.

.

Со попуст
Sutk Mgn Водич Сет 1pc Mgn Линеарен Водич+ 2pc Mgn Блок MGN7 MGN12 MGN15 MGN9 300 350 400 450 500 600 Минијатурни Линеарни Железнички Слајд

Sutk Mgn Водич Сет 1pc Mgn Линеарен Водич+ 2pc Mgn Блок MGN7 MGN12 MGN15 MGN9 300 350 400 450 500 600 Минијатурни Линеарни Железнички

DEN 300.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Линеарен Водич мгн серија : МГН7 МГН12 МГН15 МГН9 Обично се користи НА 3д печатачи и цпу машини. Овие лежишта се покажаа како долготрајни и обезбедуваат прецизно линеарно движење со ниско триење. Се користи за дизајн на производи со линеарно движење може да соработува со линеарно лежиште за да обезбеди одлични спортски перформанси при оптоварување или прилики со долг удар. Непречено движење, ниско триење, ригидност и долг живот. Имајќи различни делови од големината е стандардизирана, заменлива, не грижете се ако замена на истрошени. Изработен од квалитетен алуминиумски материјал за добра отпорност на ' рѓа и подобри перформанси, цврстина и долг работен век. Ве молиме запомнете : Сликата исто како референца. вистинската испорачана стока ќе преовладува !Забелешка : Нашиот MGN Е Лесен Пред-оптоварување Не Без Претходно оптоварување. Ако мислите дека блокот е малку тешко да се движи кога сте го примиле производот, притиснете ја кочијата и преместете ја неколку пати прво, исто така можете да користите лубрикант на шината или во кочијата, ќе биде потечно! Пакетот вклучува : 1pc Mgn Линеарен водич 2pcs mgn блок ние ќе испратиме 1pc железнички и дополнителни топки како подарок ! Ве молиме проверете Која Големина и Должина ви треба.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 879.68

Челик со голема брзина монолок пет флејта контра мијалник 3 / 4 "дијаметар на телото, 1 / 4" шестоаголник за �

DEN 273.60

Ѓердан за дифузер на есенцијално масло : Отворена топка за ароматерапија, може да стави таблета за темја

DEN 2.33

Компатибилност : дизајниран да одговара на Kobo Clara HD 6 "EReader 2018, изработен од трајна синтетичка кожа со мек �

DEN 849.60

Пакетот вклучува 1 единица со двојна палета за чаша со двојна палета за чаши за акрилик или маслена боја

DEN 928.00

Главен материјал : железо Големина на производот : 29*13 Категорија на боја : Црна, бела Тежина : Околу 0,56 кг

DEN 1.67

Широко применливо : Мерачот на шеќер е погоден за содржината на шеќер во круши, лубеници, грозје, кантало

DEN 1616.00

Ткаенина што дише : торбата за складирање е изработена Од Оксфордска ткаенина, која може да промовира ве

DEN 2.33

Влез на AC : 100240 V ~ 1 Излез : DC 5 V / 6 V / 7.5 V / 6 V / 12 V / 13.5 V / 15 V, 1 A 3 A, 45 W Замена на 45 W 36 W 30 W 24 W 12 W полнач на каб

DEN 2.67

Цврст дизајн : Секоја клипови со слики се изработени од силен челичен материјал за да ги обесувате вашит

DEN 335.84

【Научен калкулатор со тетратка】 Дојдете со таблета за пишување од 6,5 инчи и пенкало, што ви овозможува �

DEN 2.33

Компјутерска прецизност се намали за да се вклопи во вашето возило Гордо направено во САД !! Рефлектираа

DEN 2.33

FSK / DTMF Дојдовен повик за лична карта, автоматска идентификација Број / време Проверете на бројот на пови�

DEN 3.33

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Ништо Стил на глава : Ништо Материјал : месинг Пакет : 100199 п С

DEN 390.24

СТП кожа Направени во САД или увезени Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од

DEN 1.33

【Силна моќност】 алатка за кондиционирање на површината со бакарен мотор 1400 W е дизајнирана за сложена �

DEN 2.00

(А) 1 парче од 1 3 / 8 " / 35мм нула толеранција (метално исполнето) тркало со дијамантски тапан (5 / 8" 11 навојна а

DEN 1.00

Заштитникот на екранот IQ Shield компатибилен со Kindle Fire HD 7 инчи (2ри генерал, 2013) ги вклучува нашиот заштитен

DEN 2545.44

Замена ЗА ПРАШАЈТЕ ПРОКСИМА ДП4100З СВЕТИЛКА И ДОМУВАЊЕ ПРОЕКТОР ТВ Светилка Сијалица Единица по продажб

DEN 0.33

Сплит јадрото на струјата на струјата SCT016 Open Влез на јамка : 120 A Измерен опсег : 160 A Оценет излез : 40m A напо�

DEN 447.84

65% полиестер, 35% памук Направени во САД и увезени Затворање на привремено Само миење на рацете Апликациј�

DEN 3.33

Нерѓосувачки Челик Рамен Подлошки изработени од 188 аустенитен нерѓосувачки челик главата на завртката.

DEN 1.67

Оваа машинка за нокти е изработена од висококвалитетен, високо издржлив метал, елегантен и остар, силен

DEN 1435.20

Држач на бројот на табелата Поставете го клипот за картички, совршен додаток за да се создаде празнична

DEN 247.84

600Д полиестер ОРГАНИЗАЦИЈА НА АВТОМОБИЛИ ЗА ЦЕЛИОТ АВТОМОБИЛсовршен организатор на автомобили за чува�

DEN 415.84

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

DEN 1449.60

Тип на приклучок : 12v2aau30 Излезен интерфејс : 5,5мм*2,5мм Број на модел : 12v2a30 Врска : Вклучете се Тип на излез :

DEN 625.60

Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држ�

DEN 0.67

Тест PH98109 Површинска p H вредност, користејќи рамна електрода дизајнирана за површини за мокрење, ви пома

DEN 1281.60

Нерѓосувачки Челик Рамен Подлошки изработени од 188 аустенитен нерѓосувачки челик главата на завртката.

DEN 148.80

Магнетна мрежа за компјутер : 【Дијаметар на мрежа】 0,5мм, ултра фината мрежа има подобар ефект, ефикасно

DEN 1112.16

Направени во САД или увезени Синтетичка гума ѓон Артикулациска геометријастратегиски поставени жлебо�

DEN 287.20

Прилагодено дизајнирање со опкружени декорации сите други се супстандардни имитации Прилагодено диза�

DEN 3.33

Кожа од кравјо Работни ракавици од кожни кожни кожни мека кожа од кожа, супериорна абразија и отпорност

DEN 3.00

Одлични Подлошки : можете да ја користите машината за перење за да создадете простор помеѓу компонентит

DEN 1.67

Широка компатибилност, меморискиот стап е погоден за СИТЕ USB 20 порти, погоден за 7 / 8 / 10 / Виста / XP / 2000 /

DEN 158.24

Д р Вилмар Швабе Индија терминалија Chebula разредување 1000 CH шише од 30 ml разредување Користете под надзор н�

DEN 422.24

100% сосема нов и висок квалитет Направено од високо квалитетни материјали, потрајни Се вклопува за вакуу

DEN 144.00

Увезени Мерки за пета приближно 4,72 инчи “ жени чевли деца борење чевли слајд жени кои трчаат чевли мажи

DEN 1422.08

?●Апликација и Глас И Далечински Управувач ● роботската правосмукалка може да се контролира преку АПЛ�

DEN 2.67

Име на производот : Одлемување Фитил; Должина : 2М / 6,56 стапки Пресечна Површина : 4мм2; Материјал : Бакар...

DEN 319.68

❀€Голем Капацитет●големината на складиштето под креветот е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги

DEN 1212.80

Карактеристики Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Големина на затегнување : 4 x 11mm / 0,16 x 0,43inch (d*l); Rivet Mandrel Di

DEN 270.08

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на пулвер Официјално лиценциран американски фудбалски пр

DEN 847.84

Цврста конструкција на телото на месинг за трајни и сигурнидизајнот со две рачки е погодно за прецизно �