.

.

Со попуст
AGOUNOD Граница Прекинувач 1pcs Моментално Патување Прекинувач АЗ-7120 IP65 10A 250V Мини Затворен Микро Ограничување ПРЕКИНУВАЧ TZ-7120

AGOUNOD Граница Прекинувач 1pcs Моментално Патување Прекинувач АЗ-7120 IP65 10A 250V Мини Затворен Микро Ограничување ПРЕКИНУВАЧ TZ-7120

DEN 442.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Микро Прекинувачи Лесна инсталација и долг животен век. Овие електрични прекинувачи може да се активираат со многу мала физичка сила, можете лесно да управувате со нив. Обично се користи во апликации за индустриска контрола за автоматско следење и означување дали се надминати границите на патување на одреден уред. Дизајниран за контрола на движењето на механичкиот дел. Широко се користи во електронска опрема,Фрижидер Блокирам НЕМА NC Прекинувач итн. Микро Прекинувачи Име На Производ : Микро Прекинувач Модел : АЗ-7120 севкупна Големина : 21 € 68 € 78mm Contact Конфигурација : 1no1ncactuator Акција : Моментален ( само-ресетирање )Рејтинг Напон : 250vrating Струја : 10aterminal Тип : Завртка ( 3 терминали )Боја На Копчето : Сребро, Материјал Со Црно Копче : Метал,Пластика Контакт отпорност : 30мин Отпорност На Изолација : 100М ( 500вдц )диелектрична јачина : 1500вац 1 минута работна температура : -15°C ~ +80°Користена влажност на камбиентот : .

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Зелена Заштита На Животната Средина : подлогите за Чаши се направени од плута и вештачка трева која изгл

DEN 963.20

МИНИ ПЛАСТИЧНИ ЦЕВКИ : Пакетот вклучува 20 парчиња цевки и 2 парчиња инка Со капацитет од 50 мл за секоја ра

DEN 2.67

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20 Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба само �

DEN 1539.20

Екстремно транспарентен и висок сјај Лесно за печатење Висока сила и цврстина во споредба со слични мат

DEN 175.84

Expander на RC Servo Angle се користи за проширување на серво аголот, аголот првично е поставен на 90 степени, а пото

DEN 2.00

Е прилагодено : да Оперативна температура : 1 Енергија на дисипација : 2 Тип : Регулатор на напон 5 PCS BDM / USBD

DEN 1124.96

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина / надворешни димензии (W X D X H) : 10,8 x 5,9 x 29,5

DEN 671.84

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : ова е замена на филтерот за воздух за ефикасно филтрирање на честичките во воздухот за

DEN 0.67

Двостран Вистински Сјај 5 " Високи Цврсти Сјајни Картонски Крстови Прикачени На Дрвени Стапчиња Совршен

DEN 1.00

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 125 во, Плочи 21 см / 8.44 во и 27 см / 10 ● Материјал За Држач За торта :

DEN 2680.48

Замислете секој пат кога одење во вашата кујна или оставата, чајната кујна, најде се што е уредно органи�

DEN 415.84

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, рачно, зголемување, патување...

DEN 296.80

Големина : 10 Ткаат дизајн, добар за вентилација Добро за чување пенкала, тетратки, клипови, зачини, закус�

DEN 1.67

✿ Оваа свинче банка може да се удвои како декорација на просторијата, таа е едноставна и практична Може�

DEN 78.40

Најтемната боја во нашиот опсег специјално одговара за ефектите од темно обоени возила и површини Исто

DEN 95.84

23 инчи одговара на обемот на главата на повеќето корисници Апликација : една големина најмногу одговара

DEN 113.44

99мм x 93мм чисти налепници 1 лист од 6 налепници Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите талентирани диз

DEN 159.84

100% полиестер Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табел�

DEN 476.80

Стр Фризери за уши : Направено од PP материјал, за носење Капаци за ушни салони за коса : Ушите од бојата на

DEN 407.84

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

DEN 1398.40

Оваа торба за оружје е погодна за фитнес, трчање, возење и други спортови Торбата е моден и едноставен ст

DEN 2.33

Алатка за отстранување на шофершајбната Сече бутил лепило запечатување соединение околу шофершајбнат�

DEN 175.84

1 ПАРЧИЊА АГУ ДРЖАЧ ЗА ОСИГУРУВАЧИ СО ОСИГУРУВАЧ (5) 40 ЗАСИЛУВАЧ ПОЗЛАТЕН ОСИГУРУВАЧ...

DEN 358.40

? 【Безбедност】 : Дизајнирано и тестирано специјално компатибилно за вашиот Go Pro Hero7 White USB TypeC / PD / Power Delivery

DEN 892.80

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 1393.60

Големина : 4 "x 6" Тоа е идеална големина како исклучителна декорација на домот Премиум материјал : Нашиот �

DEN 1.67

Авон Колекционерски Мајки Ден Плоча, 1997 Фина порцеланска чинија исечена СО 22к злато Плочата е со дијаме�

DEN 1.67

Синтетички Материјал Дрвена Играчка За Табла : со светли бои, убаво и, што ќе го привлече вниманието на д�

DEN 528.00

Winter 2022 зимски Капут за жени Трендовски ✹ ✹ Најдобри Подароци за Жени / Мајка / Пријатели Денешни Зделк

DEN 3.33

100% памук Големи и високи шорцеви за машка шорцеви со скокање со високи тренинзи со високи половини, коко

DEN 0.33

Блејзер јакни мажи обичен блејзер за човек Увезени! Мажите ја загреваат надворешната облека и јакните к

DEN 1.67

Избришете чиста со влажна крпа Везени графики со подигнати детали Една големина најмногу одговара...

DEN 2.33

Соодветно за да ги задоволите вашите потреби : ќе добиете 10 парчиња турски сини зли приврзоци за очи, дов

DEN 2.00

Точно, специјално развиени и компатибилни со KENWOOD DNX518 VDABS Изработен од отпорен на гребење, високо трансп�

DEN 223.84

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиесте�

DEN 1.67

Број на модел : HFM512 GD3 GX013 N BA Тип на погонски интерфејс : PCI Express 3 Технологија на флеш меморија : TLC (ќелија н�

DEN 239.84

Супер апсорбирачка Вода : Овие подлоги се направени од апсорбирачки керамички материјали кои веднаш аб�