.

.

Со попуст
Кленплус 3 парчиња. Црвен Мотор Лепенка Занаети Уметност Шиење Поправка Слатки Мотоцикли Цртан Филм Везено Железо На Шиење На Лепенки За Значки ЗА ФАРМЕРКИ САМИ Ја?

Кленплус 3 парчиња. Црвен Мотор Лепенка Занаети Уметност Шиење Поправка Слатки Мотоцикли Цртан Филм Везено Железо На Шиење На

DEN 143.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 2,2/8Х3, 5/8 ИНЧИ/ Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : . Прскање доволно пареа на површината на крпата и листот за загревање на задниот дел од лепенката. Ставете го лепенката на вистинското место на вашата крпа додека сакате да ја декорирате. Заштитете ја површината на лепенката покријте ја со влажна крпа или тенка крпа и пеглајте со висока температура потоа притиснете го пеглата врз лепенката 10-15 секунди околу 2-3 пати. Долго време користењето треба да се повтори во чекор 3 на задниот дел од крпата. Чекајќи додека не се излади, потоа проверете дали секој агол на лепенката и околу работ на лепенката е веќе запечатен. Ако сеуште не е завршено, повторете во чекор 3 и чекор 4. оваа ставка може да биде зашиена или испеглана, сепак предлагаме пеглање на место, а потоа шиење за да се осигура дека е безбедна. Пакетот ќе се испраќа директно од Тајланд Преку Стандардна Воздушна Пошта Со Мал пакет и ќе бидат потребни околу 11-21 работни дена. 100% Гаранција За Задоволство. Ако не сте задоволни со производот што сте го купиле поради некоја причина, ве молиме контактирајте не за инструкција за враќање во рок од 14 дена за враќање на средствата.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 343.84

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 535.68

Димензии : 14 х 1 Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер За Лес�

DEN 3199.84

Лесно За Преклопување и Складирање Погодно за преклопување на исправена веслачка машинаОдлично за дом

DEN 271.84

Ѓердан од легура на урн со полнење инка и иглички Накит на ѓердан високо 1,6 инчи; ширина 0,9 инчи; Должина н

DEN 0.67

[Висококвалитетен материјал] рамката за очила е рачно изработена од природно дрво, издржлива, лесна, из�

DEN 672.48

Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : увмастило за лекување, завршна обработка на горниот с�

DEN 530.72

Големина на производот : 4,6 х 3,2 инчи (11,8 х 8,2 см) Земја На Производство : Јапонија Материјал : Порцелан...

DEN 1083.20

♚МАТЕРИЈАЛ : Изработен од врвно дрво што не му штети на здравјето Може повторно да се користи и е потрај�

DEN 1491.68

[Карактеристики] Нашиот Држач За Капут Со Завртки за Ѕид е Отпорен На ' рѓа, Еднократно, Отпорен на Масло,

DEN 197.92

ВИСОКА ТОЧНОСТ : дебеломерот на делителот на пружината е мал и компактен, со стандардна големина и висок

DEN 2.67

Дизајниран за мали раце, со поставки погодни за деца, може да стимулира многу забава и имагинација во иг

DEN 3.00

Мерките се приближни и надвор видете опис за детали Кеси се 100% Американски Девица Памук Шие во САД...

DEN 555.52

Капацитет : 3400m Ah Димензија : 75,40 x 50,30 x 21,30мм Сертифициран со ISO9001, Рос Капацитет : 3400m Ah...

DEN 1408.00

Дел Број МАКИТА БЛ1013 Фит Модел Макита МУС052, МУС052Д, МУС052ДВ, МУС052ДЗ, РЈ01В, Ш01, Ш01З, СТЕКСМЛ101, СТЕКСМЛ102.

DEN 2.67

За Colecovision & Адам Семејство Компјутерски Систем За Colecovision & Адам Семејство Компјутерски Систем Burger Time е а�

DEN 2.67

[?Пакетот Вклучува?] : 120 парчиња конфети од лисја од Марихуана, повеќе бои и форми, доволната количина ќе �

DEN 0.33

Повеќеслоен дизајн, голем капацитет, за задоволување на потребите на богата козметика и алатки Бравата

DEN 0.67

●Поширок И Јасен Вид Q : Ова 9003 / h4 високо / ниско светло + h11 светилки за магла светилките на тојота тундра

DEN 0.33

Големина19х7, 5х3, 8см / 7, 5х3х1, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож

DEN 215.84

Тежина : 63гр; Одговара За Диа За Нокти : 6#, 8#, 10#, 12# Главна Боја : Бела; Материјал : Пластика Големина 1 : 7,5 х 29�

DEN 527.84

60% Полиестер, 40% Вискоза Затворање на копчето Машинско Перење [Опуштено Вклопување] : оваа машка карирана

DEN 3.33

Замена За ЦРНА & ДЕКЕР НПП2018 Батерија Замена За Црна & Декер 18v Hpb18 Моќ Алатка Батерии Една Година Гаранци�

DEN 2655.84

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

DEN 495.84

Оваа Хироза 12 пински Женски Y сплит кабел може Да Напојува и пренесува видео сигнали до вашата индустрис

DEN 1448.00

Доаѓа СО 2x налепници направени обичај само за вас! Премиум надворешен ув и водоотпорен винил кој трае до

DEN 1.33

[Исклучителна Шема] Оваа чанта за шминка е со прилично извонредна шема и елегантно совпаѓање на боите То

DEN 1.67

ДијаметарТеми По Инч : 7 / 1614 Должина : 3 инчи А307 е спецификација за завртки од јаглероден челик, столпчиња

DEN 616.00

€ 4 нерѓосувачки челик вртливата глава рицинус тркала Погоден за употреба на мебел, колички и повеќето �

DEN 1.00

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашат�

DEN 186.56

【Компатибилен】 : Само компатибилен со i Phone 12 Pro Max 【Издржливост и отпорност на гребење】 : TPU и силиконск�

DEN 0.33

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

DEN 287.84

Големина 9 '' долга x 6 'ширина Организирајте ги маските, тоалетите, личните работи и чувајте ги чисти Напр

DEN 1.00

Не зафаќа многу простор и може да се чува бунари Оригинален изглед, чувство и тежина, големо внимание на

DEN 443.20

Класа X (0 00004 "толеранција) Челик со алатка; 60 / 65 RC (ладно стабилизиран) 4 микроинч финиш или подобро Околу 1

DEN 1.00

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

DEN 303.20

2 мини стапна календари5" h Совршен За контролна табла за автомобили, фрижидер итн Квалитетна рачно сошие

DEN 2.67

Големина (прибл) : 8,9 х 0,3 х 0,3 инчи (22,5 х 0,9 х 0,9 см) Материјал : Полибутилен терефталат Земја На Производство

DEN 257.60

Каменот може да ја релаксира или ублажи вознемиреноста Материјал : Селенит Тежина : 2040гр Природен крист�