.

.

Со попуст
Х-DREE 12мм Врв 6,35 мм шестоаголна дупка за дупчење Филипс Вкрстена Глава Дупчалка за Плочки 3 парчиња (Врв од 12мм 6,35 мм вастаго Шестоаголна Дупчалка За Вкрстена Глава Н?

Х-DREE 12мм Врв 6,35 мм шестоаголна дупка за дупчење Филипс Вкрстена Глава Дупчалка за Плочки 3 парчиња (Врв од 12мм 6,35 мм вастаго Шестоаголна

DEN 1563.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тежина : 109гр; Дијаметар На Битот : 12мм/0,47" Боја : Златен Тон; Име На Производот : Керамички Плочки Пресврт Малку. Материјал : Легура; Содржина На Пакетот : 3 парчиња х Керамичка Плочка Пресврт Малку. Вкупна Должина : 85мм / 3,3"; Дизајн на дупчалка За дупчење : дупка За Шестоаголна вежба (вкупна Должина : 85 мм / 3,3''; Дисењо дел вастаго : Вастаго шестоаголна. Големина на дупка за дупчење : 6,35 мм / 1/4"(тамањо де вастаго : 6,35 мм / 1/4' '. Врв од 12мм 6,35 мм шестоаголна дупчалка за Дупчалка Филипс Вкрстена Глава Дупчалка за Плочки 3 парчиња Спирална Копје Вкрстена Плочка Стаклена Мермерна Вежба Битсе Користи за стакло, мермер, функција на отворот на плочки, копарот за плочки е специјализиран за отворање дупки во стакло и плочки , може лесно да ги зголеми постојните дупки и може да дупчи дупки секој лак на круг. Уредно сечење дупки, без феномен на вибрации, лесен за позиционирање, мал отпор со поголема брзина на работа, лесен за украсување и по дупчење. Откако ќе помине низ плочката или огледалото, оваа вежба лесно ќе се справи со Секоја Ѕидарија зад неа.Ако користите На Подни плочки, редовно подмачкувајте ја битката со вода за да ја одржите ладна и работете најдобро што можете.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 904.00

Удобен материјал : Мешавината на висококвалитетни материјали обезбедува нашата маска за очи е удобна и

DEN 3.33

【Заштеда на простор и монтирање на wallидови】 : Топлото за пешкир е совршено решение за греење на крпи за

DEN 127.84

Компатибилен со wltoys A949 A959 A969 A979 K929 1 / 18 RC автомобил Замена на A94911 Надворешен дијаметар : 7мм Дебелина : при�

DEN 2.67

ДОМАЌИНСТВО ОБЛЕКА СУШЕЊЕ ПРАЧКА Флексибилен и практичен, лесен за прилагодување, можете да го прилаго�

DEN 0.67

Подобрена приватност Филтерот на екранот за приватност на компјутерот Винтез е совршен за области со ј

DEN 3.00

Блокира залутана светлина од внесувањето на визирот Ефективно го штити View Finder од удар и гребнатини...

DEN 1.67

Железо Goldshell KD Max е еден од супер најмоќниот рудар на Kadena Asic објавен во 2022 година Овој рудар опремен со 40,2

DEN 515.20

+ Квалитетни Материјали : нашите винил налепници за автомобили се отпечатени во целосна боја, налепници

DEN 3.33

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на иденти�

DEN 446.24

【Големина : : 9x6ft 【Материјал : : Надградена полиестерска ткаенина, пеглана, миење и неизрамни 【Боја �

DEN 1.67

Прославете ја 80Годишнината На фантазијаобјавувањето на фантазија пред 80 години во 1940 година беше пресв

DEN 2.33

●КВАЛИТЕТНА И УБАВАESЕТИКА●Толку уникатен и класичен дизајнОваа стилска новина керамичка кригла беше

DEN 2.00

Лесни и компактнилесни и преносни серии облека се погодни за вашето семејство Сега можете да се исушите

DEN 127.84

Материјал : Пиновите за притискање се изработени од тврда пластика и не'рѓосувачки челик со крајот на иг

DEN 2.00

2 Монета Во Собата Двете Траги Од Нане Доаѓа Во Држач за Превртување 2х2 за лесно да се стави во книги за м�

DEN 135.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА крпа обложена со ПОЛИЕТИЛЕН ЗА ОПШТА НАМЕНА со лепило базирано на природна гума ЛЕНТА

DEN 1457.60

ФИТМЕНТ : ДНК МОТОРИНГ Винил Мека Врвот РолнаДо Тоно Покритие Компатибилен со 0414 Форд Ф150 Оваа Единица З�

DEN 639.84

Заштеда на мојот грб и мојот багаж : решетката За Багаж Во Хотелски стил го држи нашиот багаж од подот и н

DEN 1.00

Уред за временска прогноза Барометарски притисок од 8,85 до 32,45 инхг со резолуција од 0,01 инхг...

DEN 1128.00

●8 Нивоа Прилагодлива Магнетна Отпорност● : овој магнетски велосипед за вежбање е компатибилен со разл

DEN 1.67

Горе исечено За употреба со меки и тврди шуми, парчиња дрво, композити, ламинати, пластика и некои неферо

DEN 1.33

Направено од квалитетен метален материјал Рамки мери приближно 5 x 8,5 инчи; Зачувува (2) 2 x 3 инчи фотографи

DEN 4519.20

Инсталација : Монтиран Ѕид Стил : Едноставен Материјал : Метал Не висат кревки или скапоцености и прекум�

DEN 2.00

Прекрасно дизајнираните картички за покани за роденден се совршен почеток за вашата или роденденската

DEN 1.00

Компатибилен Модел : За Samsung Galaxy Z Fold 3 5 G, 2021 Оклоп Тпу+Куќиште ЗА КОМПЈУТЕР : тестиран Воен пад,тежок случа

DEN 2.33

2x Xeon E52683 V4 32core 2 384 GB (24x 16 GB) DDR4 ECC Reg.84 TB SATA 6 GB / S 2.5 SSD Solid State Drive PERC H730 12 GB / S SAS RAID CONTROLLER 2x Xeon E52683 V4 32core 2...

DEN 851.20

Големина 19, 5х4х8, 8см / 7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од оксфордска �

DEN 1682.88

Сигнализирање на Едвардс 1501 AQN5 Сигнализирање на Едвардс 1501 AQN5 Сигнализирање на Едвардс 1501 AQN5 Електрома�

DEN 495.84

Стп Кожа + Платно Висококвалитетна ткаенина, цврста конструкција и издржлива За чистење, се препорачува

DEN 120.80

Замена на кабел за полнење на порта за полнење со лента со лента со лента со лента за полнач, компатибилн

DEN 0.67

● Висококвалитетна Керамика : Оваа чаша 11oz за чај е направена со големо внимание дури и на најмалите дет

DEN 287.84

Material Месинг материјал : Олово бесплатен месинг, за вашето здравје и безбедност, овластен да содржи помал

DEN 2.67

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 1151.84

Карактеристики : Повеќе парчиња, многу јасна, мазна површина и целосна боја Позлатена кофа за складирањ�

DEN 121.44

【Големина】 Модел : M8x16x12mm; Внатрешен дијаметар : 8мм / 0,31 "; надворешен дијаметар : 16мм / 0,63"; Дебелина : 1,2мм

DEN 1.33

€ ● Безбеден Дизајн и Лесна Употреба € 3 во 1 шик пластична фолија диспензерот со машина без собранието�

DEN 1.67

✔? ЈОГА ЌЕБЕ ПО ДИЗАЈН : Идеална големина и текстура за поддршка на вашата јога пракса Тоа може да помогн

DEN 2.33

Ѓердан за кучиња за кучиња со база на податоци Материјал : Не'рѓосувачки челик Големина на ознаката за к�

DEN 1366.40

Меламин материјал, не е лесно да се фрли косата Исклучителна изработка, обезбедете им популарност и кор�

DEN 3.00

Бакар Краток Барел 1 Дупка Компресија Навртки Една Дупка Бакар Компресија Навртки за брз сигурен елект�

DEN 1.00

11Та Генерација Intel Core i3 1115g4 Процесор (30 GHz, Двојадрен).6инчен HD (1366x768) Екран На Допир, Intel UHD Графика...

DEN 1.00

Димензии : 18 15 / 16 "x 3 7 / 8"; Материјал : порцелански челик Fits Chargriller 3001, Chargriller 3008, Chargriller 3030, Chargriller 4000, Chargriller 420

DEN 1.00

[Двослојна Задебелена Гума] Усвојување двослојна задебелена гумена вшмукувачка чаша, силна сила на вшм�