbps пренос совршен за поврзување на тастатури, глувци, флеш дискови, Печатачи или ДРУГИ USB поврзани периферни уреди. 4К HDMI ВИДЕО ИЗЛЕЗ : HDMI 2. Го проширува вашиот екран преку HDMI портата. Поток 4 K UHD Или Целосна HD 1080p видео НА HDTV, монитори, или проектори. Гром 3 компатибилен. (Потребен Е СИСТЕМ ЗА АЛТЕРНАТИВЕН РЕЖИМ USB Тип-Ц). ДВОЕН СЛОТ КАРТИЧКА ЧИТАЧ : СД И Микро СД картичка-читач. Супер брзи брзини на пренос што го олеснува пренесувањето фотографии или видеа од вашите мемориски картички на вашиот компјутер за само неколку секунди. ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА од 60 ВАТИ : уреди За Полнење со излезна порта За Испорака на Енергија што може да издржи до 60 вати!. ДИЗАЈН : лесен и пријателски за патување дизајн. Компактен МУЛТИ-порт УСБ тип-Ц центар совршено решение за проширување. ПРИКЛУЧОК И ИГРА : не е потребен дополнителен извор на енергија. Компатибилен СО USB C Лаптопи, Nintendo И Други Уреди Од Типот C. Лесен и пријателски за патување дизајн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 191.68

Вклучува тешка пластична рачка за заштита на рацете додека чистите Поставете ја дланката за удобно држ�

DEN 7328.00

34" широк х 46 " висок Крошна е широка 5" Тежи 53 3 / 4 килограми Вклучува 13 1 / 2 стапки жица и 6 стапки синџир Накл

DEN 176.48

Мултифункционален ОТГ Микро б до 3 слотови USB 30 Читач На Спецификациски Картички, ви овозможуваат да ужи�

DEN 184.48

Тела прикажува Прецизно Хоби Со Безбедносно Капаче И 5 Резервни Сечила Прецизност со сечилото од манган

DEN 255.84

Изолирана Поладна Торба За Ручек 600 негира полиестер / пвц главен оддел со патент; соодветни рачки со ши�

DEN 535.84

Висококвалитетен Материјал : Нашата Мексиканска Корпа За Перење Со Печатен Череп Од Шеќер Е Изработена

DEN 1.33

Е отворена само за надградба Ако компјутерот има модификации, тогаш кутијата на производителот се отво�

DEN 5519.68

#Рачната правосмукалка обезбедува моќно вшмукување, кое го отстранува целото ѓубре за неколку секунди,

DEN 752.00

Материјал : полицата на решетката за Палто е изработена од Микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : �

DEN 2.00

23 / 4" Хармоника Прирабница 11 / 4" до 13 / 4" Стома Отворање Бариера На Кожата Бариера На Кожата Опис На произв�

DEN 287.84

Futobooz е високотехнолошки бренд кој ги интегрира алатките За Инсталација R исто така вклучени Нашиот техн

DEN 1.67

Струја : 10АМатеријал : Пластика Карактеристики : Џорџет Број на модел : 111 Тип на прекинувач : прекинувач З

DEN 2.33

Комуникација : TCP / IP Влез За Напојување : DC / 12 V Влезен Формат На Читач : Wiegand 2666 битни Виганд Интерфејс : 4...

DEN 1.67

Нов далечински управувач Не Е Потребно Програмирање Само треба да се стави нова батерија за користење...

DEN 159.84

Кул Бел ВНАТРЕШЕН ПРЕДВОДЕН Пакет за 20042014 Субару Импреза Содржина на пакетот( 6 ПАРЧИЊА) : светла за Мапи,

DEN 902.40

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

DEN 1.33

Челичен Материјал и Стврднат Случај Претходно дупчат дупки на Држачите за Потпорна Шина Дизајниран и П�

DEN 2.33

1 Сијалица Препорачуваме( не се вклучени) : Е12 Врз основа, користи LED, CFL светилки Доколку е потребно затем�

DEN 2.00

Димензија : 13,5 инчи Висина х 8,27 инчи Должина х 8,86 инчи Ширина Материјал : Метал РАЗНОВИДЕН ДЕКОР : оваа ку�

DEN 1038.40

Производ 1 : Опис На Возраста : Сите Возрасти Производ 2 : ЗДРАВСТВЕН РЕГЕНЕРАТОР ЗА ЖЕЛКИ блоковите за ра�

DEN 2.33

Мешавина од течни, нејонски алкални сурфактанти, детергенти и емулгатори Нема точка на палење...

DEN 1.00

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

DEN 3453.60

МОЌЕН ПРОЦЕСОРКонфигуриран со врвот На линијата intel I5 quad Core gen 2 сериски процесор за молскавично брзи, си�

DEN 168.32

●Остар Џебен Нож●Издржливото сечило за нож што се преклопува обезбедува остри перформанси на сечење с

DEN 723.20

●Премиум Материјал Без олово висококвалитетно стакло, цврсто и издржливо, не е лесно да се оштети, долг

DEN 159.84

Црвена / Килибар / Бела Страна Маркер ПРЕДВОДЕНА Дозвола Светла Функција Како Странични Светла За Обеле�

DEN 1529.60

Со рачка, лесно за држење и држење, заштитувајќи ве од изгореници Со добар квалитет и ниска цена, има вис�

DEN 1270.40

Ве молиме, исушете го и чувајте ги садовите чисти и суви!!! Користете неутрални детергенти...

DEN 2.67

●Материјал●плишаната кукла лилјак е изработена од висококвалитетно пп памучно полнење, меко и удобно,

DEN 127.84

Лен ?Висококвалитетен материјал : нашиот тркач на маса од 4 јули е изработен од висококвалитетен лен, кој

DEN 0.67

Удрете ја нечистотијата со единствената достапна игра со четири трки! Слајд за напојување, превртување,

DEN 2216.96

Димензии на пакетот : 6 л х 5 Ч х 4 Макари Тежина на пакетот : 3,07 фунти Земја На Потекло : Кина Дел Број : 29003...

DEN 250.08

Потекло : ЦН (Потекло) Број На Компјутери : 3 парчиња Материјал : Крафт Хартија Број на модел : JQBBB0567 Повод :

DEN 0.67

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали греб

DEN 1.67

Совршена Големина За Џеб со дизајнот на преклопување од 3 слоја, оваа таблата со исечоци за медицинска с