.

.

Со попуст
ZLDGYG SMDMM USB3. 1 Центар HD+USB Адаптер 3-во - 1 Мултифункционален Лаптоп Сплитер Конвертор Приклучок

ZLDGYG SMDMM USB3. 1 Центар HD+USB Адаптер 3-во - 1 Мултифункционален Лаптоп Сплитер Конвертор Приклучок

DEN 724.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : алуминиумска легура Секој интерфејс има независен чип, и секој интерфејс може да извршува повеќе задачи во исто време. Играјте додека се полните, никогаш не исклучувајте, поддржувајте брзо полнење ДО 87 W. Компактен и пренослив, поудобен за излегување од канцеларија.Компатибилен со лаптопи Со интерфејс Тип Ц. Дисипација на топлина за да се обезбедат стабилни перформанси.Се користи за пренос на податоци на лаптопи. Материјал : алуминиумска легура.Големина : прикажи како слики.Боја : прикажи како слики.Секој интерфејс има независен чип, и секој интерфејс може да извршува повеќе задачи во исто време.Играјте додека се полните, никогаш не исклучувајте, поддржувајте брзо полнење ДО 87 W.Компактен и пренослив, поудобен за излегување од канцеларија.Компатибилен со лаптопи Со интерфејс Тип Ц.Дисипација на топлина за да се обезбедат стабилни перформанси.Се користи за пренос на податоци на лаптопи.Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и резолуциите, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете разлика во димензијата од 1-3 см поради различно рачно мерење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Производител на процесори : AMD Тип На Процесор : Атлон Процесор Модел : 3150 U.Стандардна Меморија : 4 МК Тип н

DEN 0.67

Неткаен материјал Затворање на ушната Јамка Направено Во Тајван Одличен квалитет на производство Пред�

DEN 0.67

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1.00

Епошта : грижете Се За Вашето Здравје Од Вашиот Зглоб Можете Да ја користите оваа паметна нараквица за д�

DEN 607.36

Производ 1 : Инфрацрвениот Термометар има оптичка резолуција (растојание до место) од 10 : 1 Производ 1 : Кар

DEN 1.00

НОЌТА НА ВЕШТЕРКИТЕ ВЕЧЕРА САЛФЕТКИ Исто Така, овој комплет комплет садови може да биде совршен подарок

DEN 0.67

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

DEN 201.44

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

DEN 1.33

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

DEN 1.33

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 255.84

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на торбата за организатор на количка е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, голем�

DEN 350.40

ГОЛЕМИНА : 13 х 13 инчи се одвиваат, 6,5 х 6,5 инчи преклопени МАТЕРИЈАЛ : Изработени од висококвалитетна дрве�

DEN 2.00

Големина : 14 СТАПКИ бело здолниште за маса од Тул се однесува на должината на здолништето на масата, а не

DEN 2.00

●Висококвалитетни материјали : правата прачка е изработена од цврст челик, а рачката на шипката за влеч

DEN 2.00

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Кабинетот Ко�

DEN 1.33

€2 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 x 5,5 ин

DEN 303.68

МЕТАЛЕН МАТЕРИЈАЛЗнакот За Видео Надзор на ВИДЕО Камерата CCTV IP е изработен од цврст алуминиум без ' рѓа,

DEN 1361.28

Најниско пренесување на шприц Намалена не специфична интеракција со примероци и зголемено закрепнувањ

DEN 2.33

[Најдобар подарок] : најдобар подарок за љубителите на фитнес, најсоодветен подарок за девојка, подарок �

DEN 2879.84

ТЕШКА СТРУКТУРА на ЛЕЖИШТЕТО : поради својот уникатен структурен дизајн, производот е поцврст, а носиво�

DEN 1553.60

Американското Знаме Изолирани Тенок Може Ладилник одговара на повеќето 11 мл слаби високи лименки вклуч

DEN 3088.96

Лесен за чистење и повеќекратна употреба Безбедно, издржливо, свежо складирање Кујна за складирање цев�

DEN 143.84

100% Полиестер Предвремено затворање Миење Раце Само ЕДНОСТАВНИ ДИЗАЈНИ : Дизајнот На Капа За Камионџија

DEN 479.84

Нежен и креативен дизајн, многу елегантен и ретро Одличен прибор за ценење на убавината на чајот, негува

DEN 719.84

УНИКАТНА Димензија На Проширување НА ДИЗАЈНОТ : 48х22х39,5 см (17, 32х8, 66х15, 55 инчи) мала големина на торба за шм

DEN 170.88

МИЈАЛНИК АГОЛ CADDYможе да се користи и како торба за складирање на телефон, кабли за податоци, клуч, парич�

DEN 0.33

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

DEN 1536.00

Вкупна Должина : 1 Големина На Конец : 1 / 2 " 20 Тип На Седиште : 60°Конус Седиште Големина На Главата : 7 / 8" Хек�

DEN 3376.00

●Дизајн На Вагонски ТркалаНашиот Рустикален Лустер на Фарма има дизајн на рамка на вагонски тркала, до�

DEN 3.33

? [КОМПАКТЕН] Бокс Бран Тастатура Компатибилен Со Леново Легија Тенок 7 (15 во82К8) На само 1,8 см, Медиумската

DEN 255.84

1 Покрив за злато за злато : 50x84 ”покривка на златна маса Написот за балдацирл секвенци ги прави за какви

DEN 3.00

Дизајн на преклопување : Восочена Торбичка За Потрага по Платно прифаќа дизајн на преклопување, кој е ле

DEN 3.00

Автомобил Исполнат 1 Слика III76379 Американски Диорама Модел Возило 1 / 24 скала Колекционерски Модел фигури

DEN 1184.00

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д оксфордска ткаенина, Ткаен Појас, Кожа Од Праска Материјалот е Сигуре

DEN 511.84

100% Пластика Производител : Јасен Реквизит Пластичен модел комплет Состојба : Ново Во Кутија Производите

DEN 2.33

♆ Направени од тпу материјал ♆ Совршено вклопување и лесно отстранување ♆ Опремени со привезок, л

DEN 167.84

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 1.33

●Паметен часовник За Телефони Со Android samsung i Phone quartwatch е опремен со 1,69 инчен TFTlcd јасен екран на допир во бо