.

.

Со попуст
Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Шема На Еднорог На Лента За Рамо

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Шема На Еднорог

DEN 1096.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

1 4х6, 3х6ин/24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; должина На Ременот : 24ин/61см; нето тежина : 144гр. Торбата за ручек лесно се вклопува во вашата двослојна бенто кутија од нерѓосувачки челик со вашата екстра голема кригла за кафе, шише со вода и многу закуски за денот со простор за поштеда. Правоаголна торба за оброци идеална за детски спортски игри, училиште, работа, излети, патувања, теретана, патувања, ручек во канцеларија, плажа и многу повеќе. Оваа издржлива, практична и лесна за употреба премиум кутија за ручек лесно може да прими ручек за повеќе од 1 лице, лесен за носење на рамо или рака. Пакетите за оброци се еколошки метод што може повторно да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и пластика за садови за еднократна употреба. Здраво, Добредојдовте во продавницата ДЕЈЈА, сакате да уживате во добар ден на отворено? Земете го вашиот ручек и одете таму каде што сакате!Со оваа стилска и лесна торба за ручек, вашата храна ќе се чува свежа со целосно изолирано и издржливо затворање на патент.Пакувањето сопствен ручек на училиште, работа или патување е одличен начин да заштедите пари и да го намалите загадувањето на животната средина!Внимателно спакуваните домашни ручеци не само што можат да бидат здрав и еколошки избор, туку можат да ги намалат и трошоците за јадење за вас!Y! Што чекаш? Здравиот начин на живот што сакате да го постигнете започнува на работа, а носењето кутии за ручек е најдобрата и најлесната опција.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 834.56

Нарачувате јонско сребро од 20 ппм во стаклено шише од 500 мл Не се додава боја Ова е јонско Сребро од реаге

DEN 1.00

Run Phones Classic : фитнес слушалки со кабел што се поврзуваат преку стандарден аудио приклучок од 3,5 мм Без Нап�

DEN 0.33

Број На Модел На производителот : DLGL1 EPCCL201Y225 Оптимусгл01Е / докомо случај со смарагд и освежувачки бои...

DEN 2.00

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една големина Нагоре `+ Дозвола, н

DEN 1.00

Пакетот содржи 24 парчиња сјајни акрилни нокти, 2 листови двострани налепници за лепак за нокти и 1 мини д�

DEN 367.84

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 16,5" Л Х 12,6 В" Х 11,8" Х организациските канти имаат доволно простор за складирање на многу

DEN 2.67

ТАБЛАТА СО ИСЕЧОЦИ СО ГОЛЕМИНА а4 / БУКВИ : 12,5 х 9 инчи Дебелината на таблата со исечоци е 0,1 инчи, цврста и

DEN 4049.76

Карактеристики : точно мерење, удобен и издржлив, стабилен дисплеј Голем лцддисплеј, со сино позадинско

DEN 2.00

Посветла и заштеда на енергија Висококвалитетен материјал, добар носивост Вграден возач со постојана с

DEN 1473.60

Оваа плоча плаксиглас акрилна корпа со прегради што одговараат на големината на вашите производи и е од

DEN 465.28

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 191.84

[ Бришач За Ретровизори За Автомобил Што Може Да се повлече] : Овој бришач за ретровизори за автомобили п�

DEN 3184.00

Издржлив и безбеден сефот е изработен од нискојаглероден легиран челик, задебелен панел на вратата од �

DEN 1.33

Земја како етикетирана *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.00

Чашите се во едноставни, но модерни форми и во мат финиш Чисти, современи линии во комбинација со палета

DEN 3.00

Шестоаголната приклучна линија На Уреа е соодветна за длабоки области Дизајнот со 6 точки обезбедува по

DEN 2.00

Веб куршумска точка 1 Веб куршум точка 2 Веб куршум точка 3 Веб куршум точка 4 Веб куршум точка 5...

DEN 470.08

Комбинирана Вежба Карактеристики : .Изработени од висококвалитетен цементиран карбид Добри перформанс

DEN 1.67

Содржина Галор Нови Кули и Непријатели Медал Предизвик Визуелна Привлечност на системот PSP Опис на прои

DEN 2.00

Отстранлив држач е компатибилен Со Garmin Нова 2555 LMT 2555 LT 2595 LMT Отстранлив држач има приклучок За топка Гарм�

DEN 1208.00

Приклучок за слив Хромиран синџир Топката тип синџир Приклучок за слив Хромиран синџир Топката тип син�

DEN 719.20

Подгответе се за авантура со Еурека! Мидори 2, три сезона, шатор за ранци за две лица, кој нуди многу прост

DEN 2.67

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН АВ / Тв Надвор Видео Кабел / Олово ( НеОЕМ) Внесување тип : USB 10 ПИНСКИ AV конектор Излез т

DEN 1.00

? Голем Капацитет За Еден Месец : организатор на пилули за патување КИГИ со големи прегради кои можат да �

DEN 0.67

Мек Идеален За бричење на нозете, хируршко закрепнување и превенција од повреди Тежок Сет за Туширање 500

DEN 2.67

Поставата : синтетички влакна Создадете ноќ за паметење Со Кокошката Ноќ Вили Застрелан Очила Забавнио�

DEN 2.67

●Материјал● : стегач За Пролетно црево изработен од 65мн Пролетен Челик Издржлив и цврст, отпорност на к

DEN 639.84

Компактниот дизајн го елиминира нередот (Висок 5 Инчи) Алуминиумска конструкција за леснотија и издржли

DEN 111.84

Силно Напојување Поддржете излез 5 V 2 A, помоќен и стабилен Универзална Компатибилност Овој Микро USB

DEN 159.84

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

DEN 1199.84

ДЦ25 Дајсон Земјата на Потекло на производот е Кина Името На Брендот на производот е : Дајсон Ад Dc25 Почист

DEN 1518.40

● Висококвалитетни неонски светла, висока осветленост, долг работен век, побезбедни и потрајни Може да

DEN 113.92

100% Полиестер МАТЕРИЈАЛ : оваа кошула за широк фустан за ноќта на вештерките е изработена од мека растегл

DEN 1.00

10 Секунди време на одговор Компјутерски излез Високи и ниски аларми Брз одговор со голема точност...