.

.

Со попуст
КИТОСУН ПОТОПНИ LED Светла cr2032 Батерија Напојувана Подводна Водоотпорна LED Чај Лесни Свеќи За Настани Свадбени Центри Вазна Цветни Божиќни Празници Осветлување На ?

КИТОСУН ПОТОПНИ LED Светла cr2032 Батерија Напојувана Подводна Водоотпорна LED Чај Лесни Свеќи За Настани Свадбени Центри Вазна Цветни Божиќни

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Професионално одделение светла Безбедна алтернатива на вистински свеќи. Доверлив од професионалци за настани насекаде. Одобрени од пожарникари. Долготрајни светла Без Топлина и Без Хаос. Во Китосун, се гордееме со нашата посветеност на квалитетот!. ●ПОТОПНИ LED СВЕТЛА во ПОРТОКАЛОВА БОЈА q : Сет Од 12 Потопни LED Светла во Портокалова боја, Дифузно LED Осветлување, Светло, но не и штетно за очите. ●LED СВЕТЛА за ЧАЈ q : МАЛИ LED светла (дијаметар од 1,13 инчи, високи 1 инчи) се вклопуваат и работат во најмалите до големи вазни за украсување на централните парчиња.Одлично за многу прилики. Користете за свадби,забави, настани центри и цветни аранжмани. ●ВКЛУЧЕНИ БАТЕРИИ● : секое светло инсталирано 2 парчиња CR2032 Батерии (Заменливи). Траете повеќе од 48 часа постојано .Светлата, но дифузна ЛЕД Сијалица може да понуди доволно осветленост. никогаш не ги повредувајте очите. €ВОДООТПОРЕН LED ЧАЈ светлина q : 100% водоотпорен дизајн, потопен во течност.ова се најпопуларните и најдобрите украси за венчавки за централни украси за светло за чај. ●ПОДВОДНО СВЕТЛО за СВЕЌИ q : Едноставно Вклучување На Исклучување , 1" висок и 1 1/4 " преку, кога станува збор за украсување со овие едноставни, елегантни светла, опциите се бесконечни. Постојат тони начини на кои можете да ги користите овие светла. Можете да ги ставите во вреќи со свеќи, да ги ставите во цветни вазни како свадбени центри, па дури и да ги ставите во вашето езерце или базен, списокот продолжува! Бидејќи се целосно водоотпорни, тие можат да одат таму каде што ниту ЕДНА ДРУГА ЛЕД светлина не се осмелува да оди. ОВИЕ LED потопни светла се еднократно и водоотпорни и затоа се совршени за осветлување на вазни, чинии или какви било контејнери исполнети со вода.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

? 【Спецификација на батеријата】 Електричен напон : 7,2, капацитет : 2000m Ah / 14,40 WH, тежина : g, Тип на произво

DEN 2.67

Прецизни исечоци, тактилни копчиња Целосна заштита Повеќе зафат, помалку лизга Дизајн на двоен слој и д�

DEN 2.00

Често заменувајте Ги Додатоците за да помогнете воздухот во затворените простории да биде посвеж Стран

DEN 380.00

Идеален За Андроид паметни телефони и таблети, и мил камери До 200 GB за складирање на уште повеќе часови Ц�

DEN 1376.32

Пиштол Вежба БитовиКористејќи основен материјал од волфрам челик, има поголема отпорност на абење и цр�

DEN 89.44

Доволно количество : ќе добиете 200 парчиња налепници за губење на тежината во пакетот, овозможувајќи ви �

DEN 3.00

Овој сет од 3 е колекција која ги вклучува сите три парчиња Прекрасното нешто за апстрактната уметност е

DEN 1.33

Ставка пакет вклучува 10 парче хартија прашина багве следевме 100% задоволство на клиентите и работевме н�

DEN 0.33

Материјал : висококвалитетен полипропилен; Автоклав Димензија(прибл ) : 25см●12,5 см ● 5см (9,8 во € 4,9 во ● 2и

DEN 0.67

Извор на светлина : Вградена непотпорна LED низа Прекинувач : Потребни се неприменливи прекинувачи Темпе�

DEN 303.20

Синтетичко Јаже За Крик Управувано Од Трка Силно синтетичко јаже за винч Идеален за машини за снег...

DEN 2.33

Димензии : M16 X30mm (2 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : M10 M12 M16 Снабдување со DIY : обработка на дрво...

DEN 3.00

Лесно е да се облече, мажите играчки играчки се протегаат и цврсти за употреба Може да биде прстен на рак

DEN 1.00

✘Тоа е пригодна корпа за отпадоци затоа што не треба да се грижите дали ќе го отворите капакот дури и ко�

DEN 0.33

Премиум материјал : Тркалезната рамка за слика е конструирана од полиран фиберборд со средна густина (MDF

DEN 0.33

? Врвен квалитет : Овој држач за ѓердан изработен од висока транспарентност и издржлив акрилен материја�

DEN 0.67

Алуминиумска легура тивка дизајн општа големина Директна врска со дупката за ладење на тетратката...

DEN 0.33

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

DEN 875.20

Овој египетски сфинкс фараон е 3Д илузија ламба, се појавува со 8 светилки за осветлување, но всушност це�

DEN 953.60

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 1592.00

IP30 водоотпорен одделение, погоден за ВНАТРЕШНО LED осветлување или LED електронска апликација билборд Изл

DEN 782.24

?Тип на светилка : Сосема Нова Сијалица За Модул За Замена На Проекторот Со Куќиште ?Дел број : ВЛТXD420 LP / 4

DEN 0.33

Стерео Слушалки за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР Неговиот Екстра Долг Кабел се Поврзува со Звучната Картичка на Ваш�

DEN 0.67

Евентуално поврзан со Помош На Bluetooth или безжична единица од 2,4 GHz – и двете со енкрипција AES128 Литиумскит

DEN 3.00

Роботот за чистење ви дава моќ да се исчистите на начинот на кој сакате, избегнувајќи опструкција на пре

DEN 116.64

Receiveе добиете (1) Деклас 5 годишна гаранција Оракален винил на сите временски услови Доаѓа со упатства за

DEN 1.00

Конзола за трепки : Овие лажни држачи за лепак за трепки се изработени од премија и стакло од отпорен на �

DEN 90.24

Погоден за Алфа Ромео ulулија 2015 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023; Погоден за Алфа Ромео Стелвио 2017 2017 2018 2019 2020 2021 2

DEN 252.96

Произведени на цпу опрема Има 35 проценти повеќе карактеристики на проток од нормалните млазници...

DEN 1.67

Направено од тврда пластика Лесно и брзо за отстранување Поматува леќи да се спротивстават на прашинат�

DEN 2.33

540ХЛ Рачно Долга Е обложена шипка која опфаќа краток ремен за рачно носење кој се прицврстува на вграден

DEN 366.24

Врвен Дијаметар 12" Обликуван пластичен врвен прстен Врвен Дијаметар 12" Обликуван пластичен врвен прсте�

DEN 1.33

Флексибилната мерка за хартиена лента има инчи од едната страна и сантиметри од другата страна Мерка за

DEN 2.00

МФР : C&K Пакет : лента и ролна (TR) исечена лента (CT) дигиролна Статус на дел : Активен Тип на монтирање : По�

DEN 441.44

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 175.20

Тип на кабел : Кабел За Податоци Должина : 1,5 м Интерфејс Поддржан : USB Вклучени Количина : 1 Тип на кабел : К�

DEN 1408.00

Капацитет за Складирање меморија : 32 G USB ФлешУред И 64 G USBФлешУред Висококвалитетен чип : водоотпорен чип

DEN 0.33

НОВА ДАЛЕЧИНСКА БРЗА ИСПОРАКА Како што е подолу познат модел : Vizio E370 VP; E320 VT; E370 VT; E420 VT ; E422 VLE; M370 SL; E322 AR; E422

DEN 161.60

2022 година ја надгради новата целосно изолирана жица на микрофон за професионално одделение Лавалиер га

DEN 127.84

Комплет за сликање на дијаманти : Плеска на дијаманти, силна трета димензија; Совршен натпревар во боја,

DEN 895.84

Гума ѓон 3 PCS Отстранлив влошка : Оваа влошка вклучува 1 п високоадутиран мемориски облоги со пена со допо

DEN 131.04

Долга рачка завртка M5*18 со мијалник, компатибилен со Go Pro10 Направено од алуминиумска легура, ЦПУ се машин

DEN 133.60

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Спандекс, полиестер...

DEN 2.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...