.

.

Со попуст
Студентска Камера олимп ОМ-1 Облека Тело W Ремен 75-205 Зум Флеш Чевли Рака Зафат

Студентска Камера олимп ОМ-1 Облека Тело W Ремен 75-205 Зум Флеш Чевли Рака Зафат

DEN 1590.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОМ-1 ТЕЛО НА КАМЕРАТА (СО КАПАЧЕ НА ТЕЛОТО) ДОДАТОК ЧЕВЛИ 1. 1 : 3,5 75-205ММ ОБЈЕКТИВ (СО 1А ФИЛТЕР, КАПАЧИЊА, КУЌИШТЕ И ПРИРАЧНИК). АВТОМАТСКИ ТЕЛЕ-КОНВЕРТОР 3Х-21 (СО КАПАЧИЊА, КУЌИШТЕ И РАЧНО). РЕМЕН ЗА КАМЕРА. ЧЕТКА ЗА ВЕНТИЛАТОР. ЏЕБ ВОДИЧ ЗА ПРАКТИЧНА ФОТОГРАФИЈА. СЛУЧАЈ (11 Х 6 1/2 Х 3 1/2 ИНЧИ). Тело И Додатоци На Камерата. ОЛИМП ОМ-1 ТЕЛО НА КАМЕРАТА (СО КАПАЧЕ ЗА ТЕЛО) ПЛУС ЧЕВЛИ ЗА ДОДАТОЦИ НА ОЛИМП 1, КВАНТАРАЈ 1 : 3,5 75-205ММ ОБЈЕКТИВ (СО 1А ФИЛТЕР, КАПАЧИЊА, КУЌИШТЕ И ПРИРАЧНИК), ВИВИТАР АВТОМАТСКИ ТЕЛЕ-КОНВЕРТОР 3Х-21 (СО КАПАЧИЊА, КУЌИШТЕ И ПРИРАЧНИК), РЕМЕН ЗА КАМЕРА, ЧЕТКА ЗА ДУВАЛКА, РАЧЕН ЗАФАТ, ОРИГИНАЛЕН ПРИРАЧНИК ЗА УПАТСТВА ОМ-1, ПРИРАЧНИК ЗА СИСТЕМОТ ОМ ЗА ГРУПА ЗА ЗАМЕНЛИВИ ЛЕЌИ ЗУИКО, ЏЕБЕН ВОДИЧ ЏОН ХЕЏЕКО ЗА ПРАКТИЧНА ФОТОГРАФИЈА И ФУТРОЛА СО РЕМЕН. СЛУЧАЈОТ МЕРИ ПРИБЛИЖНО 11 Х 6 1/2 Х 3 1/2 ИНЧИ. КАМЕРАТА ИЗГЛЕДА ДЕКА Е ВО РАБОТНА СОСТОЈБА И БЛЕНДАТА ПУКА НА СИТЕ ПОСТАВКИ, ИАКО НЕ Е ТЕСТИРАНА СО ФИЛМ ИЛИ ЗА ТОЧНОСТ. ТЕЛОТО НА КАМЕРАТА Е ВО ДОБРА КОЗМЕТИЧКА СОСТОЈБА СО НЕКОИ ОПШТИ ЗНАЦИ НА ВОЗРАСТ И УПОТРЕБА, НО НЕМА ОЧИГЛЕДНА ГОЛЕМА ШТЕТА.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Висината На Пакетот На Производот Е 9,74 Инчи Земја На Потекло : Кина Должината На Пакетот На Производот Е

DEN 1360.00

✔ Луксузен и стилски изглед чисти акрилни панели и полирани капачиња за завртки, совршени за украсна н�

DEN 2.33

Пп Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна кутија за ручек бенто е изработена од пп,цврст�

DEN 255.84

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

DEN 1.00

304 Конструкција од не'рѓосувачки челик за да се спротивстави на 'рѓата и корозијата Погласена со фино fnish

DEN 228.16

Број на модел : 33149 Надворешни димензии : 20,9 x 25,2 инчи (530 x 64 МАТ Надворешни димензии : 20,5 x 24,8 инчи (520 x 630...

DEN 2.33

✔ 【Вклучување на производот】 Кутија со батерии за полнење на NIMH AAA, 6 клетки, напон : 12 V, капацитет : 630m Ah..

DEN 191.84

16 Инчи Висина Светло Сина ПОД Морето Фолија Балони Банер што ќе се истакне и ќе ја направи вашата Роденд�

DEN 3.00

●Освежувачки Летен Декор Со својата боја на лимон и дизајн на овошје, овој дрвен послужавник е совршен �

DEN 135.20

Материјал со висок квалитетОваа сечило на пила од 100мм дијамант од висококвалитетни честички на дијама�

DEN 540.80

Вовед во производот : светлечки кристални орнаменти, по моќта на кристалната топка прозрачна ноќ ќе бид�

DEN 981.12

Производ 1 : децата дизајнираат И градат сопствено игралиште Производ 1 : Развијте вештини за рано СТЕБЛО

DEN 783.84

Карактеристики на монокуларниот телескоп на Кимвуд со премиум FMC леќи и Bak4 Prism, опремени со зголемување �

DEN 4947.20

Воздушни цилиндри Воздушни цилиндри Air Cylinder Sairslg Brand SMC Тип Минијатурен слајд цилиндер MXJ45 N 410 N MXJ65 P MXJ610 N MX

DEN 1.33

Акрилик Акрилик приказ на чантаДизајн на решетката за малопродажба на решетката го одржува целиот ваш �

DEN 2.67

Забелешка : Ве молиме измерете го јазот помеѓу wallидот и печката пред да ја набавите, филер за јазот е диз�

DEN 3.33

Претходно измиени Високо апсорбирачки и практично без влакненца Не е направен со природен гумен латекс

DEN 319.84

Луксузни торби за подароци за подароци, бонбони и чоколади Повторно користење и цврсти кутии за подароц

DEN 3.00

Компатибилен : Специјално дизајниран за samsung galaxy s9 Ве молиме обрнете внимание на втората споредбена сли

DEN 1060.80

●Опсег на чистење+ : се користи за чистење на ѕидови, чистење на ѕидови од стакло на прозорци, чистење на

DEN 2.00

Модел : ДР15 Енергија : 15 W, влезен напон : 110 / 220 VAC Метод на заштита : Преоптоварување, наднапон, краток спој.

DEN 1081.60

Големина на козметичка кеса : идеалната големина е 7,5 х10 инчи што е совршено за лесно носење на целата ва�

DEN 300.64

Карактеристики Полуискривени рамења за функционалност : закачалките за кошула имаат мали контурирани �

DEN 194.72

Оксфорд Затворање на патент Прилагодениот случај со моливи го олеснува носењето кога патувате, можете �

DEN 286.24

①Слушалки ЗА музика ием + дизајн За поништување на бучава Уживајте ВО СТЕРЕО Звукот НА Хд На Удобен Начи

DEN 1296.00

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

DEN 1.33

Лесен за користење Едноставно приклучете го пристаништето за полнење и поставете го вашиот портал да с�

DEN 5601.60

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

DEN 1438.40

Ние развивме сопствен софтвер / апликација Чаток, можете да пребарувате и преземете „Chackok“ на Google Play ил

DEN 428.16

Висина 3,1 инчи (8 см) x ширина 7,1 инчи (18 см) Број на џебови : 1 (1 надворешен, 0 ентериер) Висина 3,1 инчи (8 см) x ши

DEN 950.88

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : Ширина : Материјал : Абс Предсобраниот модел, подготвен з

DEN 2.00

Супер HD Про Задна Камера Резервна Копија Паркинг Камера За Мерцедес Бенц C Класа W205 CLA C117 20152017 w / NTG5 CCD СТА�

DEN 2.00

Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Вграден Висок Извор На Светлина Во Боја, Осветлување Со Постој