.

.

Со попуст
Ујеуфун Мешани Паднати Чипови Камени Камења Од Чакра, Аметист, Авентурин, Лапис Лазули, Цитрин, Црвен Јаспис, Чист Кварц,Обсидијан,Карнелијан 0,3 -0,6, 0,5 фунти

Ујеуфун Мешани Паднати Чипови Камени Камења Од Чакра, Аметист, Авентурин, Лапис Лазули, Цитрин, Црвен Јаспис, Чист Кварц,Обсидијан,Карнелијан

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

10 Видови Асортиман Лековити Камења : вклучува 10 видови паднати чип камења ,зелен авентурин,тигарско око,карнелијан,аметист,лапис лазули,чист кварц,обсидијан,розов кварц, црвен јаспис Големина На Паднати Чипови Камен : овие енергетски кристали се мерат околу 0,3-0,6 инчи,секое пакување доаѓа 120-140 парчиња минерални камења,совршени за полнење вазни,полнење шишиња со желби, камен за поплочување во саксии, фонтани, уметнички и занаетчиски проекти, изработка на накит. Неправилни Форми : секој кристален камен беше полиран во неправилни форми,неразреден,без дупки,големини и форми може малку да се разликуваат од секоја серија,ве молиме љубезно забележете. Овие карпести чипови се многу симпатични и шарени. Вашата дефинитивно ќе ги сака. За Балансирање На Чакра : круна чакра(јасен кристал),чакра на грлото(лапис лазули),чакра од трето око(аметист),срцева чакра(розов кварц/зелен авентурин),соларен плексус(цитрин/тигарско око),сакрална чакра(карнелијан),коренска чакра(обсидијан/црвен јаспис),добро за исцелување,Масажа,балансирање На Чакра,позитивна енергија,медитација,здрав сон итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 557.76

产品 我们 要求 , 出售 最 好 的 , , производи што ги бараме високо, го продаваат најдоброто服务 我们 是 最 的 , 包 �

DEN 2.33

Што Ќе Добиете : пакетот ќе дојде 16 парчиња Даниел Тигри Партија Подарок Кеси со 2 дизајни, секој дизајн с

DEN 0.67

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 600.00

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

DEN 131.68

Се одликува со црна завршница слична на сатен со изглед на расфрлани букви; розова внатрешност, магнетн�

DEN 0.33

700мл Отпорност На Шолја За Кафе Проѕирна Стаклена Шолја За Сок Од Кафе Чаша За Пиење Подарок За Божиќ, Де�

DEN 196.80

2 имиња На вратите На Формулата (лево и десно) и 2 птици од панел за едрење 1 Турбо Формула / понтијак заден

DEN 191.20

Прибл 869 инчи Сјај Ламинат сертификат ПРОФЕСИОНАЛНО ДИГИТАЛНО ПЕЧАТЕНИ НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ АКЦИИ САТЕ

DEN 3.00

Материјал : тело На Куќиштето / ТПУ (мека кутија) Третман : ув излечиво мастило (страните се млечно бели (п�

DEN 591.84

Безбеден Материјал : штандовите за кекси од 3 нивоа се направени од пластичен пп материјал за заштита на

DEN 159.84

Удобен Материјал : мешавината на висококвалитетни материјали гарантира дека нашата маска за очи е удоб�

DEN 1366.40

Склопувачки / Реверзибилен : Две рефлектирачки површини во една големина и лесно се земаат со вас и се по

DEN 1.67

Гаранцијата на производителот не може да се примени Број На Модел На производителот : AHTL21PCCL201Y142 HTCJbutterfly H

DEN 288.00

Тежина по 35 грама Метал 100% чист месинг Направете : Рачно изработено Од : Враја, земја на Шри Рада и Шри Кр

DEN 13706.08

Одделен Модуларен Дизајн На Екранот : Лесен за расклопување, носење и одржување Јасна Слика За Преглед :

DEN 303.84

Направете Вашиот Камион Повторно Да Изгледа Одлично ГОЛЕМИНА : 2 Налепници 12" х 3 " ВОКОРА И СТАП...

DEN 2.00

[Линии Отпорни На 'Рѓа] двојна линија за сушење облека со задебелена жица од нерѓосувачки челик, која нем

DEN 1.33

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

DEN 1377.60

Го штити вашиот нетбук во движење Оптимизиран за нетбуки од 10 до 12 инчи Реверзибилен за да одговара на в�

DEN 2.00

Замена за ВИЛЕН ИНЖЕНЕРИНГ 010441567W0 Сијалица Единица по продажба : 1 Замена за ВИЛЕН ИНЖЕНЕРИНГ 010441567W0 Сија

DEN 13814.24

Изработен од материјал од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоената боја е свет�

DEN 111.84

●Пакетот Вклучува 1 x број 3 балон од црна фолија, 1 x балон од фолија за депонија, 2 x градежни возила печат�

DEN 3.00

Големина : 12 х 42мм / 0,47 "х 1,65" (Л*Глава Диа); Нето Тежина : 31г; Содржина На Пакетот : 10 парчиња х Индикатор Пил

DEN 649.60

Лесни и Дише : сандалите се лесни и затоа се многу удобни за носење Тие исто така се направени од материј�

DEN 1192.00

●ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА БЕЗБЕДНОСТ дали сеуште се грижите за чистење на голема надморска височина вашите пр

DEN 3.00

[ВГРАДЕН 6 УМИРА] : 6, 10, 16, 25, 35, 50мм2 (слично на 10, 8, 6, 4, 2, 1 / 0 AWG), вкупниот опсег на стегање е 101 / 0 AGG, што го прав

DEN 726.40

Големина : 25х13х14см Професионалната тоалетна торба може да биде обесена и е многу погодна...

DEN 95.84

? Големината на налепницата е 4х3 инчи ? Висококвалитетна винил налепница Водоотпорен, самолеплив, отпор�

DEN 111.84

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

DEN 1.00

Не го блокира погледот на екранот на допир На Велосипедот, што значи дали го проследувате вашето омилен�

DEN 159.68

Сликите се насликани на бамбус свиток Големината на Овој Кинески календар за скролување е прибл...

DEN 1.00

Побезбедно Заклучување : Користејќи силен дизајн на бравата со фини заби, безбедното само заклучување о

DEN 776.00

2023 Графичка Врвна Кошула за Женски Прв Ден Договор 3 / 4 Ракав Екипажот Брод Вратот Врвот Кошула ✈ ✈ ✈Ис�

DEN 0.33

ТИ27М белата TY27 M T&B TyРапс Дијаметар на пакетот од 3,5" Произведено во САД Брендот Т&Б Тај рап што го знаете �

DEN 2.33

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз