.

.

Со попуст
Нгати Пингвин Фрижидер Магнети - Животински Декор Смола Магнет, 4 ПАРЧИЊА, 3д Пингвин Магнет За Кујна фрижидер &засилувач; Шкафче, Дома Декор &засилувач; Канцеларија ?

Нгати Пингвин Фрижидер Магнети - Животински Декор Смола Магнет, 4 ПАРЧИЊА, 3д Пингвин Магнет За Кујна фрижидер &засилувач; Шкафче,

DEN 175.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЧЕТИРИ ГОЛЕМИНИ-А Мерки 2,1 х 1,88 х 0,78, Б Мерки 2,4 х 1,57 х 0,75, В Мерки 3,1 х 1,54 х 0,7, Д Мерки 1,69 х 1,61 х 0,9, изработка на украси за пингвини за фрижидер, шкафче, кабина, кутија за алати КАРАКТЕРИСТИЧЕН СТИЛ-Осветлете го секој ден со весел пингвин на вашиот фрижидер, шкафче или кабинет за поднесување. Овие живописно обоени украсни магнети се мали зраци за некој стил што привлекува внимание. МАТЕРИЈАЛ - ние користиме смола погодна за животната средина и не грижете се за загадувањето на животната средина. Магнетот за пингвини е обоен со еколошки материјали, така што не мора да се грижите за влијанието врз вашето здравје. ДИЗАЈН ИНСПИРАЦИЈА-четири уникатни пингвини беа создадени од дизајнерските мајстори на нашата група. ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК-Без разлика дали станува збор за колекционери кои сакаат да собираат магнети или сакаат да испраќаат убави подароци на добри пријатели. Овој пингвин персоналните магнети е добар избор. Оригинален Дизајн Рачно насликани Спецификации За Боење : Quantionty quantion : 4 парчиња €Боја Q : Црно-Бело quise : A : 5.4cm*4,8 см*2 см/2,1 во*1,88 во*0,78 во B : 6.0cm*3,9 см*1,8 см/3,1 во*1,54 во*0,7 во D : 4.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.00

Куката е совршена за чување облека, клучеви, капа, пешкир за бања, шал или други мали предмети Theидната ку

DEN 1.00

ДијаметарТеренот На Конецот : 3 / 4 " 16 / Должина Од Под Главата : 41 / 2 Инчи Фина Нишка / Делумно Навој...

DEN 3.00

Кожа ? Природна Телешка Кожа, Врвен Квалитет, 1 Класа ? НОВО ИЗДАНИЕ : Бидете Единствени Со овие Остри, Фор�

DEN 2000.00

Кожа Женска деловна чанта во зачукувана кожа со бисерен ефект, погодна за држење лаптопи и таблети до 13"

DEN 0.33

Експериментирајте слободно Со замена на млазницата, можете лесно да експериментирате со големини на мл

DEN 2.33

Мерки : 14 "18" 24 "изработени од квалитетен метал Лесен за инсталирање : Преддупчат дупки за лесно виси...

DEN 3.33

Произведено Во Германија Премиум Порцелан Порцеланот е безбеден за миење садови и микробранова печка Р

DEN 559.84

Плетена Корпа За Складирање Слама Рачно ткаена Корпа за Складирање алги Кантите за складирање може да с

DEN 3.00

Одликиовој накит за кремирање е совршен за да ја спомнете вашата сакана засекогаш, тие ќе ве придружува�

DEN 767.84

Тип на ЛЕР : 5050 SMD Оперативен напон : 12 V DC Материјал : Флексибилно гумено цевки Водоотпорна стапка : IP67 Кон�

DEN 1.00

Комплетот за четки одговара на Dyson V6 V7 V8 V10 V11 Овој високо ефикасен и разноврсен комплет за микро чистење �

DEN 1.67

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦДдисплеј Директна Контрола НА ЦД1 USB Порта За Флеш Ди

DEN 0.33

КУТИЈА ЗА НАКИТ изработена од дрво и метал, тоа е совршена мешавина на стил и функционалност ГОЛЕМ ВРВ н�

DEN 5076.16

A4 Тример за хартија со метален дизајн за занаетчиска хартија, фотографија, ламинирана хартија, картичка

DEN 231.20

Неверојатни Војна на ѕвездите тематските кригла Совршен подарок за навивачите На Војна На Ѕвездите Вој

DEN 1.00

Најлонски кабелски врски трајно безбедни жици, кабли, торби, итн За континуирана или продолжена изложен

DEN 143.84

Без истекувањесо капак за завртка за капаче отпорен на деца Шишињата се дефинитивно доказ за истекувањ�

DEN 1.00

Големина : 63 x 33,5 инчи, пакет вклучуваат : 1 x Сонце, 1 x торбичка за складирање Применливи модели : костум за

DEN 1.33

?Комплетот за лакови со црни и златни балони содржи 192 парчиња балони 18 инчни црни и златни балони (2 парч

DEN 2.33

100% полиестер Направени во САД и увезени ☂ Лесни стебла ☂ : Направено од лесна ткаенина за испорака макс�

DEN 3.00

Напојувано со литиум батерија, мониторот за квалитет на воздухот го олеснува преземањето на мерења од п

DEN 1199.84

✅ Крајна заштита од EMF зрачење најдобро на пазарот одвојување на магнетски паричник со 3 блокирачки бло

DEN 1007.84

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

DEN 2.33

80% полиестер, 20% спандекс Еластично затворање Само миење на рацете Девојче за танцување шорцеви, тенок п�

DEN 2.33

100% памучна постелнина Направени во САД и увезени Затворање на влечење 715 дена испорака Карактеристики л

DEN 0.67

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

DEN 1.67

? 【Удобно вклопување и совршена заштита】 Нашиот фудбалски уста лесен за употреба, лесен за вклопување,

DEN 2.00

Капацитет од 8 унци за сервирање супи, чорби и други јадења Издржлива конструкција на меламин за долготр

DEN 287.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав

DEN 239.84

(Сет од 4); Убаво изработена од неутрална палета која е поедноставена и модерна; Класичниот бел подлога с�

DEN 0.33

Гилсон ASTM 12 "со дијаметар со дијаметар со дијаметар од не'рѓосувачки тестови ги исполнуваат барањата на

DEN 159.84

Материјал : Висококвалитетна Стп Кожа;кожа со практичен внатрешен простор може да собере козметика,кар�