.

.

Со попуст
ВИТАЛКО XLR Машки до 3.5 Мини Џек TRS Машки Адаптер 1/8 3.5 мм Џек TRS AUX до 3 Пински Микрофон Аудио Кабел Конвертор

ВИТАЛКО XLR Машки до 3.5 Мини Џек TRS Машки Адаптер 1/8 3.5 мм Џек TRS AUX до 3 Пински Микрофон Аудио Кабел Конвертор

DEN 190.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

3-Пински XLR Машки до 1/8 инчен 3,5 мм Машки Мини Приклучок Адаптер е дизајниран за поврзување на уред со XLR конектор преку Приклучок кабел или обратно Апликација : комбинирајте аудио уреди : Микрофон, дигитален интерфејс, лаптоп, паметен телефон, засилувач, уред за снимање, звучници, хај-фи аудио систем, конзола за мешање. Уникатниот дизајн на конекторите обезбедува совршено вклопување за вашата опрема. Највисок квалитет и прецизност. Металните конектори се обложени со 24 каратно злато и нивното куќиште е направено од алуминиум. Сигналната жица е изработена од бакар без кислород со висока чистота, што го неутрализира ефектот на оксидација. Благодарение на ова, кабелот работи многу години без губење на квалитетот. Со користење на овој висококвалитетен материјал, може да се постигне екстремно низок капацитет на кабелот, елиминирајќи го изобличувањето во пренесениот сигнал директно. Виталко е познат бренд кој нуди производи со највисок квалитет за аудио видео уреди и мултимедијални додатоци. Опсегот вклучува кабли и конектори, вклучувајќи конектори, приклучоци и адаптери со многу широк спектар на апликации во технологијата на мултимедијални и аудио видео уреди.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1049.60

Погонското вратило е изработено од супериорен материјал од не'рѓосувачки челик, кој е цврст и издржлив �

DEN 1491.20

Полјаците за прилагодување се во можност да врзуваат 1 агол надолу за да дозволат дождот да истрча, а не �

DEN 1.00

Поништување Модел на музички инструменти, дајте им на децата неограничен простор за изведба и да ја под�

DEN 639.84

Некомпромисно осветлување што го опфаќа секој агол на вашиот простор Осветлување од 360 степени со вкупн

DEN 1423.20

Од празничните наследства на Ватерфорд, украсот на часовникот на дедо е сигурен дека ќе донесе малку ис�

DEN 109.44

Природни магнетни Лодестоун Храна ! Она што ќе го добиете ќе добиете стаклена вијала од 4 мл Лодестоун во

DEN 284.64

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна торба за кутии со моливи е изработена од PU, лесна

DEN 2.00

Опција : 3inch 150mm / 4inch 195мм Име на артикалот : Комплет за рамки за FPV FRESTYLE Материјал : јаглеродни влакна...

DEN 1.33

【Материјал】 Знакот е изработен од алуминиумски метал, водоотпорен и искривен 【Големина】 Мерки за, со�

DEN 736.80

Пополнувањето на либман 03021 г Име на бренд : Либман; Под бренд : Гатор Тип на глава на мол : влажно; МОП мате

DEN 142.72

Земја на производство : Кина; Бренд : Материјал : пластика; Нето тежина : 33g Содржина на пакет : 500 (+ / 2%) x пл�

DEN 132.32

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Дел за замена на алатката

DEN 383.84

Персонализирана прилагодена рамка за фотографии Мерење : 12*17 CM / 13*18 CM / 18*26 CM Секој знаме на знамето има у

DEN 0.33

100% полиестер Повлечете го затворањето Добредојдовте во LCEPCY Store (◕ᴗ◕✿) Ви посакувам пријатно искуств

DEN 214.40

Блокира залутана светлина од внесувањето на визирот Ефективно го штити View Finder од удар и гребнатини...

DEN 1494.40

Со Чипсет Од Класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 80 MB / s* додека се среќавате UHSI / UHS1 (ултра Голе�

DEN 353.60

Вертикално ограничување на оптоварувањето за работа 49600 Ограничување на оптоварувањето на оптоварувањ

DEN 3.33

Материјал од нерѓосувачки челик : користење на процес на сечење, материјал од нерѓосувачки челик, висок�

DEN 1404.80

【Бесплатното стоење на решетката за чевли е боја на печење со висока температура】Изгледот на решеткат

DEN 1.33

плетени шорцеви велосипедисти шорцеви шорцеви црни фармерки црни шорцеви мажи мажи мажи кратки постав�

DEN 111.20

Овие минијатурни забавни знаци за паркирање се идеална големина за употреба во и околу домот, канцелари

DEN 687.84

Поместување на магнетна кертриџ со игла за игла со дијаманти Одличен квалитет на звукот и силна способн

DEN 207.84

Добредојдовте во графиките Винил Јунки! Ние сме целосна услуга во семејството во сопственост и управув�

DEN 335.68

Пластичната прачка завршува, обезбедува попрецизно растојание за инсталација и ја намалува виртуелнат

DEN 496.00

Професионална прецизна намалување Загарантирано да одговара на Окли Радар Ев напредувач OO9442 рамка Пре

DEN 1420.80

? Висококвалитетна крпа, влага докажано, засенчување, не е лесно да се избледат Самостојно лизгачки прст

DEN 1.33

Број на модел : EO01117 Тип : Сет на шрафцигер Материјал : Челик од легура Карактеристики : Мултифункционален

DEN 3.33

Книга за кожно дрво на животот Бронзена метална брава Над 100 страници Книга за кожно дрво на животот...

DEN 1.00

Го заменува Panasonic HHRP104 Type 29 одговара на KXTG23 XX KXTG54 XX KXTGA5 XX KXTH и други Го заменува Panasonic HHRP104 Type 29...

DEN 2.00

Qual os ® оваа ретро конзола за игри не само што поддржува систем за игри Emu ELEC 45, туку поддржува и МАЈЧИН АНД

DEN 880.00

Долго растојание : Моќен извор на светлина што може да ја направи светлината да стигне до неколку киломе

DEN 2.33

Вклучувањето на торбите обезбедуваат бариера за прашина и влага во прилог на инхибитор на корозија Пол�