.

.

Со попуст
Павфун Мек Конус За Кучиња Алтернатива По Операцијата, Удобни Јаки За Обновување На Кучиња Конуси За Мали Кучиња, Прилагодлив Конус За Вратот На Кучето Заштитна Ел?

Павфун Мек Конус За Кучиња Алтернатива По Операцијата, Удобни Јаки За Обновување На Кучиња Конуси За Мали Кучиња, Прилагодлив Конус

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

●ЗАШТИТНА ЈАКА за ХИРУРГИЈА НА КУЧИЊА + јаката за обновување на кучиња Pawfun има за цел да му помогне на вашиот пријател со крзно да биде ослободен од оштетување по операција/повреди/осип мекиот конус за кучиња ќе спречи миленичиња да ја гризат или лижат повредената област или хируршкото место за да промовираат закрепнување на раната. Овој мал конус за кучиња им обезбедува на кучињата и мачките побезбеден и подобар живот. ●УДОБНИ КОНУСИ за КУЧИЊА ● Нашиот конус на срам за кучиња е лесен и мек, исполнет со високо-еластичен пп памук, обезбедувајќи доволна удобност. Покрај тоа, деколтето на овој среден конус за кучиња е изработено од ткаенина погодна за кожата, која не ја трие кожата, целосната удобност на конусот на главата на кучето може да им помогне на миленичињата лесно да закрепнат. ●ОТПОРЕН НА ВОДА И КОСА#надворешниот слој на алтернативите на конусот за кастрирање на кучето е изработен од малку водоотпорна и искината ткаенина, која може да ги одржува миленичињата суви и чисти додека обезбедува издржливост и ефикасно спречува миленичињата да го гризат. Можете исто така лесно да ги исчистите крзната и прашината од конусот на срамот за кучињата. ●ПРИЛАГОДЛИВ КОНУС за ПЕРНИЦА за КУЧИЊА ● Конуси За Кучиња За средни кучиња со прилагодлива тока, можете да ја прилагодите затегнатоста на соодветниот опсег според големината на вратот на миленичето.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Должина : 4 FT6 FT Засилено лепење Дизајн со двојна рачка Направете Одење Многу Полесно Нема Повеќе Поводни

DEN 1.67

ДЕТАЛИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И ГОЛЕМИНА : креветот за кучиња ВАНКЕ се одликува со традиционален диза

DEN 478.40

Мал (Обем : 24" 27") Исклучително удобна и Мала Тежина Тешки Дпрстени на рачката и ременот на градите Екстра

DEN 1.00

[ Контрола на брзини Со ниски Вибрации И 6 ] Нови професионални машини за сечење СО моќност НА моторот ОД 6

DEN 1256.96

Спречете премногу длабоко сечење на ноктот Долготрајна и издржлива пролетна акција Лесен, безбеден и у�

DEN 1.33

Големина на бандана : Секоја шамија на кучиња мери приближно 30 x 20,9 x 20,9 инчи / 76,2 x 53,3 x 53,3 cm, погоден за мал�

DEN 1363.20

Вкупна големина : 45,3 "х 23,6" х (21" 36") (Л х ш х)Со хидрауличниот систем, масата ќе ја подигне висината на вашет

DEN 33.60

Забавната и окупаторска играчка за џвакање ги држи кучињата зафатени додека го задоволуваат нивниот пр

DEN 3314.72

Цврсто е фиксиран за да спречи манипулација на миленичиња Пакетот е удобен и домашните миленици не се в�

DEN 435.20

100процентно џемпер за кучиња волна Се вклопува во 6080 фунти Органски растителни бои Димензија на пакетот

DEN 1083.20

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ГО ИМЕТО НА ЖИВОТНОТО, БОЈАТА НА ПЕРНИЦАТА И ШАТОРОТ ПРЕКУ ПОРАКА QW__ ПРИМЕРОК ; ИМЕ НА

DEN 3.33

Димензии : 19 "Л х 12" В х 12 " Ч, превозникот се препорачува за домашни миленици кои тежат до 22 килограми Пред

DEN 1919.84

Мерења22" х 30" х 25" Дрвена Рамка и 28" х 24 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели животни...

DEN 1.33

САД ЗА ВОДА ЗА ЗАЈАЦИ не само контејнер за храна, туку и контејнер за вода, ги прави миленичињата со пома�

DEN 394.88

За производство на сјај и сјај за палта Може да се користи како отплеткувач Ќе го постави палтото и ќе пр

DEN 3.00

Лесно Прилагодлив За Различни Должини можете да го прилагодите затворачот на краевите на поводникот п�

DEN 2.00

Препорачајте тежина xs 14 bs; S 48 bs; М 813 фунти; L 1317 фунти; XL 1725 фунти; Xxl 2532 фунти; 3x L 3240 фунти Дизајн на мали ра�

DEN 207.84

Мерка ЗА ВКЛОПУВАЊЕ : препорачливо е да направите мерења на постојното јадро на душекот од пена за да об�

DEN 1.00

●Започнува од Хуманизиран Дизајн ● приложениот безбедносен појас на возилото е доволно долг за да мож�

DEN 0.67

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Може да се користи ЗА ракотворби самостојни проекти, украси за домови, за�

DEN 2.67

Доволна Количина : ќе добиете 18 парчиња рефлектирачки поводник за кучиња, со 9 различни бои, 2 парчиња за �

DEN 1420.80

Единствени акрилни инсерти вградени во капакот 80 страници на линија управувана хартија со соодветни ди

DEN 0.67

●СУПЕР АБСОРБЕНТА● Задебелена со Супер апсорпција, дизајнот за заштита од 5 слоја ги прави нашите влош�

DEN 2.33

Куче Јака Врвот Жито кожа Рачно изработени Се прилагодува од 11" на 15" Врвот Жито кожа Рачно изработени...

DEN 1.33

Функција : Поддршка за снимање 10 секунди гласовна гласовна интеракција : вградени звучници со висока де�

DEN 255.84

Фестивал Куче Бандани И Јаки Фестивал Мачка Јаки Облека За Роденден На Кучиња Различни Слатки Јаки За К�

DEN 220.64

памук Направени во САД или увезени Материјал : Направено од памук, мека и удобна Дизајн : Пет елек со диза

DEN 2.33

кликер затворање кликер затворање ??Добредојдовте во продавницата СЕРЈУ.?? Ние сме продавница ЗА брендо�

DEN 2.00

Водоотпорен оваа пвц јака за кучиња му овозможува на вашето куче да плива, да се тркала и да се шета низ к

DEN 744.00

Природна Компанија За Кучиња Чувствителниот Шампон За Кожа е формула без парабен и сулфат која нежно об

DEN 188.48

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН БЕЗБЕДНОСЕН РЕМЕН за АВТОМОБИЛ за КУЧИЊА ● овој безбедносен ремен за кучиња За авто