.

.

Со попуст
Seco 38361 Завртка Машина Должина Вежба Битови SD203A, 14.25 мм Дупчалка Големина

Seco 38361 Завртка Машина Должина Вежба Битови SD203A, 14.25 мм Дупчалка Големина

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Серија/Листа SD203 A, Големина На Дупчалка (мм) 1425, Големина На Дупчалка (Децимален Инч) 0.5610, Материјал За Дупчалка Цврст Карбид, Завршна Точка На Дупчалка/Облога Ti Al N/Калај, Сооднос на дијаметар на Должина на Флејта 3x D, Должина На Флејта (мм) 65.00, Должина На Флејта (Децимален Инч) 2.5591, Спирала Од Типот На Флејта. Агол На Точка На дупчење 140, Преку Течноста За Ладење (Да/Не) Да, Вкупна Должина (мм) 115,00, Вкупна Должина (Децимален Инч) 4,5276, Ознака ЗА Спецификација ДИН, Број На Флејти 2, Тип На Стебло Директно, Дијаметар на Стеблото (мм) 16,00, Дијаметар на Стеблото (Децимален Инч) 0,6299. Максимална Длабочина На Дупчење (Децимален Инч) 1.4961, Должина на Стеблото (мм) 48.00, Должина На Стеблото (Децимален Инч) 1.8898, Стебло Со Навој (Да/Не) Не, Заострена Веб-Конфигурација, Толеранција На Дијаметар на Дупчалка (мм) +0.025, Насока На Сечење Десна Рака, Веб-Разредување Веб-Т.Земја на потекло : Шведска. Оптимизирани премази, врвот геометрии и вметнете дизајни. Овие вежби нудат висококвалитетни дупки и висока продуктивност за сите видови апликации и материјали за работни парчиња.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен на пепелта е изработен од кожа, а внат�

DEN 3.33

Печатено на премија, мазен, тежок картон Празно внатре за вашата лична порака Вклучува дополнителен гус

DEN 640.00

★ → Екранот со LCD на допир со висока дефиниција е едноставен и лесен за разбирање, дисплејот на електрич

DEN 129.92

Салфетки со хартија со 3 парчиња : Пакет од 20 премија салфетки направени со густа, мека апсорбирана харти

DEN 271.84

Изработени од висококвалитетна пластика И ЕВА Пена, нетоксичен материјал Има добра цврстина и може да с

DEN 292.80

ТОРБА СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТГолемина 10 "Л х 6Оваа патничка тоалетна торба има голем капацитет, доволно за др�

DEN 431.84

Големина : Ве молиме, погледнете во табелата со големина пред да ја набавите, препорачајте да изберете 1 �

DEN 0.67

Материјал : пластика Излезен звучен притисок (минимум) : мин Детална големина на производот : 43x33mm / 1...

DEN 3.00

Мала, мала тежина, мерач на светлина со голема сигурност Ве молиме, дозволете грешка од 13мм поради рачно

DEN 3.33

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

DEN 1439.84

Голема 8инчен X 10инчен 3инчен 3 пати зголемување на зголемувањето со вградени LED диоди за засилено читање

DEN 479.84

Алатката за отворање на екранот Pry главно се користи за поправка на компјутери, лаптопи, работна површин

DEN 3.33

Купувате 100 Брои Печатени Лајтекс Балони Балоните ќе се надујат до 12 инчи Забелешка : Не претерувајте со

DEN 1124.64

Има дополнителни широки челични странични водичи што го олеснуваат позиционирањето Има големо сечило �

DEN 1336.00

Иновативен дизајн, крпа од крпа, добар ефект на чистење, лесен за чистење и издржлив, без напор, едностав�

DEN 3.00

Bootcut yoga pants sweat pants sets female casual pants for women snow pants girls jogger pants sweat pants women casual high waist yoga pants women's athletic pants women's work pants yoga

DEN 637.28

Бродови од : Кина, боја : жолта Сегментирани тркала со дијаманти со двојни редови се дизајнирани за мелењ

DEN 2.33

Испорачано индивидуално Од двајца се бара да направат пар до крај пар Секој TCW122 BRR е I / O модул базиран на

DEN 0.33

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 1.33

Ноќта на вештерките за жени Направено во САД и 715 дена испорака ✿✿ Кралицата Кралица, ве молиме, прочита

DEN 1.67

Материјал за држач за далечински управувач : PU кожа Дизајн на далечински држач за кутии : заоблен изглед,

DEN 3.00

Замена на батеријата AT & T TL92270 Замена за батерии без безжични батерии АТ & Т Гаранција за доживотно време.

DEN 1051.20

Капацитет : 50 мл Боја Код : Црна Капацитет за преполнување : 10,0 мл Пакување : Поединечно Завиткано Во Харт�

DEN 2.00

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

DEN 303.52

Целокупната големина 3 инчи Сликата е отпечатена во обете страни на украсот Златна жица вклучена за вис�

DEN 11468.48

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

DEN 1.00

Целосните нокти на капакот се лесни за намалување, сликање и нанесување и убаво држејќи ја бојата без да

DEN 2.33

Боросил Тип 33 Боросиликатни стакларија со Ниска Експанзија Производи за стакларија со квалитет на боро

DEN 0.67

✅ Број на модел : 6600 JB1010 A прекинувач за фрижидер ✅ Лесно за инсталирање : Направено е точно за повеќето б

DEN 2.67

Платно Затворање на привремено Мултифункционална употреба : Погодно за чување пенкала, моливи, четки з

DEN 1.33

Шише Со Пумпа За Диспензерот За Шампон, Регенератор, Миење На Телото, Гел За Коса, Течен Сапун За Раце, Ло�

DEN 2.33

●Кул Летна Играчка За Вода● : Обновена со најновата шема со тематика на ајкула за 2023 година, нашето лизг

DEN 1336.00

Zray 4ply синтетичко предиво Добро за употреба на општа намена Влажните глави на МОП го исполнуваат стандар

DEN 1.67

5Пакувања Нови надградени касети со мастило 288xl, Премиум мастило ви носат одлични перформанси, печатете

DEN 1.33

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

DEN 2.67

Мал, пренослив и издржлив Деталите за дизајнот на вратилото го истакнуваат квалитетот...

DEN 1.67

Направено во САД Сет од 20 декорации и многу дизајни за избор за сите прилики Декларации на водата...

DEN 863.52

Вебкамера Со Прилагодлив Прстен На 3 Нивоа : вградената прстенеста светлина за стриминг нуди компензаци

DEN 17.60

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 191.84

Ги исполнува стандардите За Брзина На Uhs 3 (U3) и Класата На Видео Брзина 30 (V30) ЗА 4k Ултра HD снимање видео Сп�

DEN 95.84

100% полиестер женски фланели кошули со долг ракав Затворање на кука и јамка Машинска миење За жени џемпе�

DEN 2.67

Материјал : Сите не'рѓосувачки челик Навртките на бројачите се различни од стандардните поп навртки зар