.

.

Со попуст
Врвни Перформанси Продентални Четки За Прсти-Удобни Четки За Заби За Чистење На Забите На Домашните Миленици, 50-Пакет

Врвни Перформанси Продентални Четки За Прсти-Удобни Четки За Заби За Чистење На Забите На Домашните Миленици, 50-Пакет

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Четките за прсти за еднократна употреба се најлесниот начин за чистење на забите и промовирање на врвно здравје на забите дома или во продавница Мекиот и флексибилен дизајн ефикасно стигнува до секој дел од устата на вашето домашно милениче. Уникатен дизајн на прсти-ракавици слајдови преку показалецот. Ги брише дури и најтешките, повеќето вградени остатоци од храна. Врвни Перформанси Проденталните Четки за Прсти нудат полесен и поприроден начин за четкање на забите на домашните миленици. * Уникатен дизајн на прсти-ракавици слајдови преку показалецот • Карактеристики меки, подигнати влакна за чистење на забите и непцата • Ги Брише дури и најтешките, најтешките остатоци од храна • Меки и флексибилни може да стигне до сите области и површини во устата на домашните миленици. • За еднократна Употреба за најдобри резултати, користете со паста за заби одобрена од домашно милениче.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Одговара на 1318 "големина на вратот и е широка 1,5" Јаката Мартингејл обезбедува олеснување на притисокот �

DEN 2.00

●ИЗДРЖЛИВ И СИГУРЕН q сосема нов и Врвен квалитет, различен од пластичните јамки за чешлање на другите п

DEN 0.33

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

DEN 1.33

Големина на бандана : Секоја шамија на кучиња мери приближно 22,8 x 16 x 16 инчи / 58 x 40,6 x 40,6 см, погоден за мали

DEN 270.40

Многу удобно и избркано Силна и издржлива реална кожа Лесна, елегантна и не тврда Исечени со дебела восо

DEN 1.00

Големина : Ширина на рамка околу 8 см / 315in; дијаметар на леќи околу 3 см / 1 Погодно е за мали кучиња или мач

DEN 815.68

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

DEN 2.67

Ве молиме, користете порта за полнење со USB 5 V за да ги наполниме светлосните јаки за кучиња на Air Tag Прего�

DEN 2.33

1Благодарение на широката мека мрежеста облога, јаката за кучиња миленичиња е исклучително удобна и диш

DEN 279.84

Мат за сушење на полиестер за сушење на садови со мерење 23 "x 18" со дебелина од 0,125 " Совршен за секоја кујн�

DEN 3.33

Секоја играчка за кучиња на Zanies Bungee Gecko се протега од 16 "до 24" Содржи двајца пискавици, еден во главата и е�

DEN 2.00

Конструирана од трајно најлон мрежно и гума со тешки работи, оваа муцка помага да се контролира прејаду�

DEN 2.00

[Наменето за Apple Airtag] Нашата рефлективна јака за кучиња Airtag е специјално дизајнирана за Apple Airtag 2021, нема п�

DEN 95.84

+ Ефективна алатка за обука овој кликер за обука на кучиња помага да се обучат основната послушност и ве

DEN 1433.60

???ЛЕСНО ЗА ЗГЛОБОВИТЕ : основата од пена од гајба со јајца помага рамномерно да се распредели телесната �

DEN 0.67

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

DEN 19.68

Дизајн на симпатична шема : Овие маици за кучиња се отпечатени со разни слатки обрасци за да обезбедат с�

DEN 2.67

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 1539.20

Направено од кадифен, супер мек и топол Удобен допир, кадифен долг 4 см, миленичињата сакаат да спијат на

DEN 2.67

●Материјал : нашата прашка за носач за миленичиња и бандана за миленичиња се изработени од полиестерск�

DEN 207.84

Машинки за Нокти за миленичиња СО LED Светло : вградената ултрасветла LED светлина јасно ја осветлува крвн�

DEN 3.33

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење Карактеристики

DEN 2.67

Овој поводник е долг 6 стапки и широк 1" Издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека боит�

DEN 2.67

Батерија На полнење Компатибилна Со SPORTDOG SAC5413735 Работи За Спортски Ловец НА Мочуришта 425 Јака За Кучиња О

DEN 0.67

✮ 【Прилагодлив дизајн на кука и јамка】 : Усвојте прилагодлив дизајн на кука и јамка, во комбинација со �

DEN 347.04

Прилагодлив За Совршена Должина Мека Поместена Рачка За Дополнителна Удобност Заменливи Оловни Клипов

DEN 707.20

Елен Сонува Платно Срцето Куче Играчка Овие играчки се многу издржливи и имаат долг живот...

DEN 1071.84

УДАР ДОКАЗНесреќи се случуваат но, тие не мора да ви го уништат подот! ДОКАЗ ЗА ИСТУРАЊЕХраната останува

DEN 0.67

●Овој производ користи најудобни материјали, ткаенината е удобна и удобна, пријателска за кожата, нема

DEN 2.33

Големина на производот : 5,0 х 2,6 инчи (12,7 х 6,7 см) Земја На Производство : Јапонија Материјал : Порцелан...

DEN 1.33

Материјал : изработен од премиум силикон Издржува топлина До 464 Степени Ф Големина : 19" х 12 " одговара на п�

DEN 2.67

●Нерѓосувачки челик и издржливи дрвени плочи● : оваа маса за чешлање миленичиња е изградена од издржли

DEN 191.84

●16 стапки Силен и без заплеткување поводник нашиот поводник за кучиња прифаќа цврста најлонска ткаени�

DEN 1.00

Без Влечење И Без Задави : Нашиот воен ремен за кучиња има предни и задни метални клипови Способноста на