.

.

Со попуст
Yongnuo YN50MM F1. 8 II AF/MF 0.35 M Фокус Растојание Стандард Премиер Леќа Бела За Canon DSLR Камера

Yongnuo YN50MM F1. 8 II AF/MF 0.35 M Фокус Растојание Стандард Премиер Леќа Бела За Canon DSLR Камера

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

€Карактеристики f1 8 Голема Решетка, 6 елементи во 5 групи, дијаметар На Филтерот од 58мм, сечила на Отворот од 7 парчиња, Автоматски Фокус и Рачен Фокус. ●0,35 метри Најблиску Растојание За Фокусирање Во Споредба со првата генерација, растојанието за фокусирање на плакарот Од YN50mm F1. 8 II е скратено на 0,35 m. можете да се приближите до објектот за фотографирање и да го зголемите објектот. 8 Светла Решетка, поддршка AF и MF jn50mm F1. 8 Ii Максимална решетка F1. 8, боке ефектот лесно се постигнува, што ви носи повеќе забава за време на фотографирањето. Поддржува автоматски фокус и рачен фокус. Режимот на фокусирање може да се избере според практични барања. ●7 кружни сечила на решетката ● YN50mm F1. 8 ii има 7 парчиња сечила на отворот, што помага да се сликаат кружни дефокусирани точки или помага да се запре и да се слика ефектот од 14 starвезди. ●USB-бесплатна Надградба на Фирмверот, Издржлив Метален Држач Firmware На објективот може да се надгради преку камера наместо да се користи USB порта (Забелешка : оваа функција треба да биде поддржана од камерата). Усвојува хромирана и метална монтажа со висока точност.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Голем влез го подобрува одговорот Влезниот екран го штити мочниот меур со минимална опструкција на про�

DEN 1.33

Текстил Со пријателски лица и соодветни патенти, Ручеците Во Зоолошката градина го прават ручекот заба�

DEN 1.67

За алуминиумска рачна вежба хоби Мини дрво рака вежба чак за накит алатка микро пресврт малку...

DEN 175.84

❥Прашина чевли флексибилна најлонска лента четка изградена од издржлив полимер композит, флексибилни�

DEN 414.56

Флексибилноста на вратилото за спојување го отстранува стресот помеѓу компонентите на моторот и возењ�

DEN 429.44

Големина на производот (по лист) : Ширина 7,1 х Висина 9,8 инчи (18 х 25 см), Дебелина 0,009 мм (0,009 мм) Големина на п�

DEN 2.33

Ракавици за Кревање тежина со Интегрирана Поддршка на Зглобот Со Врвно Кревање Тегови Бренд Нордиско К

DEN 2.00

【RC Предниот браник】 RC Предниот браник е направен со високо квалитетни метални материјали, металниот п�

DEN 140.64

2 Х Подарок Вклучени (Кујна Чистење Сунѓери) Големина : 37СМ ● 9СМ_ 5СМ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Дизајнирана Да б�

DEN 399.84

Микрофибер ЗАБАВА на ПЛАЖАВашите деца ќе ги сакаат нашите двострани отпечатоци со потпис и ќе се забаву

DEN 1.00

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има ел�

DEN 2841.92

Отпорен на температура : Постојаното лепило за врзување има отпорност на висока температура Бидејќи се

DEN 2.00

☕ Оваа кригла за патување од 14 мл е идеален придружник за во движење во вас Добро за топли или ладни пија

DEN 255.68

IR замена далечински управувач како што е прикажано Нема вклучени батерии и упатства Нема потреба од про

DEN 1.33

42мм дијаметар од 20мм длабоко Острилка за моливи со една дупка Куќиштето собира струготини Извртливиот �

DEN 552.00

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 479.84

Висококвалитетни Пенкала : 200 сигурни пенкала со мастило Со Едноставно Гениј; Цврст гумен зафат, удобен �

DEN 1481.60

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

DEN 3.33

ХОТЕЛСКИ ВЛЕЧКИ За ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА Мали и Лесни, лесни за носење на кое било место што ви се допаѓа С

DEN 1217.60

Растојание за следење : сликата За Следење е прилично јасна, поддржете го растојанието за следење 010 мет�

DEN 239.84

Овозможува ултра потопна перспектива Совршен за скијање, возење велосипед, мотокрос или спорт на лопат�

DEN 1.00

8Мегапиксели со 3840x2160 Ултра Висока Резолуција H 265 4 K 2160p Видео Вградена ВО 3,6 мм 8,0 МЕГАПИКСЕЛНА HD леќа со IR

DEN 384.00

13 Во 1 Пенка за тестер за квалитет на вода : Може да го мери EC / TDS / TEMP на растворот.Поставете и чист LCD екран

DEN 1.67

?●Големина И Пакет ● пакетот вклучува стаклена чаша, капак од бамбус и стаклена слама Големината на ста

DEN 1368.00

Одете на сите дигитални со Xbox сериите S и доживејте ја брзината и перформансите на следната генерација п

DEN 3.33

Замена за Ask Proxima SPLAMP017 LAMP & HOUSING Projector TVламба Единица по продажба : 1 Замена за Ask Proxima SPLAMP017 LAMP & HOUSING Projector TV LAM

DEN 1776.16

Метрика Големини : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 / 28 / 30 / 32мм огледало полиран �

DEN 639.84

Тип на батерија : Лијон; Ќелии : 6ќелија; Напон : 21,6 V; Висок Капацитет : 4000m Ah, висок капацитет за вашата рачн

DEN 119.36

Земја На Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 38гр Содржина На Пакетот : 1 х Пвц Цевка За Намал

DEN 485.60

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 447.84

Затворање на врвен Патент за безбедност на вашите предметиЦврст 12оз Тежина на ткаенината, Засилена на с

DEN 735.84

Воен стандард milSTD : може да работи Во 40 qu до 70 € Температура и поддршка 5 ATM ВОДООТПОРЕН и IP69 K Сертификаци�

DEN 156.00

100 ПРОЦЕНТИПАМУКПЛАТНОПАТКА НАПРАВЕНО ВО САДТОРБИЧКА СО ПЛАТНЕНИ АЛАТКИ : Изработена со издржлив ПАТЕН

DEN 244.64

【Водоотпорна обвивка, непречено снимање】 Новото Go Pro 11 / 10 / 9 на Телесин, водоотпорен заштитен случај до�

DEN 2.67

?ДЕБЕЛА И еднократно торба За Складирање е густа, издржлива и еднократно Останете издувани долго врем

DEN 123.04

Налепница За Подот на ноќта На вештерките : Совршена Како декорација на домот На Свети Патрик, тематски �

DEN 822.72

Име На Брендот : Crysdaralovebi Материјал : Картон Број На Модел : 190330 Повод : Свадба И Свршувачка...

DEN 2.00

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 106.56

Одлично за (издржливи во употреба) поддршка и стабилизирање вертикална цевка (најнова технологија) рабо

DEN 3.00

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

DEN 283.04

Стилски контролер за пристап до допир со единечна влезна врата со контрола и внесување тастатура Лесен

DEN 2.67

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 2.33

Заштеда на простор : Големина на производот : 20x25x60cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадор