.

.

Со попуст
Колорадо Планински Рударство Копродукции. - Сертификат За Акции

Колорадо Планински Рударство Копродукции. - Сертификат За Акции

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Акции Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании. Акциите се дел од постојаното финансирање на бизнисот. Нормално, тие никогаш не се враќаат, а инвеститорот може да ги врати своите пари само со продажба на друг инвеститор. Повеќето акции, или исто така наречени акции, заработуваат дивиденди, по дискреција на бизнисот, во зависност од тоа колку добро тргувал. Акционер или акционер е дел-сопственик на бизнисот што ги издал сертификатите за акции.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Отпорна на вода и Огноотпорна Кеса : со висококвалитетен Двослоен Огноотпорен Фиберглас, нашата огноот�

DEN 0.33

Преведува 112 јазици, Поддржува говорен превод,Еречник,превод на текст,извадок од текст,паметно снимање,�

DEN 295.04

Површината е матирана, нежна и мазна, а излезот на меурот е порамномерен убавина на вашиот аквариум со о�

DEN 255.84

Роденденски Чаши : овие црни чаши за забави се совршени за роденденска забава со тематска видео игра, фу�

DEN 2.67

Керамика Црн Бизен Комплет од 5 Диспензери за Соја Сос.Бојата на база е Сива.Материјалот е Керамички.Гол�

DEN 1.67

100% Сосема нов и квалитет Специјален дизајниран конектор, лента За зглоб Со Брзо ослободување Мекоста е �

DEN 0.33

Креативен уникатен подарок : барате да купите необичен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејс

DEN 0.67

Содржина на производот : ќе добиете 1 еез дц 24в воден електромагнетен вентил Режим на работа : N / C (нормал�

DEN 383.84

ПРОСЛАВЕТЕ ГО НОВИОТ ТАТКО! Нека знаат сите дека тој е прв пат тато! Замислете го како се смее и размислу�

DEN 3.00

Материјал Со врвен Квалитет : дебелина од 1,5 см и рамка широка 4 см+3ММ БЕЗ изобличување HD плови сребрено с

DEN 3.00

Избор на модел : Компатибилен за i Phone14 / 14 max / 14 pro / 14 pro max Ве молиме изберете ја вистинската големина на ва�

DEN 3.00

Компатибилен Модел Броеви : За Toshiba Portege Z830 Z835 Z930 Z935 Dc BRUSHLESS C39 C G61 C0000 J210 G61 C0000 Y110 L1707 Замена и висок квалитет

DEN 191.84

Волна Одлични и прекрасни реквизити За божиќен семеен собир, забава, фотографирање итн Со репрезентати�

DEN 2.67

Пластична рамка НеПоларизирани Ширина на објективот : 50 милиметри 2 Пара специјално дизајнирани леќи со

DEN 2.33

94% Полиестер, 6% вискоза Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинск�

DEN 0.33

ДВОСТЕПЕН ДИЗАЈН : држачот за дрвени стапчиња е дизајниран како двослоен за прикажување на две стапчиња

DEN 0.33

100% Полиестер Услуга : Стандардна Испорака или Забрзана Испорака На стандардната Испорака и требаат 1015 д

DEN 0.67

Ткаенина / кожа комбо случај : лопи i Phone 12pro макс картичка случај беше покриен со кожатапријателски Морск

DEN 1.67

**** ПРОДАЖНА ЦЕНА **** Висококвалитетна ткаенина направена специјално за подлога од јорган Беспрекорни 108

DEN 2079.84

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Ременот За одење На Лекарот За Неблагодарна Работа е направен да трае Дизајнир

DEN 2.67

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

DEN 1.00

● СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТОвие картонски кутии за подароци за подароци се изработени од елегантна мат лами�

DEN 2.00

Материјал : оваа смешна заштитна футрола за airtag е изработена од tpu,финото сечење совршено одговара на ва�

DEN 1449.28

Список за пакување : 1 еез Должина На Решетката 550 мм Главни карактеристики : висока моќност на пренос, до�

DEN 2.33

●Специјално Решение За Складирање Капа ● Овој сет на закачалка за организатор на бејзбол капа содржи 2

DEN 1471.68

Производот ќе пристигне или во црна или во бронза по случаен избор, но бидете сигурни дека и двете опции

DEN 207.84

€Смешни Најдобар Пријател Тамблер За Жени во исто време, претставени се две сламки и четка за слама Цел�

DEN 2964.96

Еден оддел, може да складира 47 градници, уредни и не се лесни за деформација 10 прегради можат да складира

DEN 0.67

Проектор стил SAE & DOT Одобрени За Улица Правни Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада Направено од пр

DEN 1136.00

Пространи Простори За СкладирањеЕлектронската патна торба е двослоен дизајн повеќе простор за складир

DEN 2.33

Име На Производот : Зборуваше Бричење Должина на сечилото : Околу 44мм Вкупна должина : околу 210мм Тежина :

DEN 255.84

Пронаоѓачот на клучеви Е ЛЕСНО поврзување и подготвени сте да одите Избор на 9 различни тонови на прстен

DEN 4624.00

Б85 врамен рудар за јаглен со професионален дизајн, забрзана конвекција на воздухот и дизајн на супер ла�

DEN 3.00

Со своите живописни бои и детални фотографии, сигурно ќе создаде ефект сличен на животот за вашиот аква�

DEN 711.84

На Heavy Продавница Замена Тешки Снег Стојат 1303206 со 1 / 4" х 2 " Ролна Игла 1303207 Нога Џек СпецификацииДолжина Н

DEN 2.33

Компатибилен : Кожен Паричник Случај, само Компатибилен Со Oppo A1 Pro / Reno8 T 5 G, а не други уреди Ве молиме про

DEN 111.84

Материјал : Изработен Од сунѓер, тој е квалитетен Прилика : сунѓерот за заптивање на ноктите е погоден за

DEN 320.80

3 полици држат накит, пари, монети, кредитни картички, клучеви и многу повеќе Часовникот со батерија лесн

DEN 303.84

?Совршен Подарок Различни прилики имаат потреба од различен изглед, така и ноктите Козиците притискаа

DEN 2.33

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

DEN 2.33

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

DEN 113.44

Комплет од 4 претходно набраздени ознаки за подароци Печатени на висококвалитетна картичка од 250гсм со �