.

.

Со попуст
Сименс 14FUF320G Тешкиот мотор Стартер, Солидна состојба на преоптоварување, автоматско/рачно ресетирање, отворен тип, NEMA 12/3 и 3R водоотпорно куќиште, 3 фази, 3 пол, големи

Сименс 14FUF320G Тешкиот мотор Стартер, Солидна состојба на преоптоварување, автоматско/рачно ресетирање, отворен тип, NEMA 12/3 и 3R водоотпорно

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тешките почетници се дизајнирани за преку линијата Почеток на еднофазни и полифазни мотори Овие контроли се достапни во големини на NEMA 00 до 8. Покрај вообичаените големини на стартерот на NEMA, Сименс нуди три ексклузивни половина големини; 13/4, 21/2 и 31/2. Овие интегрални големини нудат иста солидна, индустриска конструкција како и нашите големини на НЕМА и обезбедуваат ефикасни оперативни перформанси. Половина димензии обезбедуваат реална заштеда на трошоците со намалување на над капацитетот кога големини на NEMA го надминуваат рејтингот на моторот. Сите контроли на тешки задачи на Сименс, вклучително и нашите популарни полу -големини кои се во согласност со применливите тестови на NEMA и UL . Сите почетници се снабдуваат без блокирање на држење што во врска со соодветен пилот -уред ќе обезбеди заштита или ослободување на низок напон . почетниците на NEMA се идеални За апликации кои бараат сигурност и издржливост. Типични апликации вклучуваат употреба со машински алати, опрема за климатизација, опрема за ракување со материјали, компресори, дигалки и разни производствени и индустриска опрема, како и во барање автомобилски апликации . почетниците се достапни како отворен тип или во NEMA 1, 12/3/ 3 R, 4 (насликани), 4/4x (не'рѓосувачки), 4x (фиберглас) и 7 и 9 куќишта . За дополнителна сигурност, напуштањето на гравитацијата на арматурата и контактите им помагаат од извори од не'рѓосувачки челик кои помагаат да се обезбеди брз, прецизен Отворање на контакти . Контактите за акција од 45 степени, клин го намалуваат следењето и обезбедуваат побрзо калење на лак.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Политорбите со тешки точки се совршени за заштита на производи со тежина како индустриски делови и алат

DEN 560.16

Модел бр : my4nj my4nj hh53p Напон на калем : DC12 V DC24 V AC110 V AC220 V Контакт капацитет : 5а Тип : 11 пинови 3no 3nc Индикација �

DEN 1.67

1) Брзината на пренесување на фотоапаратот е брза 2) Обезбедете SDK, лесен за употреба и удобно...

DEN 1.67

€150 W LED Сијалица Q LED сијалицата има 144 LED монистра, можете да ја прилагодите во 24 бои и четири режими преку

DEN 1.33

Што добивате : 1 парчиња сјај дипломирање лента за глава, одговараат за дипломирање тематските партија, �

DEN 2.67

Лесно за чистење : оваа капа за готвачи може да се пере во машина, само ја фрлате во машината за перење, не

DEN 0.67

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 0.33

Комплет за жици за диоди за приколка Овој универзален комплет за жици на автомобили за влечење користи �

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВА ПОДЛОГАгустата ткаенина и издржливата подлога од влакна со висока густина се дизајнирани да

DEN 108.32

【Димензии】 : 11,8 инчи x5 【Рустикален дизајн на дрвени знаци】 : знакот на рустикална врата никогаш нема д�

DEN 0.67

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 127.84

долна облека за жени за секс непослушен Произведено во САД Или Увезено Ве молиме изберете ја вашата сов�

DEN 399.84

? 【Забавно и издржливо】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што рабо�

DEN 591.84

Производител на безжични етикети Користете Bluetooth безжична технологија за дизајнирање и печатење пред �

DEN 3.33

Содржина : 100% Цврсти Материи Со Големина На Акрилна Топка : 170 г / 6 мл, 288 метри / 315 јарди Големина На Топк

DEN 1584.00

Континуирано Осветлување : LED530 НА Видпро може да се пофали со 528 Led Диоди со висок интензитет, произведув�

DEN 1.00

Нашите влошки за измазнување на смола од дијамант се користат за предполиш лапидар, кристал, стаклени п�

DEN 4128.96

Мултифункционална алатка за единечно рамо Супер оптоварување, силен и практичен, водоотпорен и отпорен

DEN 191.84

Малиот дијаметар од 3 / 4инчи не го одвлекува вниманието од дизајнот на знаци Конструкцијата од не'рѓосув

DEN 0.67

Kraftform kompakt vde заменливи сечила за склопени завртки Изолирани, индивидуално тестирани според IEC 60900 Сечила

DEN 207.84

Платно, 100 % Памук Памучна постава Затворање на патент Машинско Перење Симпатична Платнена Торбичка За П

DEN 2.00

Медитеранските ламби за маса се изработени од висококвалитетни и еколошки материјали, кои се здрави и е

DEN 655.84

Голден Стејт Арт е водечки снабдувач на табли со МАТ и рамки за слики со широк спектар за да изберете Ква

DEN 697.28

Битови за вежбање на топење Материјал на производот : висококвалитетен леано челик, зацврстен со третма

DEN 3.33

Продолжена должина : 18,66 "(Центар до центарот на топката на приклучокот) Компресирана должина : 11,66" Сила :

DEN 776.00

Карактеристики : Водоотпорен, Силен лепак 2*1" налепници за забави со мазна малку сјајна завршница (така ш

DEN 1.33

Официјално лиценциран Сите најавувачки акценти Faux крзно поставено околу подножјето Зафатена, цврста н�

DEN 1284.80

Не само што бонсаи базите се одлични за прикажување на вашите растенија, тие се совршени и за одржување �

DEN 439.68

МИНИМАЛНА ЛАК ЗАМАВ : 72Заб Крцкалки ЗГОЛЕМЕН ВРТЕЖЕН МОМЕНТ : Приклучок од 6 Точки со прицврстувач...

DEN 2.00

5 режими : Доаѓа со 5 режими за избор, 0 : Noxx Добијте храна Поддршка : Поддршка 1 тастатура со повеќе дисплеи

DEN 2022.72

Прошилните страни и опременото дно го олеснуваат пакувањето гломазно или неправилно облик на предмети

DEN 447.68

Големина во инчи( Висина х Ширина х Длабочина) : 19 х 13 "ставете мат 18 х 18" салфетка Овие комплети за подлоги

DEN 2.67

20 см ingингдезен керамика порцеланска плоча за украсување нов кинески стил домашна соба декорација Случ�

DEN 3808.00

? 【Висок квалитет на не'рѓосувачки челик】 Големина : 58x21x16cm / 22 Машината за крофни од латино овошје е изра

DEN 0.67

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од оксфордска ткаенина, не е лесе�

DEN 174.40

Три копчиња можат да го постават времето Формат на час од 24 декември Во трансформацијата на температура

DEN 0.67

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

DEN 60.16

Прошидлив сунѓер, совршен за миење на автомобили, минибуси, велосипеди и други предмети за домаќинствот

DEN 1.00

Совршен натпревар DJI FPV Air Unit Делови за 3Д печатење се фиксирани и заштитени Комплетна рамка со 3 K јаглеро�

DEN 3.33

[Пијте здраво] направено од пластика со висококвалитетна храна БПА без и без олово [Пијте свеж] со големи

DEN 799.84

Многу подлабоко од нормалните лебдечки полици, можат да држат повеќе предмети Полицата станува една со

DEN 4202.88

TE конекција Дел број 3 SBC1518 A2.250 fastinon rec Контактирајте нè за повеќе детали! Ве молиме, распрашајте се за пог